Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robię na wszystkie gwiazdki i jakoś nie chcę iść dalej póki tego nie dokonam, drugi dzień się już męczę w wyścigu brytyjscy mistrzowie, tam gdzie się lotusem jedzie i trzeba wykręcić 2:51 i mieć 144 km/h średniej prędkości w jednym miejscu. To drugie się udało ale z czasem już problem. Jeszcze na ponad 2:53 cały czas i nie mogę szybciej, o ile oczywiście dojadę do mety bez uderzenia w bandę,  bo wtedy wiadomo że trzeba jeszcze raz.

To jest niezłe męczenie się. Lepiej pójść dalej, zdobyć kolejne gwiazdki i levele, a potem zawsze można wrócić do wyścigu i przejść go lepszym/szybszym autem.

Ja wczoraj tak zaliczałem wyścig i trofeum dla półprofesjonalnych mistrzostw bodajże. RUF na 32 lvl i sprawa załatwiona.

Odnośnik do komentarza

Mi tym dopasionym RUF z 32 lvl tak dupą rzuca, że za wuja nie jestem w stanie nim jechać.

 

Może mam duala popsutego albo jakiś błąd w grze ? :taknieco::reggie:

Rzuca nim jak podczas padaczki, ale jak skończyłem kampanię klasą hiper, to nie dam rady słabym i wolnym Rufem!? Ja nie dam!? :) Grunt to nie gazować przy wchodzeniu/wychodzeniu z zakrętów i szafa gra.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Zastanawiam sie nad kupnem PS4 i do tego wlasnie DC. Mam pare pytan odnosnie samej gry. Czy jest w niej jakakolwiek kariera single i do niej w miare sensowna fabula? Czy w przepustkach samochodowych doszly juz np. Mitsubishi Evo, Subaru Impreza STI i Nissan GT-R? Czy tych aut w ogole nie bedzie w grze? Pozdr.

Odnośnik do komentarza

kariera to eventy podzielone na 3 grupy - wyscigi, proby czasowe i drift - za ich zaliczanie dostajemy gwiazdki, ktore odblokowuja kolejne eventy, nie ma fabuly, scenek przerywnikowych itp

nie ma tych aut, ogolnie nie ma nawet sztuki z japonii, nie wiadomo czy znajda sie te auta w grze w przyszlych dlc choc plotki glosza, ze bedzie nowa lokacja Japonia wiec moze sila rzeczy daja tez wtedy w dlc auta z tego rejonu

Odnośnik do komentarza

Chyba zrobił recenzje na podstawie jakiegoś filmu z gameplayem na yt :)

 

Dopiero teraz luknąłem niechcący na tę reckę. Normalnie mam  takie wywody jakiegoś smroda głęboko w d.u.pie i po prostu nie oglądam tego typu wytworów jutubowych zapaleńców ale ten mnie nawet rozbawił (choć bez przewijania się nie obyło :) ). Koleś nawet nie drażni (jak większość mu podobnych) i nieźle posługuje się czytaną z kartki polszczyzną ale wytykając DC iż sprawia wrażenie gry z PSNu to u mnie sobie prze.je.bał (zwłaszcza, że recenzuje DC już jako grę załataną a nie produkt z dnia premiery...) 

 

 

Wczoraj się zmusilem i polatałem troszku z widokiem zza wozu (jakis event z M5). Fakt, trzeba się przestawić na inną perspektywę i reakcje uwzględniające zmianę perspektywy i położenia samego kierowcy ale... Nie jest tak źle jak myślałem... Ba, po paru kółkach zrobilem komplet gwiazdek i 1 lokatę. Nie wiem, czy to zasługa prostej trasy, wozu czy nie odpuszczania i nieulegania chęci tapnięcia L1. Pewnie wszystkiego po trochu i pewnie z innymi wozami i trasami może nie być tak różowo ale KU.R.WA to pierwszy tytuł od czasów GT1 i 2 (od 3 juz tylko zderzak) w którym bez żygnięcia można z kamerką zza wozu jeździć. 

Ficek, daj sobie szansę na poogladanie pracującego nadwozia :) Osobiscie mam tak, że różnymi wozami, jeżdżę z różną kamerą. Wszystkie gokarty (ktm i spółka) jadę na kamerce "z deski rozdzielczej", część bolidów z dużą szybą również (genialna jest ta pośrednia perspektywa pomiędzy zza kiery a maską), pozostałe raczej tylko ze zderzaka choć od dziś szukam grupy wozów "3rd view friendly" :)

Odnośnik do komentarza

Przy najlepszym udźwiękowieniu w historii wyścigówek to muzyka jest zbędna

Ha, ha. Tu się zgodzę. Gdy kupiłem grę, raczej spodziewałem się solidnego ciosu (takiego na K.O.) z tytułu grafiki, a tu okazało się, że najmocniejszym punktem sfery A/V (do czasu cyfrowego deszczu), jest ten niesamowity dźwięk. Pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza

Dźwięk fur jest niesamowity, jednak muzyka według mnie bezpłciowa. No ale to żaden problem, bo przecież można podłączyć pendriva i słuchać ulubionych kawałków. Oprawa wizualna to majstersztyk. Biorąc udział w wyzwaniach doświadczyłem jak rewelacyjnie Evolution wykonało prowadzenie fur. Wczoraj ścigałem ducha Rezoka i gdy starałem się wejść w zakręt dokładnie po tej linii co on, a to się minimalnie nie udało to samochód po wyjściu z zakrętu był już po drugiej stronie ulicy niż duch. Wyzwania to rewelacja, pomimo że dostaje w du.pę to chcę mi się strasznie w to grać i śrubować te czasy. Wszystko dlatego, że gra wymaga perfekcyjnej jazdy dla najlepszych rezultatów i praktycznie zawsze jest coś do poprawienia, można stosować wiele pomysłów na pokonanie każdego zakrętu. Jeden wyścig- "Brytyjscy mistrzowie" o którym pisałem, potrafiłem jeździć nawet 2 godziny i będę grał dalej bo muszę przejść (nadal lipa, ale ostatnio zabrakło już tylko 0,4 s ;) ) i ten czas nie był zmarnowany.  Najlepsze jest to, że nie cofniemy tu czasu ani nie ustawimy asyst, więc replayable jest niesamowite. Szkoda, że Evlution dała ciała na premierę, bo to byby tytuł co najmniej na 9. Gra jest według mnie genialna, najlepszy racer w jaki grałem kiedykolwiek, tak genialna, że nie wiem czy może być lepiej i obawiam się o jakość sequela ;)

Odnośnik do komentarza

Japonia i zeby dali pakiet japonskich furek, bedzie pieknie ;) 

 

Swoja droga widze ze dzialaja juz w pelni statystyki i mozna posprawdzac dane. Teraz zauwazylem ze w statach mam juz ponad 1mln pkt driftu ale trofki brak, tak samo jak z trofeum za wbicie 1610km jako czlonek klubu. Ktos mial podobny problem przy wbijaniu tych trofek?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...