Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie ten inFamous to najlepiej zapowiadająca się gra na PS4 z obecnie pokazanych. Graficznie wypas, gameplay wydaje się co najmniej tak dobry jak poprzednio, genialna mimika we wstawkach (jedna z najlepszych jakie widziałem) i zadyma :D

 

W temacie grafiki to muszę (bo muszę :P) doczepić się tylko do 2 rzeczy:

Trochę niepotrzebne te wszędobylskie kałuże, skoro nie odbija się w nich otoczenie (tylko lipny efekt nieudolnie udajacy te odbicia).

Cienie zmieniają szczegółowość na wyższą zdecydowanie zbyt blisko kamery (kilka metrów, jest to bardzo widocznie).

 

Mimo to jaram się tą gierką jak żadną inną na PS4...

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Ooo fuck, obejrzałem ten gameplay i momentalnie się zajarałem, zakup obowiązkowy jak tylko wyjdzie. Strasznie mi się podoba motym wbijania na dach budynku przez wyciąg powietrza :D No i mam nadzieję, że będzie normalne celowanie jak w poprzednich częściach, bo to aktualne mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza

MEGA. Bardzo mi się podoba :D Struktura miasta jest super zrobiona ima pełno detali + zniszczalne otoczenie + wspinanie się zamiast łażenia po ścianach (nie grałem jeszcze w poprzednie części, więc nie wiem jak tam było)

Zawsze mnie w takich sandboxach wkurzają kartonowe budynki i prosta jak budowa cepa struktura miejscówek, jak np Prototype oraz skoki na 3 kilometry, bieganie po ścianach jak po ulicy i ogólnie takie przekokszenie super mocy, które zamiast dawać frajdę z eksploracji, tylko ją odbiera. Widać nowy infamous ma to bardzo dobrze wyważone, więc jaram się. Muszę się szybko zaopatrzyć w części na ps3.

Odnośnik do komentarza

Na prezentacjach zazwyczaj włączona jest nieśmiertelność i poziom easy, żeby wszystko wyglądało efektownie, ale to pewnie oczywista oczywistość.

 

Jedno co mnie mierzi to bohater hipster w kuźwa czapce. Ogień nie grzeje go wystarczająco??

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...