Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie Hipol, gdy juz myslalem ze zmienil zdanie, gdy slyszalem jak mu sie glos zalamuje, to standardowo zaczal wyszukiwac rzeczy pokroju cienie nie w czasie rzeczywistym, lusterka i inne rzeczy, na ktore ja nawet nie mialem czasu zwrocic uwagi przez imersje z gry ktora wykroczyla poza wszelka sfere doznan!  :teehee: 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

A tak z innej beczki, jak tam sprzedaż gry?. Ciekawe czy jest szansa na sequel.

 

na poczatku wydawalo sie, ze pozamiatane i zamkna studio bo tej wpadce z kodem sieciowym

sam mialem obawy czy te wyzwania kiedykolwiek rusza

ale po tym co dostalismy wczoraj mysle, ze mozemy liczyc na DriveClub2 

za jakies 2,bardziej 3 lata

Odnośnik do komentarza

Teraz nie dostaniesz nic nowego, ale jeszcze w grudniu będą 2 dodatki typu tour.

 

Dzięki za info.

Ale rozumiem, że jak wyjdą te DLC to nadal Season Pass będę mógł zakupić? Po prostu nie chcę przed świętami nadwyrężać budżetu. Dlatego chciałem poczekać do wypłaty styczniowej. :-D

 

Jak macie jakieś ciekawe wyzwania to wyślijcie mi zaproszeniej PSN (revverpl) :D jestem online cały czas z telefonu. A do wyzwań chętnie usiądę późnym wieczorem jak będę miał czas.

 

Musisz wysłać do kogoś (np. na swoje drugie konto) 5 wyzwań. Ta osoba wtedy musi w nie zagrać i mieć wynik gorszy od Twojego, a potem czekasz aż się skończy czas wyzwania i gotowe.

 

U mnie tak nie chce wpaść 

 

U mnie w ogóle to nie działa. Wygrałem już po upłynięciu czasu przynajmniej 10 wyzwań. nie mam ani trofeum z wygraną na końcu wyzwania, ani tego, że wyślij 5 wyzwań i bądź pierwszy po ich zakończeniu. Trochę się wkurzam, bo to jedyne dwa osiągnięcia, które brakują mi do perły. :/

Odnośnik do komentarza

@eX4cT - widzę, że próbujesz mój czas pokonać w wyzwaniu, więc podniosłem poprzeczkę, gdy miałeś do mnie 1,3 sekundy, wszedłem i polepszyłem czas o 1s  :greeting:

Teraz nasze czasy są na tej trasie z deszczem najlepszymi na świecie ;)

 

eGUrXSa.jpg

 

Próbowałem Twojego wyzwania, jednak póki jest sucho, to jedziemy równo, ale jak zaczyna śnieg napierdalać, to nic nie widzę :sorcerer: , a trasy nie znam. Coś popróbuję jeszcze.

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

A tak z innej beczki, jak tam sprzedaż gry?. Ciekawe czy jest szansa na sequel.

Jestem pewnien, że po tym patchu podskoczyła, przeglądałem dziś różne fora i ogólnie ludzie mają mokro i zamawiają DC, zwłaszcza że cena jest niska. Niektórzy już sprzedali i postanowili kupić jeszcze raz :)

Podobno na Amazonie sprzedaż mocno skoczyła.

Odnośnik do komentarza

@eX4cT - widzę, że próbujesz mój czas pokonać w wyzwaniu, więc podniosłem poprzeczkę, gdy miałeś do mnie 1,3 sekundy, wszedłem i polepszyłem czas o 1s :greeting:

Teraz nasze czasy są na tej trasie z deszczem najlepszymi na świecie ;)

 

eGUrXSa.jpg

 

Próbowałem Twojego wyzwania, jednak póki jest sucho, to jedziemy równo, ale jak zaczyna śnieg napierdalać, to nic nie widzę :sorcerer: , a trasy nie znam. Coś popróbuję jeszcze.

Oj super sa te wyzwania :-D

 

Zobaczcie ten smaczek :-)

 

 

 

PS. Marcin, zaktualizowałem tabele :-D

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

haha typy z tymi czasami :D

dobry piorun Ex4ct hehe

 

 

czy leaderboardsy działają jak należy? nie ma shackowanych list, wałków jak np w TLOU gdzie pierwszy koleś ma 0 przegranych godzin?

 

jeszcze kilka tygodni temu czasami nie zapisywały sie czasy, ale teraz jest już chyba ok

jeśli sie zdarzy to na prawde bardzo rzadko

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...