Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

DC wciaga maksymalnie az nie moge w to uwierzyc, dawno sie tak dobrze nie bawilem w grze wyscigowej, uczucie pedu pierwsza klasa tak samo jak czuc kazde wzniesienie, wyprofilowanie drogi + warunki pogodowe heh

 

chcialbym zeby Evolution zrobilo wyscigi szutrowe cos ala wrc czy rallisport challenge czujecie ten deszcz i bloto ? heh szkoda ze ten rodzaj wyscigow nie jest juz popularny

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Pagani i Venom Hotlapy

 

Resztę mam na maksa

W finale postaraj się wygrać dwa pierwsze wyścigi. Mając 30 punktów na ostatniej najgorszej trasie wystarczy 3 miejsce. Zostaje gwiazdka za prowadzenie przez 1:30. Kluczowe jest pierwsze okrążenie póki jeszcze coś widać. Wyścig można restartować więc po kilku / kilkunastu próbach też powinna wpaść.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

DC wciaga maksymalnie az nie moge w to uwierzyc, dawno sie tak dobrze nie bawilem w grze wyscigowej, uczucie pedu pierwsza klasa tak samo jak czuc kazde wzniesienie, wyprofilowanie drogi + warunki pogodowe heh

 

chcialbym zeby Evolution zrobilo wyscigi szutrowe cos ala wrc czy rallisport challenge czujecie ten deszcz i bloto ? heh szkoda ze ten rodzaj wyscigow nie jest juz popularny

Całego tytułu w tej tematyce bym się nie spodziewał ale jeśli ludzie będą chcieli takie coś to takie eventy na nowych trasach z odpowiednimi wozami mogły by trafić do DC jako oddzielny Tour w formie choćby DLC , w końcu mają chłopaki doświadczenie w tej materii a jak nie to ktoo wie może rozszerzą sequel o tą formulę:)

Odnośnik do komentarza

DC wciaga maksymalnie az nie moge w to uwierzyc, dawno sie tak dobrze nie bawilem w grze wyscigowej, uczucie pedu pierwsza klasa tak samo jak czuc kazde wzniesienie, wyprofilowanie drogi + warunki pogodowe heh

 

chcialbym zeby Evolution zrobilo wyscigi szutrowe cos ala wrc czy rallisport challenge czujecie ten deszcz i bloto ? heh szkoda ze ten rodzaj wyscigow nie jest juz popularny

 

Tak samo pograłem trochę u znajomego i gierka jest solidna. Podoba mi się w niej to, że jest trudna i aż chce się ścigać dalej. Do tego ten deszcz zmiata wszystko co do tej pory widziałem na konsolach. Z DrajwKlabem w tej chwili graficznie nie może mierzyć się żadna inna gra. To zbliżenie na auto podczas otwierania drzwi...

Odnośnik do komentarza

Bo utknąłeś w schemacie. Powtarzasz te same momenty na torze w ten sam sposób. Spróbuj czegoś nowego, hamuj silnikiem, albo zmień widok na inną kamerę. Popróbuj parę razy w inny sposób. Coś na pewno poprawisz. Mi to nie sprawiło żadnego problemu, było nawet łatwiej bo to ta sama trasa i to samo auto. Tylko trochę ślisko ale to nic nie zmienia bo można jeździć z zamkniętymi oczami po pierwszym Venom Hot Lap. 

Odnośnik do komentarza

Boże Venom Hot Lap 2 mój rekord to 1.21.3 i od ponad godziny nie mogę się do niego nawet zbliżyć

Mój sposób był taki, że pierwsze 3 zakręty jadę na maksa z restartu, nie poprzedniego okrążenia bo jest dobry rozpęd, tak aby mieć czas na 3 gwiazdki za sobą, potem na tym nawrocie i 2 szybkich zakrętach staram się przejechać powoli ale pewnie nieco tracąc. Potem jest zakręt w prawo i szykana na której duch dużo traci i na prostej startowej z dobrym wyjściem dogoniłem go.

Odnośnik do komentarza

 

Zabijcie mnie ale dla mnie DriveClub w obecnej formie to GOTY.

 

No ale jak napisałem w temacie o magazynie PE 208, że "sprzydałby" się np. Zgrentgen co do weryfikacji oceny gry w obecnym momencie, to zostałem najbardziej zjechany przez tych, co nawet gry nie widzieli.

 

Pomijając fakt ze zostałeś zjechany przez tych co gry nie widzieli bo to nie jest nic odkrywczego, na tym forum faworyzuje się sprzęt którego się nie posiada i hejtuje się sprzęt i gry których się nie posiada.

Bedąc poważnym to niestety uważam że gra nie powinna być oceniona jeszcze raz, bo to by oznaczało zielone światlo dla innych nie ukończonych produktów, powstałby burdel i w przyszłości przegladając recenzje w internecie mogłyby być mylące dla potencjalnego kupca, bo nie wiadomo czy trafiłby na recenzje która jest zupdatowana czy nie, co więcej jestem przeciwny zupdatowaniu recenzji bo to dalo ładnego liścia i Evolution i Sony, na przyszłość będą wiedzieli że takich produktów się nie wydaje.

Owszem, na dzień dzisiejszy jest to dla mnie GOTY gra i uważam że jest najlepszą na nową generację wliczając też Xbox-a One (chociaż tu należy dodać że w chwalonego Sunseta nie grałem) ale pozostanie to tylko z nami, a boty będą miały dalej powód do beki na forach bo Metacritic sirius biznes.

Jeśli gra będzie dalej tak rozwijana jak teraz to będzie nieśmiertelna, jeśli dodatkowo wyjdzie edycja PS+ to starczy zabawy na całą generację. Nie sądze by wyszła arcadówka w tej generacji która pobije ten poziom.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...