Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O dziwo offline zapamiętuje mój czas i będąc offline ścigam się ze swoim ghostem.

Duchy są w formie save na konsoli, możesz sprawdzić w powiadomieniach, wysłanych (on ile masz Plusa)

 

 

 

Pytanie to tych którzy odblokowali P1

Czy aby szybciej przyspieszać trzeba dusić X czy wystarczy raz nacisnąć?

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

 

O dziwo offline zapamiętuje mój czas i będąc offline ścigam się ze swoim ghostem.

Duchy są w formie save na konsoli, możesz sprawdzić w powiadomieniach, wysłanych (on ile masz Plusa)

 

 

 

Pytanie to tych którzy odblokowali P1

Czy aby szybciej przyspieszać trzeba dusić X czy wystarczy raz nacisnąć?

 

 

  • Przytrzymać X uruchamiasz KERS
  • Wciskając L1 uruchamiasz DRS - skrzydło się opuszcza i planeta obraca się szybciej 
Odnośnik do komentarza

Witam, czy wasza konsola przy graniu w DC" chodzi głośno? Moja przy DC chodzi jak suszarka, dodam ze przy innych grach działa ciszej

 

ja właśnie chciałem wspomnieć o kulturze pracy konsoli przy DC, wydawało sie że gra wyciska dużo z PS4, a moja chodzi wyraznie ciszej niż przy Metro Redux, sprawdzałem nawet z wyłączonym głosem i jest naprawde cicho jak na PS4. Obstawiam, że masz premierową lub 4A, w ogóle dziwie sie osobom, którym konsole chodza jak suszarki czemu ich nie reklamujecie? tak samo jak ping pisze, że chodzi głośno i nic z tym nie robi. Reklamować Panowie póki gwarancja jest!!

 

Udało Wam się pobrać preorderowe auta z wersji cyfrowej?

pewnie próbujesz pobrać z menu pobieranie tam nie pobierze, zobacz powiadomienia od PlayStation i tam będziesz miał wiadomość, KONTYNUUJ  wyświetli sie kod i dostaniesz 3 auta i coś jeszcze (jakiś bonus)  ktoś wie co to było?

 

 

Po konsole dzis chcialem isc? online dalej z(pipi)any?!

przed chwilą pobrało mi nowego patcha, odpalam gre i miłe zaskoczenie od razu online, ciekawe tylko jak wieczorem będzie, ale godzina już wcale wczesna nie jest 16.50 wiec jest znacznie lepiej

 

Elite Club 14lvl, a jakiś klub znajomych widziałem jest 11 w rankingu :woot:   to chyba Highway Star był?

jak coś bede po 18 online i gogo!

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pewnie próbujesz pobrać z menu pobieranie tam nie pobierze, zobacz powiadomienia od PlayStation i tam będziesz miał wiadomość, KONTYNUUJ wyświetli sie kod i dostaniesz 3 auta i coś jeszcze (jakiś bonus) ktoś wie co to było?

Oki zaraz sprawdzę, a to był dodatkowy exp

 

EDIT a dokładnie 100 fame bonus, tylko czy on będzie aktywny od teraz czy te starsze pkt też policzy

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

Fox Hound jest najlepszy :D

My jesteśmy ok 800 miejsca, drudzy na FPE chyba, nie wiem dokładnie jak z gwiazdkami jest, oprócz mnie DaN3000 był jeszcze blisko 225, może też już

ma to za sobą.

Udało się przed chwilą wbić lvl Clubu - chyba 17? Jak się mocno nie spiję dzisiaj, to wieczorem trochę punktów jeszcze ogarnę!:P

 

Giera jest meeeega miodna! No i w końcu zaczęły działać wyzwania - jeszcze szybciej można zdobywać punkty teraz. Podczas normalnego Tour dochodzą drifty, prędkość, bicie zakrętów itp. za każdym pobitym dostaje się punkty, więc troszkę więcej i szybciej się nabija.

 

Za to (pipi) z online powinni wszystkim, którzy kupili DC w ciągu tego tygodnia, dać SP za free. Wtedy bym im wybaczył!

Odnośnik do komentarza

Ciezki ten Venom Hot Lap brakuje mi 0.500 do pobicia 1.16 nie to ze sie zle nim jezdzi bo jezdzi sie nim za(pipi)iscie tylko psuje zawsze ten dlugi zakret w srodkowej sekcji chyba i pierwszy zaraz na samym poczatku zlym hamowaniem

 

Small Tip:

Przyjrzyj się takim małym tabliczkom po prawo, po ostatniej hamuj, zejdziesz do 120-140 (można jeszcze lepiej) i gaz, uważając na to by w drift nie wpaść.

 

Ech, nie mogę wysłać wam challenge'u jeszcze, wyskakuje błąd przy próbie wysłania :/

Odnośnik do komentarza

dziala to lepiej ale do stanu normalnego jeszcze sporo brakuje

 

dalej nie dostalem w powiadomieniach od sony kodu na te 3 preorderowe autka? ma tez ktos tak jak ja czy juz kazdemu przyslali?

 

A próbowałeś wejść do PS Store i stamtąd dodać do pobierania? Ja tak zrobiłem (są w powiadomieniach) ale dalej sypało mi błędem, że nie chce się pobrać.

 

Ogólnie to widzę, że lepiej łączy w godzinach porannych co zapewne wynika z tego, że mniej ludzi siedzi. Trzeba zmienić godziny pracy :teehee:

Odnośnik do komentarza

Ficuś - a na 100% sprawdzasz w dobrym miejscu?

Powiadomienia - od PlayStation

jeśli nie masz pisz do nich na facebooku lub twiterze, często tam odpowiadają

 

ja dostałem wczoraj o 19.03 bo jeszcze jest godzina, w sumie pierwsza wiadomość od 4mscy w tej zakładce

 

wbiłem teraz 3 razy do gry i za każdym razem offline, jednak jeszcze nie jest dobrze :sleep:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Gwiazdek nie robię bo nic za to nie ma, żadnej nagrody

Tez się zastanawiam po co te gwiazdki. Wygląda na to że dla picu. Single też już mam ukończony . Nawet się nie spociłem.Za to mocno mi tu wiało sandałem przez dużą monotonność w rozgrywce i powtarzalne trasy.Dam tej grze jeszcze drugą szanse w online.No tu to może być ciekawie.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...