Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Evolution nie odpuszcza:

 

- game update 1.09 is now live (Approx 200mb). Featuring stability improvements, audio updates & leaderboard fixes.

- We're working on some AI changes for a future update and we're also working on private games too.

- The focus for this audio update was weather. ( chyba deszcz na szybie innych dzwiek wydaje teraz)

 

Cos czuje ze jak pojawi sie final patch do tej gry ta gra bedzie przegenialna. Jedynym minsuem jaki mam do tej gry to AI przeciwnikow, gdzie denerwuje mnie ze jezdza jak w GT (po sznurku) 

Kwestia kosmetyczna, to faktycznie mogliby dodac dzwiek burzy (takie porzadne yebniecie wskazane)

Odnośnik do komentarza

z fejsa:

 

There's a new Game Update for DRIVECLUB. It's a small one (0.15GB), mainly supporting the recent server upgrades and enhancing the in-game audio for the dynamic weather systems.

This update also fixes corrupt challenges and removes the never-ending spinning load icons, along with other minor bug fixes and performance improvements across the game.

It's available worldwide now. More server upgrades and game updates are in the works, so please keep sharing your thoughts and feedback with us to help shape the future of the game. Thanks everyone.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dasz radę. Trzeba się przestawić, opcjonalnie wpaść w rytm. Będziesz jeszcze szurał Venomami i innymi Zondami za kilka godzin.

Może takie pozycje jak BF4, Unity, czy DC właśnie, przekonają twórców, że warto nieco poczekać i wydać bardziej dopracowany i kompletny (tu DC) produkt. Przecież ta gra skończyła z średnią rzędu 7/10 i była to sprawiedliwa ocena. Graficznie odbyło się bez większego "łał", jednak summa summarum zasługiwała na (bardzo)wysoką ocenę rzędu 7-8/10. Gracze drwili, psioczyli, niektórzy się zachwycali, a teraz.... Dochodzi do tak kuriozalnych sytuacji, że osoby, które sprzedały grę, kupują ją raz jeszcze, a wystarczyło dodać deszcz, dodatkową opcję i wszędzie się zachwycają fotorealistyczna grafiką (a zasadniczo zdjęciami) i nagle gra jest osom.
Ciekawe jak teraz przedstawiałyby się oceny....

Odnośnik do komentarza

Cosmos dasz radę w miarę płynnie jeżdzić. Ja jestem totalny noob w wyścigach (nie licząc MK:) ) ale jak mi cierpliwości starczało to byłem / jestem w stanie całkiem dobrze śmigać. Aha no i pamiętak, że "kampanie" zaczynasz wolnymi furami, na prostych eventach aby poczuć sterowanie itp.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja mam problem z zaczytywaniem danych mojego profilu? Od kiedy gram, czyli od ubiegłej soboty, ani razu nie widziałem takich bajerów jak: ulubione auto, ulubiona trasa. Pomijam już nawet statystyki, które są dostępne po wejściu w te dane. Nie chodzi o mi o statystyki z autami, państwami, trasami, tylko ten drugi zestaw. Chyba to się nazywa profil gracza?

Odnośnik do komentarza

 

 

Czy widzisz w grze podobieństwa do PGR?

 

Hmmm no nawet kilka. Ten system punktacji wciąga jak kiedyś kudosy w pgr. Ja naprawdę nie lubię symulacji a z arcade też mało grywałem. TDU, Ridge Racer 6, PGR2 ,PGR3, PGR4  i Forza Horizon - to jedyne gry wyścigowe w jakie grałem z przyjemnością na ostatniej generacji :)  Drive Club przypomniał mi ten fun :)

 

a Blur?? mi strasznie model jazdy w Driceclub przypomina Blura :)

Odnośnik do komentarza

przysiegam ze ja :D pisalem ze jakims sie zrewanzuje za ostatnia zniewage ze jestem podly noob :P dziwie sie ze masz problem by pobic, o ile pierwsza polowa przejazdu jak na moj brak skilla przejechalem rewelacyjnie to koncowka z seria zielonych zakretow lewo-prawo gdy jedziesz w gore wg mnie pojechalem mega wolno

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...