Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

A niby miał być to tytuł startowy... ponownie szkoda. Może trailer jakoś specjalnie dupy nie urwał ale wolałbym kupić Ps4 z Infamousem niż Killzonem.

Wlasnie. Po tym nowym trailerze Killzona... (pipi)a idz pan w pizdu. NAJWIEKSZA zaleta w klimacie KZ byl motyw stechlego, zardzewialego zelastwa, nie neony, laseki blasterki :/

 

inFamous z drugiej strony jawi sie jako rozpierducha jak w poprzednich czesciach w next genowym sosie. Ktos w ogole jest przeciw? :D

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

kurde, za(pipi)iście to wygląda!!!! nawet na tym wideo, które mogłoby być lepsze. Postać rusza się troszeczkę drętwo ale ogólne wrażenia wizualne - WOW!!!! Jestem ciekaw czy strzelać da się tylko z oddalonej perspektywy, czy, tak jak było w dwóch pierwszych częściach kamera schodzi nad bark bohatera. Ogólnie bardzo szybko, efektownie i przede wszystkim PIĘKNIE wygląda ta gra. 

Odnośnik do komentarza

o jezusie jaka żyletka!

 

oglądając taki gameplay oddycha się świeżym nextgenowym powietrzem :teehee:  tak to sobie wyobrażałem ale nie od tego devsa! sucker nigdy nie robili "najlepszej grafy w mieście" Sly/Infamous to nie były ultra koksy graficzne ale teraz zmiazgowali mi du.pe, poziom animacji - kosmiczny, trochę przypomina mi to super płynniutkie ruchy z cancelnietęgo Eight Days, widać masę pracy włożoną w te animacje no i mega upgrade oświetlenia/teksturek (dat 8GB GDDR5)...jest ultra dobrze 

 

Sony przeciąga konkurencję po bruku już w pierwszym roku PS4, zapowiada się prawdziwy pełnojajeczny nextgen jakiego sobie życzyłem

Odnośnik do komentarza

Jest!

 

Czemu to nie jest jeden z tytułów startowych :confused:

O (pipi)!!!!! MÓZG ROZ(pipi)ANY!!!! NIE WIERZE!!!! JAKA ŻYLETA!!CHYBA NAJLADNIEJSZA GRA JAKĄ WIDZIAŁEM!! w dodatku z otwartym światem!! Ten syf i znaszczlne elementy otoczenia robią piorunujące wrażenie, JUZ NIE MÓWIĄC O EFEKTACH PRZY UZYWANIU MOCY!! KILLLERR!! 

 

Nie spodziewałem się tego po SP, po prostu miazga. Widzieliście coś ładniejszego? kurde, już nie mogę się doczekać, ale niestety na początku 2014 dopiero... 

Edytowane przez QTF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko wygląda bardzo dobrze, grafa, desing, moce. Cieszy zniszczalne środowisko, ale tak jak napisał Estel animacja tego gościa(nie wiem jak on się nazywa) jest kiepska jak na next gena. On się rusza praktycznie tak samo jak Cole(a już do animacji Cola można było mieć zastrzeżenia), mam nadzieję, że Sucker punch do premiery popracują nad tą animacją.

 

W każdym razie czekam na więcej gameplay'ów i pewnie jak już kiedyś dostanę PS4, to inFamous będzie jedną z pierwszych gier, które kupie.

Odnośnik do komentarza

Co to jest  w ogóle za moc tego nowego bohatera? Sam gameplay wygląda świetnie i dziwne że Sony tego nie chciało pokazać na konferencji. Oby tylko fabuła i misje były dobre, bo po dwójce może być z tym różnie. Miasto też trochę jakby zbyt kolorowe, te z jedynki miało bardziej unikalny styl.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...