Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6prUUU0.jpg

 

 

Spokojnie zaraz zaliczyłem, po prostu mnie to rozbawiło :) Level koło 15. Mialem troche zaległosci bo nawbijałem sporo leveli przez ten (pipi)y poprzedni drift w wyzwaniach, bo tak to nie mam czym podbijac leveli zeby kolejen elite zaliczac. Bo motorków nie mam.

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobre obniżki na Season Pass do Drivecluba, oraz płatne dodatki Finish Line (15 zł) i No Limits (7,50).

 

Driveclub Bikes DLC też zostały dobrze obniżone Suzuki za 7,50 i MVAgusta za 15 zł, skusiłem się i będę dobijał pucharki do 100%. Skoro to już koniec wspierania gry dodatkami to pora powoli żegnać się z DC. 

Odnośnik do komentarza

Zalezy dla kogo, ja sie swietnie bawie w wyzwaniach i nie zamierzam odpuszczac, w toury nie grałem chyba od grudnia no i troche teraz zeby zaliczyc oba dodatki


Poza tym niby w co grac, od wczoraj gram w nfs. Druga szansa bo jak wyszło a mialem jeszcze kupe tourów w dc do zaliczenia to tylko wysmialem dupą iw rocilem do DC. I czuje sie jakbym grał na ps3. W dodatku te smieszne i zalosne drifty. A filmikow nie da sie ogladac bo tak wszystko jest na siłe zrobione jacy to fajni i cool sa bohaterowie ze porzygac sie idzie. Project cars w sklepie nie mam a pojezdzic sie chce :/ 

 

Wlasnie dobre te project cars? Bo chyba od nfs lepsze na bank, bo gorzej sie nie da

Odnośnik do komentarza

Zaciąłem się na którymś tam poziomie elite - Atlanterhavsveien reverse Citroenem DS Survolt - nie dość że furak z uja wyjęty to jeszcze trasa zakręcona jak tampon w pi*dzie. Od pewnego momentu straciłem całkowicie zainteresowanie tym tytułem. Panowie czekamy na GT7, ja idę odkurzyć kiere :)

Edytowane przez snejkiPL
Odnośnik do komentarza

 

Nie tak dawno informowaliśmy was o przykrym rozstaniu się ojców gry Driveclub ze swoim wydawcą - Sony. Na całe szczęście nie jest to jeszcze koniec przygody Evolution z grami.

Codemasters zauważyło potencjał drzemiący w ekipie odpowiedzialnej za ekskluzywne dla platformy wyścigi i postanowiło zatrudnić cały zespół w niemal niezmienionej formie. Evolution Studios będzie teraz działało jako niezależny oddział Mistrzów Codu i mają stać się "brytyjską potęgą tworzącą gry wyścigowe". Ekipa doskonale wpisywać się będzie w nowy plan biznesowy klasyków gatunku, którzy od dłuższego czasu restrukturyzują się i wracają do swoich rajdowych korzeni.

W rozmowie z serwisem Gameindustry.biz, szef Codemasters - Frank Sagnier, powiedział, że bardzo ważna jest dla nich, jako wydawcy, indywidualność i wewnętrzna spójność Evolution Studios. Jest to grupa ludzi, która ma już wiele wspólnego doświadczenia w tworzeniu gier i ważne jest, aby pozostali integralną grupą. Oczywiście nie zabraknie również synergii i wymiany pomysłów pomiędzy obiema firmami, Codemasters zależy jednak najbardziej na tym, aby twórcy Driveclub otrzymali przede wszystkim możliwość do realizacji własnych pomysłów.

http://www.ppe.pl/news/42951/evolution-studios-uratowane-codemasters-wylawia-tworcow-driveclub.html

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie tak dawno informowaliśmy was o przykrym rozstaniu się ojców gry Driveclub ze swoim wydawcą - Sony. Na całe szczęście nie jest to jeszcze koniec przygody Evolution z grami.

Codemasters zauważyło potencjał drzemiący w ekipie odpowiedzialnej za ekskluzywne dla platformy wyścigi i postanowiło zatrudnić cały zespół w niemal niezmienionej formie. Evolution Studios będzie teraz działało jako niezależny oddział Mistrzów Codu i mają stać się "brytyjską potęgą tworzącą gry wyścigowe". Ekipa doskonale wpisywać się będzie w nowy plan biznesowy klasyków gatunku, którzy od dłuższego czasu restrukturyzują się i wracają do swoich rajdowych korzeni.

W rozmowie z serwisem Gameindustry.biz, szef Codemasters - Frank Sagnier, powiedział, że bardzo ważna jest dla nich, jako wydawcy, indywidualność i wewnętrzna spójność Evolution Studios. Jest to grupa ludzi, która ma już wiele wspólnego doświadczenia w tworzeniu gier i ważne jest, aby pozostali integralną grupą. Oczywiście nie zabraknie również synergii i wymiany pomysłów pomiędzy obiema firmami, Codemasters zależy jednak najbardziej na tym, aby twórcy Driveclub otrzymali przede wszystkim możliwość do realizacji własnych pomysłów.

http://www.ppe.pl/news/42951/evolution-studios-uratowane-codemasters-wylawia-tworcow-driveclub.html

 

 

Świetna wiadomość, nareszcie fani wyścigówek doczekali się pięknych czasów, 2 studia które wydały 2 najlepsze racery na aktualnej generacji łączą siły, czy coś może pójść nie tak? Nie mogę się doczekać efektów ich współpracy.

A Sony? cuż, ch^#j im w du$^#pę.

Edytowane przez spizganygutek
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 

 

 

Świetna wiadomość, nareszcie fani wyścigówek doczekali się pięknych czasów, 2 studia które wydały 2 najlepsze racery na aktualnej generacji łączą siły, czy coś może pójść nie tak?

 

Racery się słabiutko sprzedają ( chyba że masz Gran w nazwie ), a Codemasters są 3 rok z rzędu pod kreska - zeszły rok 20 mln funtów straty. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...