Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego mieli by paczowac odliczanie czasu? Po pierwsze , to nie jest gra o jezdzie po burakach, bo drugie zjechanie z trasy nie daje zadnych bonusów (wytraca sie predkosc , etc) po trzecie gra polega na maksowaniu czasów na trasie , a co za tym idzie wszelkie skracanie jest karane,

 

Narzekac na ten czas moga tylko osoby które nie grały w ta gre , albo nie wiedza na czym polegaja wyscigi samochodowe. (Pro TIP - nie polegaja na zapierdalaniu przez pole)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A dlaczego mieli by paczowac odliczanie czasu? Po pierwsze , to nie jest gra o jezdzie po burakach, bo drugie zjechanie z trasy nie daje zadnych bonusów (wytraca sie predkosc , etc) po trzecie gra polega na maksowaniu czasów na trasie , a co za tym idzie wszelkie skracanie jest karane,

 

Narzekac na ten czas moga tylko osoby które nie grały w ta gre , albo nie wiedza na czym polegaja wyscigi samochodowe. (Pro TIP - nie polegaja na zapierdalaniu przez pole)

 

Pro TIP - Horizon 2 to zupełnie inne wyścigi od DriveClub, z inną filozofią i inną tematyką. W Driveclub masz odliczanie przy dotknięciu bandy, w Horizon 2 możesz jechać jak chcesz - jedno sandbox, drugie po zamkniętych torach.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Strzeliłeś kulą w płot kolego, bo tak się składa że grałem w DC. Tak samo jak w całą masę innych korytarzowych racerów, gdzie żadnego 3 sekundowego odliczania czasu nie było, co za tym idzie trzeba się było bardziej pilnować by nie tracić cennych sekund wypadając na pobocze. Zwyczajnie głupotą jest dla mnie ustawianie z powrotem na trasie, zanim sam tam wrócę, próbując nadrabiać stracony czas, często na dosłownie sekundę przed powrotem.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem o 20 z myślą pogrania godzinkę, skończyłem cztery godziny później. Ten model jazdy, ta grafika, ten deszcz, wyzwania... :fsg:

Mam nadzieję, że Evolution dostanie szanse na stworzenie drugiej części i tym razem gra zostania wydana, gdy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

 

Prawdopodobnie stworzą. DC sprzedało się - podobno - w ponad 1 mln sztuk już, a były to jeszcze wyniki przed patchem. Dodatkowo ostatnio w jakimś rankingu zajmowałem 500k któreś tam miejsce więc ten milion sprzedanych kopii jest bardzo prawdopodobny, zważywszy, że nie wszyscy są podpięci pod internety, jak np. teściu mojego kuzyna.

Odnośnik do komentarza

Z tym odliczaniem to mam wrażenie, że i tak coś robili, bo przed premierą na tych wszystkich filmikach wyglądało to faktycznie śmiesznie bo odliczanie pojawiało się co chwila ledwo co wyjeżdżając poza trasę. W grze, trzeba faktycznie zapier.dalac po bandach żeby się ono włączyło. Tak więc coś musieli z tym robić bo problemu z tym nie ma, a ja też wymiataczem nie jestem i każdego przejazdu idealnego nie mam.

Odnośnik do komentarza

Klasyczne podejscie do wyscigów czyli pozwalanie na wypadniecie z trasy. 

Załozenia tworców były takie , ze nie mozna i nie opłaca sie wypadac z trasy. Wiec akurat tego w DC , moim zdaniem nie mozna krytykowac.

Cała gra jest zbudowana na rywalizacji, wszystkie jej zasady sa podporzadkowane urywaniu tysiecznych czesci sekundy.

Wypadanie z trasy i pozostawanie tam długi czas jest sprzeczne  z podstawowym załozeniem gry , wiec jest przez twórców minimalizowane. 
Tym bardziej , ze wypadanie na 3 sekundy nie jest w zaden sposob , droga do uzyskania lepszego czasu. (nie masz na trasach  teranu gdzie mozesz poruszac sie szybciej przez 3 sekundy poza trasa niz po asfalcie.)

 

3 sekundy na poboczu mozna spedzic tylko i wyłacznie w sytuacji gdzie straciłes kompletnie kontrole nad autem, co za tym idzie napewno nie poprawisz czasu kolegi / swojego. (oczywiscie jesli mowimy o maksowaniu trasy a nie pierwszym przejezdzie)

 

 

Mozna im zarzucic naprawde duzo, ale akurat te 3 sekundy to jest jakas abstrakcja totalna.

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

Super, ale zdajesz sobie sprawę że niektórzy lubią grać w racera, nie dla sirius biznes walki o każdą sekundę, ale zwyczajnie dla przyjemności/ przeciwko AI, lub zwyczajnie by sprawdzić swój wynik bez przymusowego ułatwienia mu wygranej? Idąc twoim tokiem rozumowania moglibyśmy tak bronić strzłek pokazujących najlepszy tor trasy, czy cofania czasu w Forzie, no bo przecież "brak tych ficzerów na pewno nie wyszedł by twojemu wynikowi na plus". top kek

Odnośnik do komentarza

Popadasz ze skrajnosci w skrajnosc. Jesli ktos chce zwyczajnie dla przyjemnosci pojezdzic poza trasa , to moze powinien pomyslec o zainwestowaniu w Horizon,

 

Moze ja jestem dziwny , ale nie widze mozliwosci aby czerpac przyjemnosc z "wyscigów " samochodowych jezdzac poza trasa. 

 

Jesli wymagasz czegos od produktu, który z załozenia nie spełnia tego wymagania, to nie mozesz powiedziec ze ten produkt jest zły , tylko musisz kupic produkt ktory te wymaganie spełni.

 

 

Jesli chcesz pograc tenisa ziemnego , to nie kupujesz zestawu do Ping ponga. Bo co powiesz ze nie mozesz nim grac na korcie? Dlatego zestaw jest do dupy?

 

Gra została stworzona do maksowania czasu, do rywalizacji o tysieczne czesci sekundy, jesli akceptujesz to załozenie to kupujesz te gre, jesli nie akceptujesz to kupujesz sobie Need for Speed gdzie mozesz sobie bardziej lajtowo pojezdzic

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

Co ty masz znowu z tą jazdą po polach? xD Mam zatwierdzić urzędowo że Forza Horizon 2 mnie nawet nie grzeję?

 

W starszych racerach wypadając z trasy czlowiek uwija się jak piskorz by wrócić w porę na tor, nie tracąc zbyt wiele cennego czasu. Po prostu wie czy może walczyć z innymi oponentami na drodze jeszcze chociaż o podium. Na wyższych poziomach, lub w mniej szszczęśliwych przypadkach, gdy straciło się zbyt dużo cennych sekund, kończy się to jedynym słusznym "restart race". Po prostu wie że popełnił zbyt duży błąd i albo da się go nadrobić, albo nie. Dlatego też pytałem o wyścigi online przeciwko żywym graczom na trasie.

 

Stawiasz ograniczenia ponad ich brak i z góry zakładasz że znów jakiś fan FH2 (i pewnie na dodatek) bot płacze że nie może sobie pojeździć po polach. Nosz kurfa mać. Ja odpadam, bo widzę że do popadania w skrajności większą smykałkę masz ty sam. Protip; Olej to CW, bo nie wychodzi ci na dobre.

Odnośnik do komentarza

@Expert

to jak w końcu wygląda stabilność wyścigów przez sieć? żadnych utraceń połączenia or something?

edit: mam na myśli ściganie z jedenastoma innymi oponentami na trasie, a nie wyzwania ofkors.

Jest bardzo stabilnie, a co ważne żadnych lagów nawet przy komplecie. Ludzie są bardzo ogarnięci i co najważniejsze w Driveclubie nie sptokasz debila co jedzie pod prąd. Bardzo dobre multi, które wciąga jak bagno i przez nie nevma szans żebym te gwiazdki porobił :)

 

p.s. świetne są wyścigi ze zmienną pogodą. Startujesz w słoncu nagle jak lunie to zaczyna się mega przetasowamie, bączki i wizyty po za torem bo tak zmiemia się przyczepność itp.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie ostatnio używkę DC i muszę powiedzieć że jestem mega zadowolony. Nie jestem i nigdy nie byłem  pro graczem wyścigowym, i DC dla mnie jest strasznie świetną grą. Bawię się przy niej ze znajomymi mega za(pipi)iście. Do tego ominęła mnie ta cała drama przy premierze i kupiłem produkt w pełni sprawny w obłędnej oprawie graficznej. To jak ta gra wygląda to jakiś kosmos :) Mam wrażenie że DC dostało drugie życie po tej całej fali hejtu. Wielu znajomych zdecydowało się na zakup  teraz i są mega  zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

chyba zawsze bedzie mnie zastanawiac i nigdy nie dostane odpowiedzi jak oceniana bylaby ta gra gdyby wszystko dzialalo i cala zawartosc byla dostepna day one (szczegolnie pogoda) - a przypominam, ze to nie koniec darmowego rozszerzania zawartosci gry, w kolejce replaye i kolejne trasy i byc moze jeszcze cos

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...