Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

uwielbiam evolution ale zbyt dlugi czas mieli zla passe, apokalipsa najgorsza z motorstormow, miala pecha przy premierze bo byla slynna katastrofa w kkw, sprzedala sie tragicznie, nastepnie motorstorm rc to tez byly popluczyny po marce, driveclub mimo przekladania premiery nie wyrobil sie z warunkami pogodowymi i mial spiepszone serwery

 

sony chlodno skalkulowalo i zrobilo to co zrobilo z liverpool studio, nie kumam jednak ich polityki - kto na boga bedzie im teraz robic arcade racery? gatunek tak przesiakniety konsolami, jeszcze na wlasne zyczenie zamkneli tak wspaniale dwa studia zostajac tylko z polyphony, ktore wlasnie jako jedyne od dawna wymaga ogromnej restrukturyzacji

 

Nawet Namco odpuściło Ridge Racera :( A już bardziej arcade racera nigdzie nie znajdziesz. Wcześniej nawet automaty najpierw wypuszczali jak Tekken trafiał na automaty a potem na konsole. Tak samo Ridge Racer w swoich najlepszych latach na PSX świetnie się sprzedawał. To jak się ten rynek zmienia bardzo mnie martwi. 

Odnośnik do komentarza

„Koniec niesamowitej ery Evolution Studios. Driveclub będzie żyć pod opieką wspaniałego zespołu z PlayStation i mamy nadzieję, że gra będzie nadal rozwijać się w bezpiecznych rękach i będzie wspierana przez wszystkich graczy, naszą społeczność.”

 

Oby nie w bezpiecznych rękach świetej krowy polyphony xD

 

Może i zj.ebali premiere ale DC to był twór generacji, zamaist odcinania kuponów gra udoskanalana przez prawie dwa lata. W dodatku tryb wyzwan gdzie nie potrzeba plusa, w erze gier typu battlefront to cos niesamowitego. Ja sie nie bawiłem i nie byłem tak zachwycony zadna scigałką od czasów GT2, PGR2 i Forzy1. A moze kto wie, specjalny zabieg Sony zeby odciąć fanów bo sie zbliza Gniot Turismo nowe

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Nie zdziwię się jak nagle skończą wspierać DC i pojawi sie DC2 wydany przeza jakies "nowe studio".Minimalnie pozmienianiają produkt względem częsci pierwszej i skasują za w sumie to samo dwa razy kase. Rynek gierek to bagno dlatego coraz mniej sięgam po gry a jeśli już to te naprawdę wyszukane.

Odnośnik do komentarza

Pod względem aktualnej zawartości tytuł był bardziej niż zacny, tym bardziej decyzja Sony dziwi. Jak nigdy im źle nie życzyłem, tak teraz mam nadzieję, że się przejadą na tym. Wolałbym oddać GT w zamian za Wipka, DC i nowego MS.

 

Pod wzgledem aktualnej zawartosci i stosunku cena/jakosc to tytuł generacji. 

 

Nie zdziwię się jak nagle skończą wspierać DC i pojawi sie DC2 wydany przeza jakies "nowe studio".Minimalnie pozmienianiają produkt względem częsci pierwszej i skasują za w sumie to samo dwa razy kase. Rynek gierek to bagno dlatego coraz mniej sięgam po gry a jeśli już to te naprawdę wyszukane.

 

Tak tez moze byc xD

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
Tak tez moze byc xD

 

 

To najbardziej prawdopodobny scenariusz w dzisiejszych czasach.

Wyciąganie pieniędzy od graczy to już standard.

Mikropłatności, abonament za granie on line - ABSURDY!

 

Faktycznie nie zdziwię się jak opinie krążące na internecie odnośnie przyszłości gier staną  się faktem.

Mowa tutaj o tym że w przyszłości trzeba będzie kupować za realne pieniądze paliwo aby pojeździć w wyścigi albo kupować amunicję by postrzelać w Battlefilda.

I to juz nie jest urojeniem ale pomału realizującym się planem korporacji dojących zazwyczaj młodocianych graczy  z kieszonkowych.

Odnośnik do komentarza

To pierwsze wyscigi samochodowe po gran turismo 2 ktore mnie wciagnely na dluzej. Z(pipi)ali niestety premiere, sam gre kupilem na start i wiem jak slabo bylo. Masa bugow, online nie dziala, malo zawartosci. No ale widze jak gra sie zmienila od tego czasu i teraz to jest perelka. 

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Wielka szkoda, bo Evolution to świetne MS i bardzo dobre DC. Niestety, ale po części są sobie winni, ciągłe przekładanie premiery, gra miała zadebiutować wraz z PS4, a wyszła grubo po niej. Oczywiście wina też leży po Sony, które pozwoliło wydać DC w takiej, a nie innej formie, mimo to gra i tak dobrze się sprzedała (ponad 2mln, nie licząc wersji cyfrowej), ale widocznie nawet to nie pomogło Evolution.

Odnośnik do komentarza

Rownież jestem zdania ze to Polyphony powinno byc zamknięte a nie ES

Haha. Tak, niech zamkną studio którego gry poszły w 75 mln sztuk. Polyphony jest nie do ruszenia, bo pomimo beznadziejnego zarządzania stoją za nimi wyniki finansowe. Oczywiście te by mogły być lepsze gdyby zastąpili Kaza, ale Yoshida nie ruszy swojego kumpla.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Pod względem aktualnej zawartości tytuł był bardziej niż zacny, tym bardziej decyzja Sony dziwi. Jak nigdy im źle nie życzyłem, tak teraz mam nadzieję, że się przejadą na tym. Wolałbym oddać GT w zamian za Wipka, DC i nowego MS.

 

Pod wzgledem aktualnej zawartosci i stosunku cena/jakosc to tytuł generacji. 

 

 

No ale chyba nie dla ludzi co inwestowali w grę od premiery. Bo tak to można sobie napisać o każdej grze, że po 2 latach cena/jakoś uber bo kupisz w biedronce za 50 zł. Myśląc w ten sposób, to nawet największe gnioty będą ok.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Fanem scigałek nie byłem, własciwie na powaznie to nigdy w nie nie grałem , ale to co zrobiło evolution to jeszcze moje wnuki o tym usłysza:) Gra wogóle nie przestaje mi sie podobać, dlatego bardzo ubolewam nad losem drivecluba. Niech ten krótki post bedzie wyrazem mojego żalu oraz uznania dla panów ze studia EVOLUTION.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Ludzie, o czym wy mówicie ? Jakby każde studio po wydaniu gry i 1-2 DLC dalej mogło wspierać tytuł całym manforce, to nowe gry by powstawały po 5-6 latach. Łatwo pisać, że Evo wspierali DC, jak nie mieli żadnego innego projektu na głowie. 

Odnośnik do komentarza

 

Rownież jestem zdania ze to Polyphony powinno byc zamknięte a nie ES

Haha. Tak, niech zamkną studio którego gry poszły w 75 mln sztuk. Polyphony jest nie do ruszenia, bo pomimo beznadziejnego zarządzania stoją za nimi wyniki finansowe. Oczywiście te by mogły być lepsze gdyby zastąpili Kaza, ale Yoshida nie ruszy swojego kumpla.
Patrząc na to z czysto biznesowego punktu widzenia to owszem, gadam głupoty, ale patrząc na to z punktu gracza który grał w świetne 4 części GT, przy premierze części 5 miał uczucia równie mieszane jak przy premierze DC, premierę części 6 pominąłem bo raka nie wspieram i nie mogąc doczekać sie GT Sport - swoją droga miała byc beta na początku roku to osobiście wali mnie los Polyphony, zdecydowanie lepsze na chwile obecna jest PC Cars. Edytowane przez spizganygutek
Odnośnik do komentarza

 

 

Pod względem aktualnej zawartości tytuł był bardziej niż zacny, tym bardziej decyzja Sony dziwi. Jak nigdy im źle nie życzyłem, tak teraz mam nadzieję, że się przejadą na tym. Wolałbym oddać GT w zamian za Wipka, DC i nowego MS.

 

Pod wzgledem aktualnej zawartosci i stosunku cena/jakosc to tytuł generacji. 

 

 

No ale chyba nie dla ludzi co inwestowali w grę od premiery. Bo tak to można sobie napisać o każdej grze, że po 2 latach cena/jakoś uber bo kupisz w biedronce za 50 zł. Myśląc w ten sposób, to nawet największe gnioty będą ok.

 

 

Nie , nie mozna tak napisac o kazdej grze. Wymien choc jedną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...