Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

DIVECLUB NIESTETY ROZCZAROWANIE i to duże. Kupiłem zeszłym tygodniu XONE z Forza 5 i poczułem co to są dobre wyścigi.

Zaczynając od modelu jazdy, to twórcy nie wiedzieli czy ma to być bardziej Arcade czy Sim wyszło niby takie 50/50 ale to nie oznacza nic fajnego ,bo wiąże się z tym głupim systemem kar wprowadzonym do gry, gdzie czasem lekko zetniemy zakręt i juz odejmowane są nam punkty/ czy odcinają nam paliwo. Rozumiem gdyby to był wyścig na torze wyścigowym gdzie takie incydenty powinny byc karane, ale nie na otwartej trasie gdzie zapieprzamy po 200km/h i musimy pilnowac by nie przyciąć trawki.

 

Co do grafiki to jest ona bardzo nie równa. Są trasy ładniejsze i dużo brzydsze gdzie tekstury wyglądają jak z PS2. Same samochody są jak najbardziej ok ale brakuje im tego czegoś co ma np Forza. Po prostu jak patrze na te w forzie widzę ze tworzył je ktoś z wielką pasją, a te z DC to takie ładne wymodelowane bryły.

Odnośnie jeszcze grafiki co naprawdę zrobiło na mnie duże wrażenie to zmiana pory dnia dzień-noc. To wygląda naprawdę kapitalnie…. i jazda nocą to bardzo ciekawe doznanie.

 

Kolejna sprawa to muzyka która jest okropna i nie dziwie się ze defaltowo jest wyłączona :D

 

I na koniec: nie myślałem ze to kiedykolwiek napisze to o grze wyścigowej ale brakuje mi tu jakiejś otoczki fabularnej, jakiegoś wprowadzenia do kolejnych wyścigów. Tu mamy po porostu ścianę z eventami klik klik i jedziemy. Nawet przed wyścigiem nie ma żadnego rzutu kamerą na bryczki którą i z ktorymi jedziemy.

 

Przyszłe patche niewiele poprawią bo będą poprawiały tylko oprawę audio wizualną. 

 

Bardzo czekałem na ta gre zapewne jak większość z Was bo to w końcu pierwsze wyścigi na Ps4 ale niestety w mojej opini wypadają bardzo przeciętnie na tle konkurencji.

 

Ode mnie 6/10

 

Wracam do Forzy 5 i Horizona 2

Absolutnie szanuję Twoją opinię, masz do niej prawo, czemu tylko oceniasz produkt który nastawiony jest multiplayer i wzajemną rywalizację mając wyłączone serwery?

Jak uruchomić pobieranie zdalne? Oprócz tego że konsola musi być na czuwaniu, bo to wiem. Normalnie przez sklep SEN daje się 'pobierz na PS4' i to wszystko?

tak

Odnośnik do komentarza

Może i swoje wrażenia opiszę:

-Agresywne i niezłe AI
-Handling wozów pierwsza klasa, czuć ciężar i nierówności terenu *
-Bardzo dobra oprawa, świetne są różnego rodzaju drobne szczegóły (spryskiwacze na polach, fajerwerki, latające "śmieci")
-zmienna pogoda to powinienbyć już standard w wyścigach, nie ma nic lepszego jak kilkanaście okrążeń z trochę podkręcanym upływem czasu
-szybkie ładowanie tras
-estetyka menu na plus (zawsze patrzę na to, lubię proste i estetyczne zaprojektowane UI i menusy)
-pora na kilka minusów: brak japońskich marek :(, problemy z serwerami w dniu premiery.

Wstępna ocena 7.5 (jak uporają się z serewerami będzie 8, albo więcej, jeśli kluby "zaskoczą")

* Prowadzenie wozów kojarzy mi się z daaawnymi grami od Evo, a mianowicie serią WRC (oczwyiście z przełożeniem z rajdów na wyścigi)
Sim-cade w bardzo dobrym wydaniu, spędziłem wiele godzin z ps2 i serią WRC (nomen omen też była często słabo oceniana).
Już widzę, że to samo będzie z DC.
 

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po 17 walczymy dziś ostro!

 

tak jest!  ja bede pewnie 18 online, wpadłem teraz tylko na chwile podłączyć pada do ładowania :)

serwery wciąż offline

 

co do grafiki jeszcze to pierwsze trasy przyznaje i ja, że wyglądają średnio, ale włączcie np. w single race Norwegia w nocy, piekny pokaz gry świateł

i te pierwsze auta jak mini, volkswagen wyglądają średnio, już na audi choćby widać, że jest lepiej

 

http://paulsemel.com/driveclub-review/  tu jakaś recka 3/10, to już jest przesada lol

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

tak jest!  ja bede pewnie 18 online, wpadłem teraz tylko na chwile podłączyć pada do ładowania :)

serwery wciąż offline

 

co do grafiki jeszcze to pierwsze trasy przyznaje i ja, że wyglądają średnio, ale włączcie np. w single race Norwegia w nocy, piekny pokaz gry świateł

i te pierwsze auta jak mini, volkswagen wyglądają średnio, już na audi choćby widać, że jest lepiej

 

http://paulsemel.com/driveclub-review/  tu jakaś recka 3/10, to już jest przesada lol

 

Oby wyrobili się z serwerami dzisiaj, bo klub i jazda dla niego czekają :P

A recenzje: coż, gra zdecydowanie nie jest dla każdego, rozumiem, że można się od niej odbić, ale wszystko poniżej 6 to kpina, to co racer ma robić robi bardzo dobrze (dla mnie nawet lepiej...).

Odnośnik do komentarza

o właśnie czy czar gry prysł? Odpaliłem swoją kopię z pudełka (średnio toleruję cyfrówki) i mieszane uczucia. Niby przypomniał mi się na wstępie świetny nfs shift (punktacja, model jazdy,kokpit) a jednak myślałem, że oprawa żetnie z nóg. Jest dobrze, czasem i pięknie ale to nie jest nowy poziom jakości. Muzyka w sumie może być chociaż z pewnością nie zagości w pamięci. Szkoda, że cały online leży, wkurzające są slogany z tyłu pudełka o hiper super online zabawie plus my driveclub a to wszystkojest zwyczajnie wyłączone. Pozostaje singiel i czekanie na upgrady, mam nadzieję że nadejdą na dniach!!!

Odnośnik do komentarza

 

 

Having played the full version while servers were down, it's not a great experience. Half the menu options are grayed out, you can't make a club so you're not earning XP for it and working towards those new cars, the challenges between players aren't there, and every time you start a race there's red text scrolling across your screen where the wheel is (cockpit view) telling you're not connected. And of course MP is out of the question. 

 

DC w wersji offline mija się z celem, omg jaki fail strzelili, mieli rok na to :/ tak to jest jak się nie robi bety

Odnośnik do komentarza

 

 

Having played the full version while servers were down, it's not a great experience. Half the menu options are grayed out, you can't make a club so you're not earning XP for it and working towards those new cars, the challenges between players aren't there, and every time you start a race there's red text scrolling across your screen where the wheel is (cockpit view) telling you're not connected. And of course MP is out of the question.

DC w wersji offline mija się z celem, omg jaki fail strzelili, mieli rok na to :/ tak to jest jak się nie robi bety

Przecież była zamknięta beta
Odnośnik do komentarza

no to zaje.biście przetestowali serwery.

W becie nie mieli jak za mały ruch pewnie generowali testerzy.

 

Co to błędu pobierania preorderowych aut na forum ps eu :

 

 

http://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Games/Driveclub-preorder-cannot-download-addons-CE-32920-6/td-p/22382629

 

 

Spróbuje ktoś bo ja do konsoli usiądę jutro dopiero

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

No ja właśnie wszedłem na chatę i odpaliłem.  Oczywiście zakładanie klubów i serwery nie działają ale sama jazda bardzo miodna. Grafa bardzo dobra ale nie gram na PC z dwoma tytanami więc pewno się nie znam. Dawno nie grałem, w żadną ścigałkę (od czasów Forzy 4 i GT5), więc jestem usatysfakcjonowany.

 

Co do braku tyle obiecanej wersji z plusa i niedziałających serwerów DC (PSN działa) to określę to jednym słowem: ŻENADA

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Masorz czeski firm, nie ma żadnych konkretów, tyle że wstrzymali na razie lunch tej wersji.

 

Jak gracie bo ja nie wiem. Z za auta lepszą mam orientację i widoczność jednak mniej efektownie i np jeżdżenie w nocy w takim widoku traci z 50 % uroku. Natomiast kamera odśrodka mega klimat ale jakoś nie funkcjonalnie do końca.

 

Działa komuś online w tym DC lub kluby ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...