Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym popierac optymizm, ze zwalniaja by w przyszlosci zatrudnic ale w studiach wewnetrznych tak sie z reguly nie robi, gdy jedniklepia dlc czy jak w przypadku evo naprawia kod sieciowy to reszta ekipy juz powinna klepac nowy projekt

 

mega bardzo im kibicuje bo uwielbiam evo, ich typ racerow od zawsze mi mega pasowal (z jedna skaza zwana apokalipsa)

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Lamborghini juz jest!

 

3 auta w kategorii super (zostawiaja w tyle wieszkosc konkurencji, sa minimalnie lepsze od Ferrari), Jedno lambo kategoria Hiper + Peugot.

 

Niesamowita frajda z gry to kamera z kokpitu i manualna skrzynia biegów, coś PRZEPIEKNEGO!!!!!!

 

 

Pytanie. jest jaka strona gdzie mozna posledzic statystyki aut? Bo w grze dosc trudno jest porownac auto znacznie oddalone od siebie w garazu.

Odnośnik do komentarza

Dawno nie grałem w DriveClub'a i moje pytania są następujące,czy nadal AI ma problemy ?(wpierdzielają się pod koła itd) Poziom trudności został obniżony ? Ostatni raz odpalałem gierkę pod koniec stycznia i chciałem wiedzieć, czy coś się zmieniło.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Wróciłem do Driveclub po ok dwóch miesiącach celem ukończenia nowych tour'ów i powiem tylko tyle: ta gra jest najpiękniejsza, najwspanialsza, najcudowniesza, najbardziej zaj.ebiste wyścigi w jakie w życiu grałem. Tak, przerwa daje w tyłek i tylko podziękować Evolution za comiesięczne wspieranie tego cudeńka.

Jadę sobie dziś Chevrolet Corvette jakiś wyścig i nie mogę się skupić na pokonywaniu zakrętów, bo patrzę sobie na lśniącą drogę od deszczu, zbocza gór w oddali przez które przebija się słońce, furę rozbiłem specjalnie żeby podziwiać rysy na felgach i włączyłem widok ze środka żeby pooglądać kokpit i deskę rozdzielczą.

Sorki, musiałem się wyżyć :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Kamera z kokpitu + manualna zmiana biegów , dostarcza NIESAMOWITEJ frajdy z gry.

Polecam przetestować, wtedy gra robi sie trudniejsza a wygranie zawodow lub pobicie jakiegos wyzwania daje dodatkowa frajde :)

Polecam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...