Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to ogłaszano możliwość wbicia platyny w PS+ Edition.

Ale jak ma wyglądać wbicie 50 poziomu na 10 trasach na krzyż ? :) Albo multi tylko.

Bierz pelna wersje z sezon passem jak lubisz samochodowki...tynbardziej że wraz z premiera VR dostaniemy nowe trasy a i forumowe sciganie moze wroci :)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Squere - swoim zdjeciem natchnał mnie do zrobienia wszystkich Elite Lvl. Napotkałem jednak pewna trudnosc. Przy zmianie konsoli , mimo wszystkich moich czasów etc nie przekopiowało mi gwiazdek :/ brakuje mi 10ciu, ale w zadnych zawodach ich nie ma. Wiec musze zaliczyc wszystko od poczatku.

Zdenerwowałem sie troche ale potem zaczalem jezdzic. Kocham te gre, jest fantastyczna i ciesze sie ,ze musze zdobyc od nowa te 13xx gwiazdek. mam juz za soba 600 :D

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

 

Duuupa... nie działa... ;/

Za 32,40 bym się nie zastanawiał, 84 to już nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zebrało się kilka osób (najwięcej 7), więc pośmigaliśmy trochę w multi. Efektem czego zabawa była przednia, z dużą ilością słów "przepraszam" i innych wyrażających zachowanie na torze.

Jakby ktoś był chętny dołączyć to prawdopodobnie dzisiaj znowu będziemy jeździć. Fajnych akcji była masa. Bansai ma filmik z lataniem w Japonii, to pewnie też wrzuci. Był też jakiś stream.

 

Pierwszy zakręt i wszystko jasne.

 

A tutaj dość zacięta i zaskakująca jazda w nocy.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ja sie z Toba nie bawie, wbilem wczoraj wynik 13 na swiecie, rzucam wyzwanie, po 15 minutach pobity przez Szymka.

 

fuck this shit xD

 

Moglem ograniczyc zaproszenia dla gałganów z wczoraj ktorzy na kazdym zakrecie robili cyrk powietrzny. :D

 

btw. juz prawie wbilem 100% trofek, masakra ile tego jest, samych zlotych jest z 26 :obama:

Ale to byl drift a drift sie nie liczy :-P i wcale nie bylo tak latwo jak Ci sie wydaje ;-) trzeba troszke poćwiczyć przed nowymi trasami i wyzwaniami forumkowymi :-P wieczorem Was lapie na psnie ;-)
Odnośnik do komentarza

Mam okazję wymienić Drivecluba za The Order za darmo i nawet się nie waham, ale powiedzcie czy w tego Season Passa inwestować?

 

Season Pass zawiera wiecej zawartosci niz podstawka, tak z 3-4 razy wiecej, wiec warto... w zaleznosci od ceny, nie wiem tylko ile kosztuje obecnie, ja upolowalem promocje gdzie kupilem za 38 zl podstawke + seaon pass z PSN.

 

Gratulacje !

Gram od kilku dni i też maksuję.

Czy według Ciebie Bansai dodatek AMG jest najbardziej wymagający ? Pytam bo od niego zacząłem i na razie stoję na dwóch torach :)

 

Yup, tour AMG na pewno jest najbardziej wymagajacy, robilem go na koncu bo szedlem tourami od prawej do lewej i ten najwiecej powtarzalem, poza nimi chyba z 5 lub 6 eventow pojedynczych sprawily mi jakis tam klopot.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...