Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem dzisiaj 1 wyścig online, musze powiedzieć ze jest nieźle. Na pierwszym zakręcie próbował staranowac moje auto jeden z graczy ale więcej na tym stracił niż zyskał możliwe ze dostał karę i odcielo mu gaz. Przez 2 okrążenia jechałem na 3-cim miejscu czekając na błąd rywali. W końcu jeden z nich pojechał za szeroko i ładnym manewrem udało mi się go wyprzedzić. Uczucie kiedy mijasz auto gracza, który nic nie może zrobić przez ewidentny błąd jest rewelacyjne. Ostatecznie skończyłem na 2-gim miejscu koleś który wygrał jechał płynnie bez obijania się o bandy i generalnie tak trzeba jeździć żeby wygrać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DriveClub - kluby i ustawki

http://www.psxextreme.info/topic/108049-driveclub-kluby-i-ustawki/

 

 

serwery dalej wyłączone @#$^*@##^@%@#$   mać, gracie wyścigi na gwiazdki czy co robicie teraz?

te single z AI zero fun po jakimś czasie, wyścig o nic

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

@Fanek

dzisiaj mnie w końcu połączyło. jakieś 10-15 minut po uruchomieniu gry. w trakcie wyścigu dostałem powiadomienie, że jestem na serwerze. niestety po zaproszeniu od Kesa śladu nie było, więc wysłałem request o przyłączenie do klubu. generalnie albo miałem szczęście, albo jest jakaś poprawa już.

 

nie przejmuj sie, ja nie jestem jeszcze członkiem klubu, który sam stworzyłem :D

raczej nie poprawa, wczoraj w nocy przez godzine byłem cały czas podłączony, ale multi i kluby były na szaro, dziś ani razu mnie nie podłączyło, random

 

jezdze póki co wyścigi o pietruszke, poznaje trasy i auta, dostałem teraz Bentleya, ale to jest czołg, polecam obczaić trasy Indie od 5 i wyżej, ale tam jest przepięknie, tunele z czerwonych i zielonych drzew. Za ścinanie zakrętów auto zwalnia for sure, musze przestać to robić :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

A jak jechać multi? Zapraszamy do tego lobby i czekamy? Dziś zaprosiłem to lobby szczurka ale nic. Są. Jakieś szybkie wyścigi online? A jak z doborem fur, jeździmy swoimi czy jak ?

 

W tym samym miejscu co tour jest multiplayer, wybierasz z pośród dostępnych wyścigów gra tworzy lobby z innymi graczami po chwili wyścig się zaczyna. Ja akurat brałem udział w wyścigu dla 6 graczy na trasie w Indiach.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

replays przyjdzie razem z photo mode, a pozniej dynamiczna pogoda

 

po raz pierwszy w pełni mnie podłączyło do serwera, wszystkie opcje działają, w multi można zapisywać sie na wyścigi, jest podany czas ile zostało do zakończenia zapisów, zapisałem sie an taki gdzie było 35sec do końca, trafiłem na same Ferrari, wyścig okazał sie bardziej Destruction Derby i w połowie mnie wyrzuciło z niego, ale panowie fun nieziemski :D

Uktjdbl.jpg?1

 

Wysłałem inv wszystkim jeszcze raz do klubu, póki co 3 osoby przyjęło, jest nadzieja że ogarną ten pier.dolnik

 

edit: kolejny wyścig na 12 aut udało sie przejechać bez problemów, zero lagów czy dropów, nawet 2 miejsce wyrwałem i pierwsze punkty dla klubu :)

jak to wszystko już będzie normalnie działać, ta gra będzie genialna

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

"We are working hard to get everyone online as soon as possible.

We have just released another server update that has increased the number of players racing which is good news, but in order to keep building on these numbers we will be running further updates in the coming days that will affect availability of some of the online game features.

Some functions are temporarily unavailable including challenges and social updates, but for those of you that can connect, you will still be able to parti(pipi)te in clubs, leaderboards and online multiplayer races.

This is in addition to the single player Tour mode, custom solo events and car customisation that are available even when you're not connected. We appreciate this isn't ideal but this is really the best way for us to improve server performance and online play for everybody, and we will be switching on these features as further progress is made.

Thanks for bearing with us and sending us your supportive comments. Believe us, we know how frustrating this is for you and we are working non-stop to find the best solution to get you all connected and racing together online."

 

 

Może za tydzień zagramy w 100% działającą grę :(

Odnośnik do komentarza

dogonimy jak nas połączy :D

będziemy mieli łatwiej bo u nas ludziki chyba odpuścili gwiazdki i jak wszyscy zaczną jezdzić to ładnie zacznie nabijać

 

cały wieczór śmigam dziś drifty o pietruszke, aleszzz ta gra ma genialny model jazdy, te trasy Chile ze śniegiem na czapkach gór są piękne na swój sposób, bije od nich chłód, ale jednocześnie taki spokój, mega relaksujące trasy i do tego ta Alfa, koniecznie w kolorze czerwonym, świetnie sie ją prowadzi :)

DriveClub--5-claves.gif

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Podziękował:)

a ile to ja już wbiłem ale oczywiście wspaniałe Sony tego nie uzna. Chyba oczekują, że jak dodadzą mityczny deszcz to ludzie zaczną od nowa singla robić i wbijać gwiazdki.

Obecnie to jest taka sytuacja, że najlepsze będą kluby, których człownkowie wstrzymują się z graniem, żeby gwiazdek nie stracić...

Odnośnik do komentarza

Podziękował :)

a ile to ja już wbiłem ale oczywiście wspaniałe Sony tego nie uzna. Chyba oczekują, że jak dodadzą mityczny deszcz to ludzie zaczną od nowa singla robić i wbijać gwiazdki.

Obecnie to jest taka sytuacja, że najlepsze będą kluby, których człownkowie wstrzymują się z graniem, żeby gwiazdek nie stracić...

Jak juz przejedziesz singla , to bedziesz na tyle dobry zeby go przejechac jeszcze raz bez zadnego problemu.

 

Gwiazdki wskocza na nowo jesli powtorzysz wyscig

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...