Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

btw zeby jeszcze bardziej shejtowac evolution, przypominam, ze w okolicach premiery gry/w dniu premiery (choc glowy nie dam bo polskie stronki czasem zle tlumacza i informacje biora z plotek) mielismy poznac date patcha z pogoda...do dzis cisza, tak samo jak evo ma jeszcze 10 dni by wywiazac sie z pierwszej obietnicy season passa, darmowego auta i darmowej nowej trasy:

 

Datę patcha podadzą gdy się uporają z online, a darmowy samochód jest do ściągnięcia z PSS od premiery.

Odnośnik do komentarza

a na razie nic nie odpisali?

 

odpaliłem teraz DC elegancko połaczyło 18.20, synchro punktów, wchodze do multi wyszkuje bez problemów graczy, wyścig przejechany, pozornie jest ok

choć powinno troche szybciej w lobby wczytywać, no i ranking klubów dalej nie działa, wyzwania też nie

 

widać, że jest poprawa, ale to jeszcze nie tak jak powinno być

tylko jeden wyścig i do Aliena dziś siadam

 

a jak u was dzisiaj  z multi?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Widzę że meczycie się dalej :D Tymczasem cena DriveClub spada na łeb na szyje. Używki chodzą już po 130-140 zł czyli MNIEJ  niż "wersja" dla subskrybentów PS+ :D (169 zł). Podobnie spadała w takim tempie tylko jedna gra : PES 2014 na PS3 . W tydzień staniała o połowę.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

Widzę że meczycie się dalej :D Tymczasem cena DriveClub spada na łeb na szyje. Używki chodzą już po 130-140 zł czyli MNIEJ  niż "wersja" dla subskrybentów PS+ :D (169 zł). Podobnie spadała w takim tempie tylko jedna gra : PES 2014 na PS3 . W tydzień staniała o połowę.

 

Nie wiem gdzie widziales takie niskie ceny... Ja swoja uzywke dzisiaj na allegro za 185zł sprzedalem, a przegladajac aukcje zakonczone widzialem ceny w granicach 175-190zł. 

Odnośnik do komentarza

Online działa już wspaniale - łączy co drugą próbę :teehee:  Inna sprawa, że to łączenie robi się jakieś coraz bardziej ślamazarne...

W dodatku dlaczego do wyboru jest tylko kilka tych samych eventów? Z klasy hyper nic nie ma. To się gdzieś filtruje czy też zbytnia mnogość dostępnych wyścigów też zabija ten biedny serwer i to ograniczyli?

 

Za manewr PIT powinny być srogie kary, w końcu to nie GTA, a jest to niedorzecznie skuteczne :verymad:

Odnośnik do komentarza

mnie dzis o dziwo pierwszy raz od premiery laczylo za kazdym razem co wlaczalem gre i nawet ani razu nie rozlaczylo, wpadl tez w ratach zalegly progres do klubu w licznie 800tys i jestesmy gdzies tak mniej wiecej w 40% 20lvl

 

szlifuje i zbieram gwiazdki za eventy, bawie sie swietnie pomimo tego ze skill mam w wyscigowkach nijaki

Odnośnik do komentarza

mi sie nawet jak juz wszystko bedzie hulalo dosc srednio podoba online, sam wyscig super ale dojscie do niego za dlugo trwa, za dlugo dolacza, za dlugo sie siedzi w lobby, no po prostu za dlugie sa te przerwy miedzy wyscigami

 

co innego wyzwania - tu jest mega potencjal i wyczuwam duzy potencjal na super rywalizacje 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj podobno ma być dodane więcej rodzajów zawodów do online i lepsza rotacja zapisów.

 

A ja póki co śmigam sobie dalej offline i nabijam punkty zarówno dla siebie jak i dla klubu. Ferrari Italia <3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...