Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To czekanie na synchronizację graczy, wybór auta i inne loadingi, to jak internet z 1996 roku na modemie telefonicznym. Nie mierzyłem czasu ale to chyba pod 5 min podchodzi. Albo i więcej. Żeby był komfort musi być 1 min max. Bo co to za przyjemność grać 3 minutową trasę, a potem dwa razy tyle czekać na następny wyścig....

Anyway, ktoś mi wytłumaczy jak zdobywa się accolade points dla klubu ? Bo jeżdżę w single event'ach, w multi i nic nie wpada oprócz fame points dla klubu. W tabelach accolade ciągle wszystko na 1 poziomie i zero postępów.

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza

 

Widzę że meczycie się dalej :D Tymczasem cena DriveClub spada na łeb na szyje. Używki chodzą już po 130-140 zł czyli MNIEJ  niż "wersja" dla subskrybentów PS+ :D (169 zł). Podobnie spadała w takim tempie tylko jedna gra : PES 2014 na PS3 . W tydzień staniała o połowę.

 

Nie wiem gdzie widziales takie niskie ceny... Ja swoja uzywke dzisiaj na allegro za 185zł sprzedalem, a przegladajac aukcje zakonczone widzialem ceny w granicach 175-190zł. 

 

W sklepie gdzie kupuje gry od zarania dziejów. Lokalizacja Szczecin

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jest szansa, że takie pismo cos da?

 

Jakbyś kupił w pudełku w sklepie, to normalnie mógłbyś z tego powodu zwrócić i żądać zwrotu pieniędzy. Nie widzę powodu żeby w przypadku cyfrowej wersji miało być inaczej. To ten sam produkt, kanał dystrybucyjny tylko inny.

Odnośnik do komentarza

To wklejajcie tu odpowiedzi czy udalo wam się coś załatwić.

 

W opisie gry widnieje teraz wpis

 

PROBLEMY Z SERWERAMI AKTUALNIE WPŁYWAJĄ NA DZIAŁANIE FUNKCJI SIECIOWYCH GRY. CZĘŚĆ Z NICH MOŻE BYĆ TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNA. Cały czas pracujemy nad rozwiązaniem tych problemów. Strona DRIVECLUB na Facebooku zawiera najnowsze informacje o naszych postępach.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

mi sie nawet jak juz wszystko bedzie hulalo dosc srednio podoba online, sam wyscig super ale dojscie do niego za dlugo trwa, za dlugo dolacza, za dlugo sie siedzi w lobby, no po prostu za dlugie sa te przerwy miedzy wyscigami

 

co innego wyzwania - tu jest mega potencjal i wyczuwam duzy potencjal na super rywalizacje 

 

w tej chwili zgadza sie stanowczo zbyt długo to trwa, mi jakoś w pierwszych dniach po premierze udało podłączyć do multi i zagrać i trwało to zdecydowanie krócej, w tej chwili imo zbugowane to ciągle jest

 

 

o prosze loguje sie do DC a tu synchro na 800k pkt :)

nie wiem nawet skad te punkty, Elite Club 20lvl

ale ranking klubów dalej sie nie wyświetla

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

Jest szansa, że takie pismo cos da?

Nie, ale też właśnie wysłałem ! niech chociaż się urwią :)

 

Tia już to widzę jak taki spam bezpodstawnych roszczeń ich w(pipi)ia , chyba tylko biedaka który będzie odpowiadał za odbieranie takiej korespondencji :teehee:

 

Sorry panowie bez urazy ale ci co grali sporo np. zdążyli zaliczyć całego singla a w chwili obecnej liczą na zwrot kasy za DC powinni się w łeb (pipi)nąć , na jakiej podstawie startujecie z takimi roszczeniami ?

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Sorry panowie bez urazy ale ci co grali sporo np. zdążyli zaliczyć całego singla a w chwili obecnej liczą na zwrot kasy za DC powinni się w łeb (pipi)nąć , na jakiej podstawie startujecie z takimi roszczeniami ?

 

Na takiej że ja osobiście kupiłem gry tylko dla online ze znajomymi, ten cały pseudo singiel mi zwisa. Zresztą skoro online nie działa to co niby przez te dwa tygodnie miałem robić ? oglądać intro 

Odnośnik do komentarza

na podstawie nie wywiązania sie producenta z umowy, oraz sprzedania niekompletnego produktu. Skąd oni niby wiedzą, że ja nie kupiłem ich gry tylko z myślą o graniu online. A że obiecywali naprawe codziennie to praktykowałem offline. Teraz już cierpliwość sie skończyła i w naprawe nie wierze. Kropka :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj praktycznie cały czas można grać online i udało mi się przejechać jeden z lepszych wyścigów. Wrzucam bez obróbki, bo pięknie brzmią samochody. 

Chyba takie filmiki to najlepsza reklama dla tej gry. Czysta, równa walka przez 4 okrążenia! Cudo!!!! Walka zaczyna się od mojego błędu na 1. szykanie 2. okrążenia. :D

 

 

 

 

btw. zachowanie samochodu na tarkach jest za(pipi)iście odwzorowane. Lekki najazd tylnymi kołami przy wychodzeniu z zakrętu lub za szybki najazd na wysoką tarkę i wyścig przegrany. Rewelacja. Bardzo rzadko trafiam na ludzi, którzy się rozpychają na torze, ostatni wyścig wygrałem z szybszym od siebie (dużo gram klasą hyper i w astonie nie mogłem się odnaleźć), bo ściął zakręt i mu odcięło paliwo hehe.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Również dzisiaj udało mi się jakimś cudem rozegrać kilka potyczek w multi i ogólnie rzecz ujmując - gra się rewelacyjnie dopóki jakieś bubki nie zaczną się przepychać, ALE - po każdym skończonym wyścigu w multi mam komunikat "łączenie z serwerem" i od razu "Błąd....." i nie zapisują mi się żadne punkty po wyścigu, też tak macie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...