Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir

Wyzwania wyzwaniami, umiejetnosci sie licza ale i czas na proby.

Natomiast tam gdzie w trybie tour ciezko bylo zrobic gwiazdke teraz robie sie bez problemow.

Wyjechanie poza trase nie skutkuje kara jesli szybko wrocimy na tor.... bez sensu!

 

Drifty wykonuje sie latwiej niz kiedys, przy czym nadal wylecenie z trasy jakos nie jest karane.

 

 

WSZYSTKIE zmiany maja na celu ulatwienie gry.

Odnośnik do komentarza

Z gatunku fajnych newsów - przejazd Veneo:

 

 

Z gatunku mega chujowych newsów - zwolnienia w Evolution:

 

 


Layoffs at DriveClub developer Evolution

Driveclub developer Evolution has suffered a number of layoffs, Sony has confirmed to Eurogamer.

 

Sony has restructured Evolution to focus on updating its PlayStation 4-exclusive racing game as a service, as well as the launch of the long-delayed PS Plus Edition.

 

Here's Sony's statement:

 

Evolution Studios will now focus on DriveClub as a service going forward, in particular, the important launch of the PS Plus Edition. We will be restructuring Evolution Studios to ensure that SCE WWS and in particular, Evolution Studios are in the best position to achieve these goals.

 

Our first party development studios are key to our creative strategy and we are very excited about the future projects being worked on and the role Evolution Studios will play.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2015-03-19-layoffs-at-driveclub-developer-evolution

 

Super, (pipi) <_<

Odnośnik do komentarza

ale w wielu studiach gdy juz projekt dobiega koncza sa zwolnienia/nie przedluzona kontrakty i zostaje tylko ekipa stalych pracownikow, az do czasu zaawansowanych prac nad nowa gra, nie panikowalbym

 

niech sony dmucha na evo, racery robia jak malo kto, a to gatunek od zawsze kojarzony z konsolami i nie daj boze niech sony nie zostaje z samym polyphony

Odnośnik do komentarza

ale w wielu studiach gdy juz projekt dobiega koncza sa zwolnienia/nie przedluzona kontrakty i zostaje tylko ekipa stalych pracownikow, az do czasu zaawansowanych prac nad nowa gra, nie panikowalbym

 

Przeczytałeś w ogóle tego newsa?

 

 

Evolution Studios will now focus on DriveClub as a service going forward, in particular, the important launch of the PS Plus Edition.

 

To wskazuje na koniec nowych gier od Evo, a jedynie skupianie się na DC "jako usłudze". Co to może dokładnie znaczyć, nie wiem. Poczekają aż zrobią całą zawartość season pass i ich całkiem zamkną, albo z DC zrobią grę F2P i będą produkować nowe auta i trasy. Oczywiście jestem zwolennikiem drugiej opcji.

 

I to nie są odejścia pracowników kontraktowych po zakończeniu roboty, tylko normalne zwolnienia.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

 

ale w wielu studiach gdy juz projekt dobiega koncza sa zwolnienia/nie przedluzona kontrakty i zostaje tylko ekipa stalych pracownikow, az do czasu zaawansowanych prac nad nowa gra, nie panikowalbym

 

Przeczytałeś w ogóle tego newsa?

 

 

Evolution Studios will now focus on DriveClub as a service going forward, in particular, the important launch of the PS Plus Edition.

 

To wskazuje na koniec nowych gier od Evo, a jedynie skupianie się na DC "jako usłudze". Co to może dokładnie znaczyć, nie wiem. Poczekają aż zrobią całą zawartość season pass i ich całkiem zamkną, albo z DC zrobią grę F2P i będą produkować nowe auta i trasy. Oczywiście jestem zwolennikiem drugiej opcji.

 

I to nie są odejścia pracowników kontraktowych po zakończeniu roboty, tylko normalne zwolnienia.

 

 

Ale to zdanie:

 

 

Our first party development studios are key to our creative strategy and we are very excited about the future projects being worked on and the role Evolution Studios will play.

Nie wyklucza, że nie będą kontynuować prac nad marką i nie będzie drugiej części.

Odnośnik do komentarza

ale znowu ten cytat wskazuje, ze evo jest wazne do ich dalszych planow i projektow

 

 

 

Our first party development studios are key to our creative strategy and we are very excited about the future projects being worked on and the role Evolution Studios will play

 

wg mnie naditerpretujesz, po prostu na dzien dzisiejszy zadanie evo wg sony to naprawienie serwerow drivecluba i wydanie edycji ps plus - to ich priorytet, do tego nie potrzeba grafikow, dzwiekowcow i miliona innych ludzi dlatego zwolnienia, tym bardziej ze sony szuka wszedzie oszczednosci. jak pelna para rusza z nowym projektem nad ktorym pracuja bo jeszcze chyba 2 miesiace temu przeciez do niego zatrudniali to znowu powieksza liczbe ludzi

Odnośnik do komentarza

Zatrudniali, zgadza się. Jeszcze kilka dni temu na stronie https://www.playstationjobs.co.uk/ były ogłoszenia o pracę w Evo, a dzisiaj nie ma żadnego.

 

Nie ma, bo:

 

a) zatrudnili tych co chcieli w ciągu kilku dni

b) dostali przykaz od ciula Yoshidy, że ich gra którą tworzyli została skasowana i teraz już tylko auta i może trasy do DC będą robić, więc nowi programiści im nie potrzebni

 

Ponownie obstawiam drugą opcję.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Nie ma, bo:

 

a) zatrudnili tych co chcieli w ciągu tych kilku dni

To bardzo możliwe. W takim studiu ogłoszenia o pracę pojawiają się równie szybko jak znikają.

 

 

No raczej nie :P To nie są ogłoszenia na stanowisko sekretarki ;)

Odnośnik do komentarza

Bambusowy chvj w dvpe Sony, ale prawda niestety jest taka, że było to do przewidzenia.

Samo Polyphony to będzie koniec racerów na PlayStation. Jedno na generację. (pipi) :D

 

Developer nie wywiazuje sie z umowy, nie dostarcza umowionego produktu z rocznym poslizgiem, a ty na Sony zwalasz? Lepiej zeby Sony pozbylo sie takich pseudo asetow jak Evolution zanim finansowo wykrwawi sie na smierc.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Bambusowy chvj w dvpe Sony, ale prawda niestety jest taka, że było to do przewidzenia.

Samo Polyphony to będzie koniec racerów na PlayStation. Jedno na generację. (pipi) :D

 

Developer nie wywiazuje sie z umowy, nie dostarcza umowionego produktu z rocznym poslizgiem, a ty na Sony zwalasz? Lepiej zeby Sony pozbylo sie takich pseudo asetow jak Evolution zanim finansowo wykrwawi sie na smierc.

 

Nie nie zwalam tego na Sony bo wiadomym jest ze wina jest po stronie Evolution. Dostarczyli nieporównywalnie gorszy produkt w premierę niż jest teraz. Nie mniej jest mi ich żal. Sony natomiast nie może sobie pozwolić na pozbycie się ich.

Odnośnik do komentarza

Ale czemu się dziwicie że zostali "ukarani" ? Na pierwszy termin się nie wyrobili dostali praktycznie rok dodatkowego czasu a i tak zawalili , w miedzy czasie to Sony było hejtowane przez "ogół" za obsuwę a nie Evo teraz czytając komentarze jest tak samo "jakie to Sony jest (pipi)owe bo zwalnia" , żaden nie napisze że Evo dali dupy i dostali to na co sami zapracowali. , gdyby należeli do Acti  to pewnie już dawno by ich zamknęli ;)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie arkadowki powinny miec jakas fabule, odwrotnie do symulatorow. Spytam inaczej.. czego mam sie spodziewac po tej fotorealistycznej samochodowce. Wiem, ze deszcz robi robote. Bylo o tym dosc glosno. Cos jeszcze warte uwagi? Mam dosyc kapiszonow na jakis czas. Takze sprobuje pojezdzic, a moze sie wkrece i kupie z now kielnie, jak za dawnych dobrych czasow GT3, kiedy to moje rekordy ladowaly w psxie :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...