Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

godzina 10.30 włączyłem DC chrześniakowi i od razu podłączony do serwera, dodało mi auta za lvl klubu, zaktualizowało klub jest już pełne 6 osób, same przeglądanie klubów i rankingów chodzi płynnie, tak jak powinno być, wyzwania są tylko na szaro, więc jak ktoś wyżej pisał naprawili albo mniejszy ruch z rana

na razie mały jezdzi i nabija jakieś punkty dla klubu :P

 

wszystkie twitty Rustego były cytowane przez różne portale jako zródło informacji, może dlatego kazali mu pisać co by czasem nie walnął jakiejś gafy odpowiadając komuś

 

Ficuś - podasz swoje preferencje fotoreal co do pogody i godziny?

Odnośnik do komentarza

Ja jeżdżę na randomowych ustawieniach pogody, na time triale ustawiam tylko zwiększony upływ czasu. Kilkanaście okrążeń przy pełnej zmianie pór dnia to poezja. Zorza, czyste niebo, wschody i zachody słońca. Oprawa jest rewelacyjna.


 

 

Fox Hound Team jest 601 w rankingu, gy my jesteśmy na 2560 miejscu, niezle panowie :)

 

po 90min gry disconnect z serwera, więc jeszcze nie jest do końca ok

Mnie rozłączyło w tym samym momencie. Pewnie to nie przypadek i jeszcze kombinują (challenges muszą wreszcie uruchomić...)
Edit:
Teraz ciągłe połączenie i rozłażenie, ewidentnie prace trwają.

 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, wracam z pracy i odpalam - banan na pysku bo działa (w sensie że klub się zalogował), odpalam grę (brytania vs germańce) i w trakcie wyścigu dosłownie z 5 razy wyskakiwało mi że rozłączony i połączony. Ostatecznie dosłownie przed metą mnie połączyło i punkciory poleciały do klubu, ale jak już wziąłem drift sentraltind to na starcie rozłączyło i stoi :(

Odnośnik do komentarza

Od 15 działa mi bez zarzutu na razie. Leaderboardy też się ruszyły, ale na razie tylko pojedyncze toury, tam gdzie jest więcej niż jeden wyścig nie update'uje się.
Sprawdzałem, bo w 2-3 powinienem być w pierwszej 3-5, a nie mam w ogóle wyniku (np. w British Super Car Series - 6.20.299, wynik do top 3 )

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

pomijam już kwestie serwerów, ale czy to ja mam jakiś błąd i musze gre zainstalować raz jeszcze czy to jest babol jakiego nie widziałem w grach wyścigowych żadnej generacji. Gaz jest na full na starcie czy trzymam triger czy nie, gaz jest na pół gwizdka, lub na full jak puszcze wszystko i nie moge cofnąć od ściany, Gaz sie wyłącza ale nie moge cofnąć. japierpapier toż to jakaś paranoja bueeehhheheheheheee. Jeśli to błąd kodu to pierwszy raz w życiu będe prosił o zwrot kasy w dystrybucji cyfrowej

Odnośnik do komentarza

LisoQuan a zobacz teraz

wbiłem na chwile i od razu łączy z serwerem, wyzwania tylko wciąż są jeszcze na szaro, ale jest już dobrze

Fox Hound Team ostro jadziecie już chyba 250 rank

 

 Nad klubem trzeba pracować wspólnie, nie ma opi3rdalania  :thumbsup:

 

Niemiła niespodzianka spotkała mnie po wbiciu levelu 17, bowiem do 18 jest już 2.100.000 punktów  :woot: podczas gdy ja na 45 robie level up po zebraniu lekko ponad 650.000 pts. 

Odnośnik do komentarza

caly dzien nie umialem wbic do multi, dopiero od godzinki podlaczylo i choc mialem wczesniej wychodzic to zostalem by troche wpadlo exp dla klubu - zaraz zdobedziemy 10lvl

 

dalej zenada z tym multi niestety oby bylo coraz lepiej bo widze, ze od godzinki - dwoch sporo ludzi pisze, ze zaczelo sie logowac na serwerach

Odnośnik do komentarza

Miałem w koncu okazje osobiscie sprawdzic DC na T500RS i gra wywarla na mnie duze wrazenie, szczegolnie przejazd po jakis kretych drogach Scuderią, widok z srodka z dobrym naglosnieniem ryje beret. Graficznie jest ok, piekna grafike otrzymujemy kiedy pojawiaja sie efekty swietlne typu zachod slonca badz noc, jestem ciekaw jak gra bedzie sie prezentowac podczas deszczu na zywo, prawdopodobnie kopara mi opadnie. Troche problemy z aliasingiem, myslalem ze z tym bedzie lepiej na jedynej slusznej konsoli.

Na dniach łykam zestaw PS4 + DC + T300RS. Dodatkowo granie na kierownicy daje dodatkowe ilosci funu. Swietnie zbalansowany poziom trudnosci, przeciwnicy walczacy o miejsce, wymijanie ich w waskich drogach daje duzy usmiech na ryju. Efekt poteguje granie na kierownicy i proba wylamania ci rak na Thrustmasterze ; )

Je.b.a.ne sony!!! Zmuszać graczy do kupowania nowej kiery i to kosztującej równowartość samej konsoli!

Moje GT Pro, które jest w świetnym stanie i w zupełności mi wystarcza, mogę sobie w odbyt wsadzić...

Mimo, że same t500 czy t300 to zapewne za(pipi)iaszcze kiery to zawężanie oferty jedynie do tej półki cenowej jest mocnym przegięciem, choć i tak mniejszym niż żądanie 450 zeta za plastikowy szajs bez FF...

 

T300 chętnie bym nabył ale nawet nie wiem czy będę miał wystarczająco dużo czasu na ścigałki by usprawiedliwić wywalenie takiego hajsu na akcesorium. (Za 1500 to mam niezłe, prawdziwe, małe kółko wraz z nabą, do swojej hondy heh)

Odnośnik do komentarza

Ja dziś sporo pograłem nie miałem żadnych problemów z serwerami, ani razu nie wywaliło (szczęściarz). Kilka spostrzeżeń do gry. Oddanie prędkości jest świetne, dopiero po odblokowaniu sportowych fur zaczyna się zabawa na 100%. Jazda z kamerą na zderzaku to czysty hardcore (normalnie WipEout ;) ). Do tego genialny model jazdy, pod tym względem spisali się bardzo dobrze. Udzwiękowienie tej gry to mistrzostwo świata, silniki brzmią świetnie, z kamerą nad maską i nad deską rozdzielczą... banan od ucha do ucha, a jak ktoś ma dobre słuchawki, to odpłynie. Grafika, tak jak Ficuś pisał, czasami tylko dobrze, a czasami fotorealizm. Całą robotę robi pora dnia i oświetlenie. Jest pochmurno, to gra nie robi wrażenia, ale jak jeździmy przy słoneczku czy w nocy, to mózg roz(pipi)any. Oświetlenie w tej grze roooobbbi i to jeszcze jak. Wisienka na torcie jeżeli chodzi o grafikę, to zmiana pór dnia. Rozpoczynam przejazd przy wschodzie słońca, by zakończyć wyścig w nocy. Tym bardziej szkoda, że trzeba czekać na zmienne warunki atmosferyczne, photo mode i replaye.

 

Patent z klubami i wyzwaniami na trasie fajna rzecz, która dodatkowo motywuje do gry i wprowadza co chwile nowe zadania dla gracza. W trybie offline ta gra sporo traci.

Odnośnik do komentarza

takiej ch%%%wizny to juz dawno nie widzialem. Wieksze gry czesto maja "czkawke" z trybami online po starcie. ALE do jasnej K%#$@ - jutro bedzie 7 dni od kiedy nie moge sie polaczyc. Tak, mi takze sie udaje po 5, 10, 200 minutach polaczyc. Potem kolejne 20min i moge wejsc do rozgrywki online bo przestaje pokazywac ze jest nadal blad polaczenia. Po 2-3 razach rzeczywiscie mnie laczy do gry (pozostale razy wywala). W 2014 roku takiego faila sie nie spodziewalem. O ile gra fajna (daleko jej do doskonalosci), to za ten online powinni oferowac zwrot kasy - bez jaj. Wzialbym sobie jakies po(pipi)ki kupil a drivecluba uzywke za 2-3 miechy jak bedzie po stowce

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...