Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Mazzeo nie trolluj z Colem.

 

Ej sorry jak wam się mógł on podobać? bo miał grubszy głos i był łysy? Jak dla mnie to on był nijakim pajacem sorry. A bohater SS wydaje się charakterystyczny, ale niektórzy już ochrzcili go na pedała bo nie nosi obwisłych dżinsów i nie goli łba.

 

A Zeke niech umrze rly, to postać podobnie wkur.wiająca jak Rico z Killzone.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Chyba trochę ludzi w ch.. robią ta kolekcjonerką, bo dąłbym głowę, że to bluza. Jak kltos nie doczyta, zdziwi się potężnie. Ta kolekcjonerka z dwójeczki była swietna, kupilem na premiere i byłem zadowolony z zakupu. Za te kolekcjonerke chyba podziekuje. Przyjrzyjcie sie tej czapie bliżej na necie, jest moim zdaniem mega-słaba.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

żaden infamous nigdy nie był i nie będzie system sellerem - wg mnie sprzeda to się gorzej od shadow fall nawet jeśli się okaże grą lepszą

 

Kłóciłbym się, dla mnie InFamous na razie zapowiada się najlepiej ze wszystkich gier na nextgeny. W dwie pierwsze części grało mi się bardzo przyjemnie mimo dość kiepskiej grafiki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

żaden infamous nigdy nie był i nie będzie system sellerem - wg mnie sprzeda to się gorzej od shadow fall nawet jeśli się okaże grą lepszą

 

Kłóciłbym się, dla mnie InFamous na razie zapowiada się najlepiej ze wszystkich gier na nextgeny. W dwie pierwsze części grało mi się bardzo przyjemnie mimo dość kiepskiej grafiki.

 

 

No ale z czym tu się kłócić ? Że  Tobie czy mi bardzo się podoba nie oznacza, że to jest / będzie system seller. Z tego co się orientuje 2 pierwsze części łącznie sprzedały się ponad dwa razy gorzej  gorzej niż np Gran Tourismo 5  czy Halo 3/4, które są właśnie klasycznymi SS. 

 

Jakoś nie przewiduję że nowy Infamous będzie killerem sprzedażowym co broń boże nie umniejsza tego, że mega nim się jaram.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...