Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze bym widział w DriveClub taki WRC pack:-P model jazdy potrafią zrobić za(pipi)isty, do tego odcinki specjalne, rajdówki i jestem w niebie. :-P Odcinek specjalny w tym deszczu, chyba bym się obesrał na miętowo. :banderas:

 

Sony tylko musiało by wyłożyć kasę na licencję WRC. :-P

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Nie mogą za długo wspierać gry nowymi dodatkami, bo to będzie nieopłacalne. Z biegiem czasu zainteresowanie spada, więc też mniej osób kupuje DLC.

No bo co, zapowiedzą drugi Season Pass, kupi go 10 tys osób i studio ma się z tego utrzymać przez najbliższe lata?

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Co robię nie tak, że nie wpada mi trofeum za wygranie 5 wyzwań, po wysłaniu ich do przynajmniej jednej osoby? Wysłałem z 7 czy 8 wyzwań na drugie konto. Tam uzyskałem gorsze czasy, bądź mniejszą punktacje w driftach. Wyzwania się zakończyły, ale trofeum na moim koncie nie wpadło. O co chodzi? Ktoś wie?

Odnośnik do komentarza

Ustaw wyzwanie na 30min o ile sie da na tyle chyba tak. Jak juz przejedziesz swoim 2 kontem te 5 wyzwan (kazde musi byc inne - inna fura i najlepiej inna trasa, sa 2-3, plus ich reversy, gdzie kolko zajmuje nie cala minute) to zaloguj sie na swoje glowne konto i czekaj jak skonczy sie czas wyzwan, mi tak wpadlo, kazda inna proba zaliczenia tego nie dawala zadnych rezultatow.

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Mają już tyle zrobionych tras i aut, że marnotrawstwem by było to wyrzucić i robić jakieś nowe IP/Motorstorm. Dorobić drugie tyle (tym razem dać trasy miejskie), wrzucić to co już jest i mamy DriveClub 2 ;)

 

A w DC2 obowiązkowo dać Lazurowe Wybrzeże :banderas:

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Oni serio chcą obniżyć poziom w tej grze? Niech dadzą chociaz jakis wybór, a nie ze ogolnie obniza bo przeciez to jakis totalny absurd jestem cos kolo 110 gwiazdki i chyba wiecej niz 5 razy nie powtarzalem wyscigu :/

Było już o tym na poprzedniej stronie , a konkretnie Ficuś wyjaśnił całe zamieszanie :)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

 

Oni serio chcą obniżyć poziom w tej grze? Niech dadzą chociaz jakis wybór, a nie ze ogolnie obniza bo przeciez to jakis totalny absurd jestem cos kolo 110 gwiazdki i chyba wiecej niz 5 razy nie powtarzalem wyscigu :/

Było już o tym na poprzedniej stronie , a konkretnie Ficuś wyjaśnił całe zamieszanie :)

 

To dzieki za info, bo juz sie wystraszylem, dalbym plusa ale sie skonczyly :cool:  :lapka:

Odnośnik do komentarza

Na nowe IP od EVO bym nie liczył. DriveClub to ich trzecia seria wyścigowa po WRC i Motorstormie. Chłopaki twardo się trzymają swoich produkcji klepiąc kolejne części. Także na bank jeszcze na tej generacji z dwie części DC zobaczymy. Osobiście wolał bym dalsze rozwijanie pierwowzoru ale wiadomo, że kasa z tego dużo mniejsza. Stawiam, że po SP wyjdą jeszcze płatne dodatki i tak prędko dwójki nie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem to trofeum tak:

- na podstawowym koncie zrobiłem słabiutki czas/drift i wysłałem wyzwanie na 2 konto

- wylogowałem się, włączyłem grę na 2-gim koncie i odrobine poprawiłem to słabe wyzwanie

-wylogowałem się, włączyłem grę na ponownie podstawowym koncie i spokojnie poprawiłem to wyzwanie.

 

I tak z 5 różnymi wyzwaniami (no na wszelki wypadek dałem więcej). I wpadło.

Aaaa, i przez pomyłkę dałem czas trwania 1 dzień zamiast 1h.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...