Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi) co taka cisza w temacie :)Premiera Diablo 3: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition 19 sierpnia a wy śpicie :)

 

oprócz tego że gra będzie zawierała pierwszy dodatek będzie również to:

 

A revamp of the game's loot system

 

An expanded Paragon progression system for max-level characters
 

Adventure Mode: A new game mode that gives players the freedom to go anywhere and slay anything
 

Apprentice mode boosts low-level players' power while adventuring with high-level friends, making it easier than ever to play together
 

Players will also be able to share treasures with other players on their friends lists via an in-game mail system, including mysterious Player

 

Gifts containing rare loot for the adventurer whose name they bear.
 

Bounties: Randomized objectives that reward players in new ways for exploring Sanctuary
 

Nephalem Rifts: Fully randomized dungeons offering endless replayability and heaps of loot
 

Level Cap to 70: Formidable new spells and abilities that take players to new heights of power
 

The Mystic: A powerful new artisan who provides heroes with loot-customization options

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

(pipi) co taka cisza w temacie :)Premiera Diablo 3: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition 19 sierpnia a wy śpicie :)

 

oprócz tego że gra będzie zawierała pierwszy dodatek będzie również to:

 

Co w takim razie jest w dodatku, jeśli OPRÓCZ niego zamieszone są zmiany takie jak nephalem rifty czy wieszczka ;)? Ja rozumiem, że przekleiłeś tego newsa skądś indziej, ale warto to robić z głową.

 

To są nowości z dodatku, obecne już teraz na PC:

 

A revamp of the game's loot system

 

An expanded Paragon progression system for max-level characters

 

Adventure Mode: A new game mode that gives players the freedom to go anywhere and slay anything

 

Bounties: Randomized objectives that reward players in new ways for exploring Sanctuary

 

Nephalem Rifts: Fully randomized dungeons offering endless replayability and heaps of loot

 

Level Cap to 70: Formidable new spells and abilities that take players to new heights of power

 

The Mystic: A powerful new artisan who provides heroes with loot-customization options

 

Tutaj faktyczna lista nowych rzeczy względem PC:

 

Apprentice mode boosts low-level players' power while adventuring with high-level friends, making it easier than ever to play together

 

Players will also be able to share treasures with other players on their friends lists via an in-game mail system, including mysterious Player

 

Gifts containing rare loot for the adventurer whose name they bear.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość Orzeszek

10461873_10152857045866102_5623500596223

 

nie wiem czy fake ale na profilu fb diablo sie pojawiło. motyw zboi zainspirowane shadow of the colossus. kolejny z punktów współpracy sony z blizzem, poza klikaczam w riftach z Tlou

10296026_10152854512861102_7560830175711

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek

zobaczymy. tak bardzo będzie na bieżąco updatowana wersja na konsole że blizza wydaje wersje 2.05 czyli osmio miesieczny build gry. jako gierka pogram 5min z kumplem na kanapie spoko, jak ktos chce poważnie przysiąść no to imo nie ma czego szukać.

Odnośnik do komentarza

Gra będzie dostawała updejty tak samo na PC.

Nie wiem jak się wkleja newsy,ale na gamespot jest artykuł.

 

To jak zajmowali się D3 na past-genowe konsole niezbyt napawa optymizmem. Gra przez pół roku nie dostała chyba żadnego patcha.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem do czego bijesz Orzeszek, ale dla mnie nawet wersja na PS3 jest wciaz bardzo grywalna i nadal w nia gram (100% trophy trzeba wbic przed wersja PS4 :P )

Nie interesuje mnie co maja a czego nie maja ludzie grajacy na piecach, nie mam zamiaru sledzic roznic miedzy PC a konsolami. Napisali ze beda patche itd a wiec nie widzie problemu. Uwazam ze na konsolach z padem gra sie duzo lepiej w diablo i ta gra napewno bedzie miala setki godzin nabite u mnie na PS4 niezaleznie od tego czy patch wzgledem PC wyjdzie tydzien czy miesiac pozniej.

 

To tylko moja opinia.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak nie wiesz czego nie masz i co tracisz,to nie dziwne,że wersja konsolowa Cię jara.Są jednak ludzie,którzy grali w diablo i na konsoli i na PC i różnica jest. Nikt nie mówi,że d3 na konsole jest niegrywalne,ale w porównaniu do wersji PC to bieda jest straszna.Na konsolach z padem gra się dużo lepiej,pewnie grałeś mnóstwo czasu w d3 na PC zanim do tego wniosku doszedłeś?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Nie wiem do czego bijesz Orzeszek, ale dla mnie nawet wersja na PS3 jest wciaz bardzo grywalna i nadal w nia gram (100% trophy trzeba wbic przed wersja PS4 :P )

Nie interesuje mnie co maja a czego nie maja ludzie grajacy na piecach, nie mam zamiaru sledzic roznic miedzy PC a konsolami. Napisali ze beda patche itd a wiec nie widzie problemu. Uwazam ze na konsolach z padem gra sie duzo lepiej w diablo i ta gra napewno bedzie miala setki godzin nabite u mnie na PS4 niezaleznie od tego czy patch wzgledem PC wyjdzie tydzien czy miesiac pozniej.

 

To tylko moja opinia.

twoja opinia i twoje pieniądze. ja bym nie kupił za 2 bomby uposledzonego produktu. jak sie dobrze bawiłeś to good for you. ale są gracze co czytają to forum i nie mieli stycznosci woogle z tą grą i trzeba jasno nakreślić sprawę ze wersja pc>>>>> rów mariański>>>>konsole. może znajdzie sie ktoś kto wymaga od tej gry czego wiecej niz skakanie jak żabka po planszy i bicie 4 mobów na plansze na krzyż.

Odnośnik do komentarza

 

ja bym nie kupił za 2 bomby uposledzonego produktu.

 

Upośledzony produkt ? Za 200 zł wersja podstawowa plus dodatek od razu, gra w wersji która ma wyjść w dniu premiery zapewnia już setki godzin grania, a dodatkowo Blizzard zapewnił , że wersje na current-geny będą otrzymywać wsparcie razem z PC. Już w tym momencie Twój post stracił sens, a mógłbym jeszcze wiele napisać.

 

Swoją drogą z tego co zauważyłem, to wiele osób pisze w tym wątku tylko "Wersja PC >>>>>>>>> Konsole" "Różnica jest kolosalna" "Przepaść"

Nie podając żadnych argumentów.

 

 

 

może znajdzie sie ktoś kto wymaga od tej gry czego wiecej niz skakanie jak żabka po planszy i bicie 4 mobów na plansze na krzyż.

:D :D :D :D

 

Wygrałes internet :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

 

ja bym nie kupił za 2 bomby uposledzonego produktu.

Upośledzony produkt ? Za 200 zł wersja podstawowa plus dodatek od razu, gra w wersji która ma wyjść w dniu premiery zapewnia już setki godzin grania, a dodatkowo Blizzard zapewnił , że wersje na current-geny będą otrzymywać wsparcie razem z PC. Już w tym momencie Twój post stracił sens, a mógłbym jeszcze wiele napisać.

 

Swoją drogą z tego co zauważyłem, to wiele osób pisze w tym wątku tylko "Wersja PC >>>>>>>>> Konsole" "Różnica jest kolosalna" "Przepaść"

Nie podając żadnych argumentów.

 

 

 

może znajdzie sie ktoś kto wymaga od tej gry czego wiecej niz skakanie jak żabka po planszy i bicie 4 mobów na plansze na krzyż.

:D :D :D :D

 

Wygrałes internet :)

 

 

 

już było kilka razy wałkowane i nie będe dla każdego użytkownika powtarzał tego samego jak dwie strony wczesniej jest wszystko wypunktowane, dlatego nikt nie pisze argumentów bo to juz było wałkowane kilkanaście razy w róznych tematach.

 

nie umiesz czytać ze zrozumieniem, przeczytaj mój post jeszcze raz, jak nie dasz rady to daj skajpa to ja przeczytam go na głos. wiem że dasz rade.

Odnośnik do komentarza

 

nie umiesz czytać ze zrozumieniem, przeczytaj mój post jeszcze raz, jak nie dasz rady to daj skajpa to ja przeczytam go na głos. wiem że dasz rade.

 

Ojoj, jaki Ty jesteś fajny , ale mi się głupio zrobiło , +1.

 

 

 

Nie widzę żeby była ta "przepaść" gdzieś wypunktowana (Zarzuć jakimś ośmieszającym mnie tekstem, będzie internetowe "HiHi"

Za to widzę Twoją hipokryzję:

 

 

jako gierka pogram 5min z kumplem na kanapie spoko

To jednak bierzesz bubla za 2 bańki ? Na dodatek ze świadomością, że pograsz 5 minut z kumplem?

 

 

Upośledzonym produktem względem PC była wersja X360/PS3 , w momencie kiedy blizzard udostępnił info o aktualizacjach gry na PS4 razem z PC, powinieneś sobie nad łożkiem w domu wypunktować jak chronić się przed wypisywaniem głupot na forum, bo jedynie brak aktualizacji mógł sprawić, że ta gra to Kastrat - Niestety już nie da się tego powiedzieć.

 

Wiesz z czego wynikała na starych konsolach kwestia "Czterech mobów na planszy na krzyż"? Ze starego balansu poziomu trudności, który potem na PC zniknął i został zamieniony na zupełnie nowy, w którym na wyższych poziomach pojawiało się więcej potworów. Nie wynikało to z tego ,że konsole są za słabe na przyjęcie o wiele większej ilości mobów.

 

Na PS4 mapy będą zasiane mobami tak jak wersja PC i wystarczyło by sięgnąć trochę dalej niż opinie klepane po sto razy przez tych samych nie doinformowanych ludzi i powtarzanie za nimi.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nadal nie umiesz czytac. Przykro mi szkoda czasu dla trolla. Liczylem na konkretna argumentacje. Nie doczekalem sie.

Aha. Z Twojej strony również spodziewałem się wiecej, jakichś argumentów, ale powołujesz się tylko na jakieś nie istniejące herezje. Zanim coś konkretnego byś napisał to prędzej Kaczyński by dodał post o tym, że braci się nie traci :V

 

Pozdrówki.

Odnośnik do komentarza

Jak nie wiesz czego nie masz i co tracisz,to nie dziwne,że wersja konsolowa Cię jara.Są jednak ludzie,którzy grali w diablo i na konsoli i na PC i różnica jest. Nikt nie mówi,że d3 na konsole jest niegrywalne,ale w porównaniu do wersji PC to bieda jest straszna.Na konsolach z padem gra się dużo lepiej,pewnie grałeś mnóstwo czasu w d3 na PC zanim do tego wniosku doszedłeś?

 

Wlasnie ze wiem i to bardzo dobrze, Diablo zawsze bylo jedna z moich ulubionych gier. Pobieglem z jezorem na wierzchu o polnocy do sklepu po wersje PC w dniu premiery, tak samo jak inni pozniej 2 godziny nie mogelem sie polaczyc z uwagi na przeciazone serwery i pozniej napiepszalem przez kilka dni jak glupi.

Gralem w diablo na PC (paragon 40+)do czasu premiery diablo na PS3 i pozniej odpalilem wersje PC tylko po to zeby zobaczyc zmiany po wprowadzeniu patcha 2.0. Na konsoli gra sie mi poprostu lepiej, sterowanie, filing, i cala gra poprostu daje wiecej zabawy.

 

 

Widze ze ci wszyscy krzykacze tutaj grajacych na maszynach do pisania w zyciu nie widzieli wersji na konsole albo grali w nia 15 minut u brata znajomego z wojska i poprostu sa zwyklymi trolami. ( 4 przeciwnikow na krzyz, malo tego, malo tamtego, ble ble ble.)

Odnośnik do komentarza

Jezus Maria, było już tyle razy pisane z jakich powodów D3 na PC > D3 na konsole. Nawet całkiem niedawno w głównym temacie. Tu nie ma jakiegoś okropnie dużego ruchu, by nie dało się w 10-15 minut tego znaleźć. Do tego jest wyszukiwarka. Nie mówiąc już o tym, że Orzeszek czy Ader są tutaj stałymi bywalcami i nie za bardzo mają ochotę co kilka dni powtarzać/czytać to samo. Posty nie znikają, więc nie ma powodu ciągle się powtarzać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...