Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

E tam marudzicie poly dobra recka, psssite dobra recka, Eurogamer.pl 8.0 (ich oceny zawsze są adekwatne do tego co dostajemy). Nie jest źle, a jak dojdzie patch z warunkami pogodowymi to imo do każdej recki można dopisać jedno oczko. Zresztą zapytajcie się jakiegokolwiek recenzenta o poziom umiejętności zachodnich kolegów - jednym słowem dramat (chodzi czysto o ścigałki)

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że ta gra nie jest gotowa na jutrzejszą premierę. Powinni o tym wcześniej pomyśleć i wydać to na wiosnę 2015, a na tę jesień przesunąć The Order albo nawet skołować coś w stylu GT 7 Prologue. Wydawca sam zrobił tej grze krzywdę.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Ale śmieszna zmiana nazwy tematu boki zrywac. No niestety jestem teraz ciekaw co dalej z Evolution. Ten cały DriveClub moze im bokiem wyjsc. Jak mozna dostac dostac rok czasu do poprawek a nie zrobic wiekszosci rzeczy. To rok temu co oni mieli jedna trase gotowa?.

 

To raczej chodziło o to, że coś w grze nie działało w kwestii game designu. Zmienił się reżyser i pozmieniali to i owo. No ale Evo pewnie pójdzie do piachu, tak coś czuję.

Odnośnik do komentarza

ale to niektórzy tutaj skreślają gre i wróżą zamknięcia studia które je tworzyło po kilku reckach?

gdzie niektórzy recenzenci piszą, że AI za trudne, a dzwieki silników brzmią ohydnie :)

 

proponuje samemu zagrać i sie przekonać, na gafie bardzo dobre opinie graczy

i czekać teraz do północy

Odnośnik do komentarza

ale to niektórzy tutaj skreślają gre i wróżą zamknięcia studia które je tworzyło po kilku reckach?

gdzie niektórzy recenzenci piszą, że AI za trudne, a dzwieki silników brzmią ohydnie :)

 

proponuje samemu zagrać i sie przekonać, na gafie bardzo dobre opinie graczy

i czekać teraz do północy

Fanek ja rozumiem, że jesteś napalony, wiem że gra Ci się pewnie spodoba, ale popatrz na to obiektywnie - playground games w półtoraroku stworzyło Horizon 2 z otwartym światem i genialnymi eventami, a DC powstawał ponad 2 lata, DWA LATA albo i więcej (build zaprezentowali już w lutym 2014 więc musieli nad grą pracować wcześniej)!!

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

DriveClub padł ofiarą źle rozplanowanej kwestii ścigałek przez Sony. GT 6 powinno ukazać się na premierę PS4 albo najdalej właśnie teraz. Osobiście nie szaleję za racerami, ogrywam jeden na rok, i to jak wleci w Plusie. Ale jak słyszę przed premierą, że po ROCZNEJ obsuwie w dniu debiutu gry deweloper poda... datę publikacji patcha wprowadzającego zmienne warunki atmosferyczne, to mamy tutaj do czynienia z sytuacją absurdalną. Te 75%, w końcu dobra średnia, mogłaby być pewnie znacznie wyższa, niestety Sony zdecydowało się wydać grę niedokończoną.

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

DriveClub padł ofiarą źle rozplanowanej kwestii ścigałek przez Sony. GT 6 powinno ukazać się na premierę PS4 albo najdalej właśnie teraz. Osobiście nie szaleję za racerami, ogrywam jeden na rok, i to jak wleci w Plusie. Ale jak słyszę przed premierą, że po ROCZNEJ obsuwie w dniu premiery gry deweloper poda... datę publikacji patch wprowadzającego zmienne warunki atmosferyczne, to mamy tutaj do czynienia z sytuacją absurdalną. Te 75%, w końcu dobra średnia, mogłaby być pewnie znacznie wyższa, niestety Sony zdecydowało się wydać grę niedokończoną.

bylby plusik ale sie wyczerpaly, srednia sa adekwatne do zawartosci, co z tego ze model jazdy fajny jak tyle rzeczy jest niedokonczonych, a konkurencja w tym czasie zrobila wiekszego i bardziej rozbudowanego horizon2

 

sony powinno w ogole tej gry nie zapowiadac jako tytul startowy - jeszcze zolte kitajce prawie do konca utrzymywali, ze jednak to bedzie tytul na premier. tez uwazam, ze jakby wyszlo to za pol roku to wszystkim by wyszlo na dobre, recki tez pewnie oscylowalyby kolo 85%, a tak tez jestem w grupie osob, ktore boja sie o przyszlosc evolution studio - co z tego ze za pol roku to bedzie zupelnie inna gra, recki i opinie ida w swiat tu i teraz, za pol roku to moze z 2-3 recenzentow pozwoli sobie na nowo napisac recke ukonczonej wersji

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

100 nie ale napewno nie 74.

A ja tak, jeśli gra zalicza rok opóźnienia a później dochodzi 3/4 w patchu a nawet pogoda to jest to sygnał że coś z tą grą jest nie tak, od początku miałem do niej podejście jak ussr, dobrze się bawić i rywalizować, to wszystko, na chwilę obecną widzę że będzie jeszcze lepiej niż sam się spodziewałem.
Odnośnik do komentarza

Już jestem po kilkunastu wyścigach i im dalej tym lepsze wrażenie, chce się więcej.

 

PLUSY

- muza - wiadomo,każdy lubi coś innego ale pasuje do menu i do wyścigu,

- grafika / tory - faktycznie pierwszy tor zrobił najgorsze wrażenie, później jest tylko lepiej,

- dynamika - nie grałem w PGR wiec nie porównam ale jazda nieziemska, model jazdy, prędkość,

- AI - dobre, walka jest aż do mety, popełniają błędy i wypadają z toru - tego mi brakuje w GT - PD uczcie się,

- trzeba hamować nawet przy najwolniejszych pojazdach, nie opłaca sie jeździć w burakach jak i po bandzie,

- wygląd / prędkość działania, ładowania menusów / wyścigu - Polyphony D mogli by się nauczyć ponownie,

 

MINUSY

jak coś znajdę to dam znać, teraz jestem pod wrażeniem pozytywnym wiec trudno coś zauważyć.

 

Dla mnie ocena znacznie większa niz 70... bardziej dałbym 85/100

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ale śmieszna zmiana nazwy tematu boki zrywac. No niestety jestem teraz ciekaw co dalej z Evolution. Ten cały DriveClub moze im bokiem wyjsc. Jak mozna dostac dostac rok czasu do poprawek a nie zrobic wiekszosci rzeczy. To rok temu co oni mieli jedna trase gotowa?.

 

Ta gra rok temu wyglądała koszmarnie biorąc pod uwagę nową generację. Grałem na IFA to był taki aliasing jak z PS3,5 a nie PS4... było naprawdę słabo pod tym względem oraz rozdzielczość bo przepych był już wtedy widoczny. Ja odpuszczam i pogram na razie w to co dają za free na +. (a na deser forza, która ma taką muzę, że nie mam pytań nawet z gorszą grafą...ale aż chce się odpalić i jeździć). 

Edytowane przez -gmeru-
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...