Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Challenges będą dostępne dopiero w 2015. Luty? Marzec? Kwiecień? Widać nie przeszkadza im to wciskać dodatkową zawartość do nie całkowicie sprawnej gry. 
  • Wyczyścili nie dawno też leaderboards, kilka naszych czasów zniknęło. 
  • Po patchu 1.07 auta zachowują się trochę inaczej, jedne bardziej kleją się drogi inne mniej. Generalnie na plus +
  • Miejsca na trasach gdzie przed patchem można było brutalnie ścinać zostały objęte surowymi karami. To też na plus + 

Tyle co udało mi się zauważyć grając ostatnio. 

 

Aha a to DLC z trasami, i nowymi Tour events i trofeami to ma być darmowe ?? 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

mi sie wydaje ze po 1.07 zmienili droge hamowania w wielu samochodach, trzeba wczesniej naciskac pedal

ogolnie laczenie z serwerami, wczytywanie leaderboardow, punktacje do klubow, jakies wyniki do pobicia w trakcie wyscigu - dzialaja super juz

multi dalej loteria, czasem super, czasem na 5 prob 4 razy mnie rozlaczy dolaczajac do pokoju

wyzwania jak nie dzialaly tak nie dzialaja

Odnośnik do komentarza

Jeśli graliście w GT6 to dajcie znać jak zachowuje się KTM X-Bow w porównaniu do GT. W GT to był niezły (pipi) na zakrętach, krótki rozstaw osi sprawiał, że bardzo łatwo było o bączka, ale jak już się opanowało bestyjkę, auto dawało mega fun i konkretną przewagę na krętych trasach, nawet nad mocniejszymi przeciwnikami. W DC Ariel Atom V8 zachowuje się podobnie.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

mogliby obnizyc cene tego season passa, ja bym nawet nie rozwazal jego zakupu ale boli mnie, ze nawet jak juz wydadza patcha z dynamiczna pogoda to w deszczu bedzie mozna sie scigac co najwyzej w single race czy w multi - stara kampania co logiczne zostanie taka jaka jest i eventy z deszczem/sniegiem beda dostepne tylko w nowych kampaniach z season pass

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...