Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ta guma na analogach jest kiepska ale w moim wypadku nic sie nie niszczy tylko jak mam lekko spocone ręce to strasznie palce sie ślizgają na tej gumie. Musze cos wymyślić bo strasznie mnie to irytuje. No i pad trzeszczy jak sie go ściska. Gdyby nie te dwie wady bylo by ok. Troszke denerwuje tez kiepsko yczuwalny select i dioda ktora powinno sie dać wylaczyc.

Odnośnik do komentarza

ja gram opuszkami i już widzę różnicę między prawym, a lewym analogiem. lewy jest bardziej starty i zaczynam się bać jak długo ten pad wytrzyma :confused: boję się nawet koszulką go wycierać, bo a nuż coś złego się stanie. dodam jeszcze, że dziwnie mi się gra jak odrobinę dłoń mi się spoci, albo jest choć trochę brudna. czuję jakby pad miał się wyślizgnąć z dłoni, to chyba przez ten plastik. specjalnie muszę iść do łazienki je dokładnie umyć i wytrzeć

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

 

Jak, ile godzin i czymże należałoby grać w ciągu 2 tyg.by guma z tych analogów już się zdarła? Ja tego nie ogarniam.

Wystarczy kilka minut dziennie orania paznokciami i po analogach, sprawa prosta przestancie grac paznokciami !

 

Nie chodzi tutaj o "grę paznokciami", jeśli od premiery konsoli Twoją chatę odwiedzają regularnie pielgrzymki ciekawskich kumpli (nie którzy nie mają wyczucia i używają więcej siły niż inni), to gra się jak za dawnych lat na szaraku. Nie ma zmiłuj, oczekuję od konsoli i padów, że wytrzymają intesywną grę. Jeśli guma na analogach wyciera się po 2 tygodniach, to jest to skandal. Dualshocki zawsze były niezniszczalne (w moim wypadku), nie wyobrażam sobie, że DS4 wytrzyma chociaż 2 lata. Mam nadzieję, że wprowadzą jakieś nakłądki na analogi.

Odnośnik do komentarza

Jak by ktoś się skusił niech da znać jak się sprawdza. Ja mało jak na razie grałem (ilościowo), ale po kilka godzin. Palce ślizgają mi się jak na DS3 więc jakoś specjalnie mnie to nie rusza. Może odrobinę lepiej jest, bo jak palec się ześlizguje to ciężej mu to idzie na tym rowku, ale i tak muszę dość często poprawiać pozycję kciuka na analogu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość _Milan_

pytanie, chce kupic drugiego pada do ps3, czy lepiej doplacic do i tak drogiego sprzetu i kupic ds4 od razu? nie moge znalezc spisu jesli jest kompatybilnosci z grami na ps3, granie na kablu nie wadzi.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem czerwonego pada i gram co noc po 5 godzin multi w AC4 i jakoś analogi wszystko znoszą. Naprawdę nie rozumiem jak trzeba szarpać tymi analogami żeby je niszczyć. 

Musisz zrozumieć, że część padów ma wadę fabryczną. Gram dwoma padami na zmianę po kilka godzin dziennie i problem występuje tylko w jednym, tym który był z konsolą. Drugi wygląda jak nowy.

Odnośnik do komentarza

Rynek na takie rzeczy reaguje błyskawicznie i już można wjechać z naszym DS4 do pit stopu i zrobić mu szybką wymianę ogumienia! ;D

Na alledrogo kosztują 11,90zł + przesyłka za sztukę :)

 

http://img31.imageshack.us/img31/163/2vkk.jpg

Na allegro nie widzę nic takiego. Jedyne co jest to na PS3. Mnie interesuje czy coś takiego :

 

http://allegro.pl/gumka-na-do-pada-xbox360-ps-ps2-ps3-gumki-nakladki-i3833813354.html

 

By pasowało na analogi od PS4?

Odnośnik do komentarza

Pytanie, zakupiłem dzisiaj dodatkowego pada, po podłączeniu wszystko śmiga, aż miło, jednak za nic nie rozumiem sytuacji w której wciskam przycisk ps by uruchomić drugi pad w tym momencie pojawia się zapytanie kto z niego korzysta, wciskam więc że jest on przypisany do mojego profilu, kontroler się uruchamia natomiast poprzedni się wyłącza;/ co mam zrobić by oba chodziły gdy chcę pograć w dwie osoby? Muszę utworzyć nowy profil do drugiego pada np. gość? Proszę o pomoc;/

Odnośnik do komentarza

Pytanie, zakupiłem dzisiaj dodatkowego pada, po podłączeniu wszystko śmiga, aż miło, jednak za nic nie rozumiem sytuacji w której wciskam przycisk ps by uruchomić drugi pad w tym momencie pojawia się zapytanie kto z niego korzysta, wciskam więc że jest on przypisany do mojego profilu, kontroler się uruchamia natomiast poprzedni się wyłącza;/ co mam zrobić by oba chodziły gdy chcę pograć w dwie osoby? Muszę utworzyć nowy profil do drugiego pada np. gość? Proszę o pomoc;/

 

Tak, ja mam profil gościa o nicku "Odkrywca" i każda osoba, z którą gram, loguje się na to konto i bajlando :)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.