Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no SI oszukuje.. jedziesz szybszą furą, a Ci na prostej przelatują obok jakby mieli nitro. Poza tym to nie jest walka o pozycje tylko destruction derby :D są też fajne momenty gdzie SI daje radę, ale na razie jestem sceptycznie nastawiony 

Wole SI, ktore jest w Driveclubie agresywne niz te sieroty z GT jadace po sznurku w kazdym wyscigu tak samo.

Odnośnik do komentarza

Oj w niedobrą stronę to zmierza. Nooby pożaliły się mamusiom, że za ciężko wygrać, a jak wiadomo, Evolution Studio słucha graczy... :/

 

http://www.ppe.pl/news-33536-driveclub_bedzie_latwiejsze_i_do_gry_trafia_samochody_z_calego_swiata.html

 

Chyba tym bardziej nie ma co liczyć na powrót do starego systemu kar za kolizję - ewentualnie może być jeszcze łatwiej.

Odnośnik do komentarza

jelopy zle przetlumaczyli sens jego twiitta, koles sie zapytal czy przyszle kampanie w dlc beda latwiejsze - rushy mu odpisal ze beda bo zredukowany drafting (ktory juz przeciez wprowadzili w tym ostatnim patchu) sprawi, ze bedzie latwiej, do tego zmniejsza liczbe gwiazdek potrzebnych do odblokowania eventu (dotychczas w kazdej kampani z season passa finalowy wyscig odblokowywal sie przy 27 gwiazdkach, teraz ma byc potrzebna mniejsza ilosc), nawet slowem nie pisneli ze beda dalej zmniejszac poziom trudnosci gry

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dwa tematy. Dojdą replaye takie jakie obiecują i gra ideał, bo bardzo mi ich brakuje, a te potraktowane po macoszemu w Horizon 2 przemilczę. Takiej zapchajdziury to ja nie chcę. 

Temat drugi - imo mogliby usunąć krople deszczu z kamery tpp. Serio, nie chodzi o widoczność, byłaby jeszcze lepsza możliwość fapowania. 

 

Ogólnie, generalnie, podsumowując, mając 17level - DriveClub rządzi, z piedestału może go zrzucić tylko sequel. Rzekłem. 

Edytowane przez KoBik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio słyszałem, że sequel nie jest przewidziany, tylko wsparcie na lata. Nie wiem ile w tym prawdy, ale mi by pasowało, bo w sumie co tu zmieniać? wystarczy że będą nowe trasy, auta, lokacje i żyć nie umierać. No i samo działanie gry doprowadzić do porządku.

 

Takie pier.dolenie, dlaczego by nie wydac GOTY 2 Racera, z poprawiona grafika, z nowa trybem kariery, z wieksza iloscia modyfikacji i zarobic przy tym znacznie wiecej niz przy 1 czesci? ;)

Odnośnik do komentarza

Troche obawiam sie o Drivecluba 2, bo PR od premiery to nie byla jego mocna strona, choc teraz jest lepiej niz na poczatku. Coraz wiecej bardzo dobrych opinii, ale recenzje nie oddaja produktu, ktory mamy dzisiaj, a tym bardziej tego, ktory bedzie powiedzmy do 2-och miesiecy.

 

Za ciaglym wsparciem jestem jak najbardziej, choc jak skoncza sie DLC z Season Passa to co dalej? Season Pass 2? To kolejna rzecz, ktora by im zepsula PR.

 

Ciekaw jestem jaka jest sprzedaz na dzien dzisiejszy. Na taka jak z Gran Turismo nie ma co liczyc, ale jakby byly 2 banki to moznaby na sequel liczyc. A Driveclub 2 to dla mnie bylby zakup Day-1!

Odnośnik do komentarza

To wszystko można wydać w patchu, a grafikę to ja mam w d... obecna jest dla mnie wystarczająca. Byle by gameplay był na najwyższym poziomie. A czy im wyjdzie sequel lepiej niż część pierwsza, z tym też różnie może być. CoD4 też był super, mieli wszystko żeby kolejna część była jeszcze lepsza, co z tego wyszło wszyscy wiemy. Tak jak mówiłem, mi by pasował taki rozwój tej gry, Tobie nie musi, jak i wielu innym.

 

@ Voytec

 

Dla mnie kolejny Season Pass z nowymi lokacjami, autami, trasami by był jak najbardziej okej, za tą grę i ten gameplay, na prawdę chcę płacić.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

To wszystko można wydać w patchu, a grafikę to ja mam w d... obecna jest dla mnie wystarczająca. Byle by gameplay był na najwyższym poziomie. A czy im wyjdzie sequel lepiej niż część pierwsza, z tym też różnie może być. CoD4 też był super, mieli wszystko żeby kolejna część była jeszcze lepsza, co z tego wyszło wszyscy wiemy. Tak jak mówiłem, mi by pasował taki rozwój tej gry, Tobie nie musi, jak i wielu innym.

 

@ Voytec

 

Dla mnie kolejny Season Pass z nowymi lokacjami, autami, trasami by był jak najbardziej okej, za tą grę i ten gameplay, na prawdę chcę płacić.

Jak najdłuższe wspieranie DC jest dla mnie jak najbardziej ok. Jeżeli zapowiedzą nowy Season Pass, w którym dadzą nowe lokacje i samochody to mnie mają w kieszeni. To najlepszy racer w jaki grałem od lat i cieszy mnie fakt, że kupiłem cyfrową wersje z SP. Evolution za tą grę należy się pełne wsparcie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...