Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja jak na barona przystalo od premiery i pierwszego kontaktu z gra gram na wylaczonym hudzie (tylko zostawilem lusterko) z kamera z zderzaka - moja plasma panasa az sie cieszy ze szczescia co jest jej dane wyswietlac - popisowka dla blacharzy tak jak swego czasu pierwsze 40min gowa3

Odnośnik do komentarza

Wejdźcie tu: https://forum.beyond3d.com/threads/driveclub-by-evolution-studios-ps4.54299/page-79

 

i pooglądajcie fotki zrobione przez usera Karamazov (post #1570).

 

Holy Mother....ing Jesus !!!

Gościu ma talent do fotografii, ale co ta gra pokazuje !

REALTIME BULLSHOTS !

 

Jakieś konkurencyjne wyścigi ? 

Anyone ?

 

DC odjechało w środek galaktyki, zostawiając wszystkich konkurentów w norach :D :D

Odnośnik do komentarza

Panowie wybaczcie z góry te szczere słowa, ale...nienawidzę was! :)

 

Przed premierą DC byłem trochę zainteresowany tą grą, ale późniejsze bugi, błędy i inne pomniejsze i większe problemy sprawiły, że zapomniałem o tym tytule na dobre lub chciałem zapomnieć. Do wczoraj. Tutaj + na gafie filmy, zdjęcia, opisy, relacje zrobiły mi z resztek mózgu wulkan. Rozsadziły mi móżdżek. Czegoś takiego jak żyję to nie widziałem i chyba nie prędko zobaczę. Fak. Dlaczego Sony tak spierd...launch tej gry, dlaczego!? Nie dość, że gra by zdobyła tytuł ścigałki roku, nie dość, że wygrałaby wizualia roku, to jeszcze sprzedałaby się w kilku mln. sztuk Tak muszą gonić i nadrabiać czas. Co ciekawe na amerykańskim amazonie sprzedaż od wczoraj skoczyła chyba o 830% plasując DC w 100 czy tam 90. 

Nie mogę się powstrzymać i chcę w to zagrać. Obwiniam was za to! Cholera by was wzięła.

<żona dawaj 160 zeta kur....>

Odnośnik do komentarza

Wejdźcie tu: https://forum.beyond3d.com/threads/driveclub-by-evolution-studios-ps4.54299/page-79

 

i pooglądajcie fotki zrobione przez usera Karamazov (post #1570).

 

Holy Mother....ing Jesus !!!

Gościu ma talent do fotografii, ale co ta gra pokazuje !

REALTIME BULLSHOTS !

 

Jakieś konkurencyjne wyścigi ? 

Anyone ?

 

DC odjechało w środek galaktyki, zostawiając wszystkich konkurentów w norach  :D :D

 

jak oni robią te fotki bez trybu replay?

Odnośnik do komentarza

Ktoś mi podesłał wczoraj wyzwanie. Trasa w deszczu, ze zmienną pogodą, godzina 15:00 i zachmurzenie. Jeju, moment rozpoczęcia wyścigu, kiedy auto jedzie samo a na ekranie nie ma HUD'a, wygląda bosko. Z 5 razy restartowałem i zaczynałem ponownie by popatrzeć. Krople na AMG rozpływają się cudownie. Z każdym wyścigiem podoba mi się bardziej ten cały DC. Aż żal takiego potknięcia jaki mieli na premierze.


Są w grze jeszcze jakieś elementy online, które nie działają? Bo mi za cholerę nie wyświetla powiadomień. Klikam trójkąt, czekam i nic nie wyświetla. Kółko się kręci cały czas. To samo przy niektórych wyścigach. Mam pod nimi kręcące kółko, jakby coś miało wyświetlać w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza

powiadomien pod trojatem nigdy nie bylo, to niby newsy od evo mialy byc ale jeszcze zadnego nie bylo :P

hud mozesz wylaczyc caly podczas wyscigu

przy jakich wyscigach ci sie kreci kolko? ja sie z tym nie spotkalem, jedynie czasem kreci kolko z boku gdzie z opoznieniem pobiera leaderboardy

Odnośnik do komentarza

Ktoś mi podesłał wczoraj wyzwanie. Trasa w deszczu, ze zmienną pogodą, godzina 15:00 i zachmurzenie. Jeju, moment rozpoczęcia wyścigu, kiedy auto jedzie samo a na ekranie nie ma HUD'a, wygląda bosko. Z 5 razy restartowałem i zaczynałem ponownie by popatrzeć. Krople na AMG rozpływają się cudownie. Z każdym wyścigiem podoba mi się bardziej ten cały DC. Aż żal takiego potknięcia jaki mieli na premierze.

 

Haha, to ja wysłałem :) Przeczytałem Twojego posta, pomyślałem "Ale ten Emtebe (pipi) głupoty. Zaraz mu pokażę taki wyścig, że mu kopara opadnie."

Chyba podziałało ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szczurek wysłał byś mi też to wyzwanie ? Zaraz wyślę zaproszenie :)

 

Jak nie lubiłem jeździć w Indiach tak od dnia dzisiejszego staną się chyba moją ulubioną lokacją w deszczu :).

Coś pięknego, przez te wszystkie nierówności na drodze tworzy się masa kałuż, polecam wybrać:

wyścig, czwartą trasę, 11 przeciwników, godzinę 11.00, zachmurzenie i duże opady...... gniecie jajka  :shok:

 

Puśćcie sobie od 2 min 

 

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś mi podesłał wczoraj wyzwanie. Trasa w deszczu, ze zmienną pogodą, godzina 15:00 i zachmurzenie. Jeju, moment rozpoczęcia wyścigu, kiedy auto jedzie samo a na ekranie nie ma HUD'a, wygląda bosko. Z 5 razy restartowałem i zaczynałem ponownie by popatrzeć. Krople na AMG rozpływają się cudownie. Z każdym wyścigiem podoba mi się bardziej ten cały DC. Aż żal takiego potknięcia jaki mieli na premierze.

Haha, to ja wysłałem :) Przeczytałem Twojego posta, pomyślałem "Ale ten Emtebe (pipi) głupoty. Zaraz mu pokażę taki wyścig, że mu kopara opadnie."

Chyba podziałało ;)

 

 

 

Faktycznie to Ty :D Podziałało :D Coś czułem, że w wyzwaniu jest podpucha i ktoś mnie chce sprawdzić :D

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

ja jestem noga w wyscigowki, bedziemy walczyc rowno - szczurek, welna, dar-kos, ex4ct itp to sa cyborgi :P jak widze od nich wyzwania na jakas trase dluzsza to nawet nie akceptuje bo wiem, ze bedzie siara jaki slaby czas wzgledem nich wykrece :P

 

btw jak rzucam wyzwanie z jakas fura, ktora emtebe bedzie miec zablokowana z racji tego ze ma maly lvl to mimo to bedzie mogl wziac udzial i ona na czas wyzwania mu sie odblokuje czy nie da rady?

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś mi podesłał wczoraj wyzwanie. Trasa w deszczu, ze zmienną pogodą, godzina 15:00 i zachmurzenie. Jeju, moment rozpoczęcia wyścigu, kiedy auto jedzie samo a na ekranie nie ma HUD'a, wygląda bosko. Z 5 razy restartowałem i zaczynałem ponownie by popatrzeć. Krople na AMG rozpływają się cudownie. Z każdym wyścigiem podoba mi się bardziej ten cały DC. Aż żal takiego potknięcia jaki mieli na premierze.

 

Haha, to ja wysłałem :) Przeczytałem Twojego posta, pomyślałem "Ale ten Emtebe (pipi) głupoty. Zaraz mu pokażę taki wyścig, że mu kopara opadnie."

Chyba podziałało ;)

Haha ja zrobiłem to samo :-D wiec moje zapro tez tam było XD

Odnośnik do komentarza

Szczurek wysłał byś mi też to wyzwanie ? Zaraz wyślę zaproszenie :)

 

Jak nie lubiłem jeździć w Indiach tak od dnia dzisiejszego staną się chyba moją ulubioną lokacją w deszczu :).

Coś pięknego, przez te wszystkie nierówności na drodze tworzy się masa kałuż, polecam wybrać:

wyścig, czwartą trasę, 11 przeciwników, godzinę 11.00, zachmurzenie i duże opady...... gniecie jajka  :shok:

 

Puśćcie sobie od 2 min 

 

 

Fakt wygląda to naprawde znakomicie, chociaż jakby było na premierę na pewno osłodziłoby pierwsze tygodnie z grą ;) Deszcz/śnieg itd od zawsze zresztą sprawiają, że grafa sprawie dużo lepsze wrażenie, pamiętam jak PGR4 w deszczu wyglądał dużo lepiej i nawet dziś może się podobać.

Odnośnik do komentarza

Szczurek wysłał byś mi też to wyzwanie ? Zaraz wyślę zaproszenie :)

 

Jak nie lubiłem jeździć w Indiach tak od dnia dzisiejszego staną się chyba moją ulubioną lokacją w deszczu :).

Coś pięknego, przez te wszystkie nierówności na drodze tworzy się masa kałuż, polecam wybrać:

wyścig, czwartą trasę, 11 przeciwników, godzinę 11.00, zachmurzenie i duże opady...... gniecie jajka :shok:

 

Puśćcie sobie od 2 min

 

Wyślij mi wyzwanie
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...