Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ten kabelek do ładowania pada, który dodają do zestawu, jest króciutki i muszę zakupić dłuższy (wiadomo, ile ciągnie pad na jednym ładowaniu...). Na Allegro spotkałem się tylko z kablem firmy HAMA 2,5 metra. Brać czy polecacie może jakąś alternatywę?

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Ja w obu padach które posiadam (czerwony i czarny) mam już pękniętą gumę na lewej gałce. Uszkodzenie pewnie nie będzie dalej postępować, bo zacząłem używać Kontrol Freaks na obu padach, bo dla mnie gałki są po prostu za krótkie. Mnie osobiście bardziej wpienia fakt czasem nie odskakujących przycisków R1 i L1 co boli zwłaszcza w FIFIe w której się ich sporo używa.

Odnośnik do komentarza

Dzwon do serwisu Sony PRAM - tam naprawiali mi konsole i słyszałem, ze maja taka możliwość zeby wymieniać pady. Szukam jakichś nakładek na tego pada, bo sie tak nie da po prostu. Czarny kontroler dołączany do zestawu jest cholernie słabej jakości. Duzo lepiej sprawuje sie niebieski, który kupiłem osobno, ale tak czy siak analogi sa po prostu za małe i maja za małe wgłębienia...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

4.jpg

 

Jeśli mam kupić takie coś i dać za to trzy dychy to dziękuję, ale nie skorzystam ;)

wystarczy trochę poszperać, a znajdziesz za 2 dolary z wysyłką do PL za friko :P jedyny mankament to że przesyłka idzie czasami kilka tygodni... na dniach będę zamiawiał do siebie, więc jak ktoś chce takie nakładki lub całe analogi (trzeba niestety rozkręcić pada) to pisać PW, mogę zamówić kilka sztuk więcej i później porozsyłać :)

 

cenowo wychodzi tak:

 

cały analog - 1 sztuka, 1,54 dolara

nakładki - 4 sztuki, 2,64 dolara

 

kurs to gdzieś 3,15, więc jak widać to są groszę, nie dajcie zarobić złodziejom z allegro

 

sam mam problem z gałką w padzie, tragedii nie ma - ale zaczyna się już zdzierać, więc mam zamiar wysłać do PRAM jak zrobi się gorzej, ale nakładki też chcę zamówić.

Ten kabelek do ładowania pada, który dodają do zestawu, jest króciutki i muszę zakupić dłuższy (wiadomo, ile ciągnie pad na jednym ładowaniu...). Na Allegro spotkałem się tylko z kablem firmy HAMA 2,5 metra. Brać czy polecacie może jakąś alternatywę?

nie musisz kupować całego kabla, wystarczy Ci przedłużacz USB, w każdym komputerowym dostaniesz, 6zł dałem za 2metry w ProLine

Edytowane przez BodZioPL
Odnośnik do komentarza

Poczytam opinie o kontrol freek. Macie jakieś doświadczenia z nimi? Mnie trochę odstrasza, że analogi będą wyższe.

Używałem kontrol freakow juz z DS3, sa różne modele, nie koniecznie takie które sprawiają, że analogi są wyższe ( choć to akurat sprawia, że jesteś bardziej precyzyjny w FPSach, i to mówię całkiem serio). Ja na lewej gałce mam CQC a na prawej Phantoma (w tej lewej nie potrzebuje większej precyzji bo używam jej do poruszania, ale w prawej już się przydaje bo nią celujesz). Ja na początku też byłem nastawiony, że to jakaś ściema i nic nie daje, ale teraz używam ich non stop w każdej grze i jest to super rozwiązanie (dla mnie np bazowe gałki DS4 sa zdecydowanie za niskie i źle wyprofilowane co powoduje, że ześlizgują się z nich palce, o rozpadniu się gumy nawet nie wspominam). Polecam obczaić sobie stronę Kontrol Freaków właśnie.

A jeżeli chodzi o samego pada to i tak czekam na PS4kową wersję SCUFa (kontrolery dla pro graczy z dodatkowymi padami które przez dodanie dodatkowych przycisków od spodu pada pozwalają na takie triki jak celowanie podczas jump shotów i inne triki;) ale jak pisałem to już dla fanatyków).

Odnośnik do komentarza

CQC są praktycznie bezinwazyjne, wydłużają analogi do długości w jakiej moim zdaniem powinny być od początku zaprojektowane, a ich powierzchnia sprawia, że nie masz wrażenia ześlizgiwania sie palców. Przy grach jak FIFA, NBA 2K14, NFS: Rivals, AC IV: Black Flag nie odczówa się żadnego dyskomfortu.

Ja zamawiałem ze strony Kontrol Freek, trochę się czeka, ale wiadomo - przesyłka idzie z USA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...