Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

rado_PL  DS4 w ps3 nie działa we wszystkich grach na pewno działa w nfs rivals  grid 2 w BF3  , codzie ghost  bo tyle sprawdzałem , duzo lepiej sie gra ale przycisk L1 i R1   nie nadają sie do FPS (jako strzał)  , ogólnie to wrażenia są pozytywne i sony mogło by wydać jakiś odbiornik do konsoli :) aby DS3 udał się już na zasłużoną emeryturę;)

Odnośnik do komentarza

Gałki się powoli wycierają dopiero dzisiaj zauważyłem takie mikro przetarcia ale są a to dopiero tydzień grania, nie wspomnę o drugim padzie który ma wyraźne ślady wgłębień od paznokci ( dziewczyna grała ) tak czy siak guma jest za miękka albo z kijowego materiału.

Odnośnik do komentarza

A ja ciupie od premiery, przetarc nie zauwazylem na galkach:P. Bardzo dużo gram w fpsy wiec jestem mega podjarany bo jak na razie jest lepiej niż sie spodziewalem. Nigdy nie gralem w kilzon bo mialem x'a i musze powiedzieć ze gra sie baaardzo dobrze. Mowie tylko o multi bo singla narazie jakoś nie mam czasu ruszyc. Bf4 ma cos z bfbc2 i znowu mam ochote wbijać kolejne rangi. Bf ma dużo bledow ale da sie to przełknąć. Konsola jest z chin ale nic jej nie dolega jak na razie. Chodzi cicho no chyba ze gramy i instaluje sie gierka to juz tak cicho nie ma. Pad jest bardzo fajny ale ja bym wokal albo pojemniejszy akumulator albo mozliwosc wlozenia wlasnych bateri. Pad od xkloca trzymam baterie z wlaczona wibra ponad 20 godzin a ten wola o lądowanie po okolo 5:/ Ja nigdy nie mialem dokoksowanego pc'ta wiec dla mnie taka grafa to opad szczeny. Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem w Euro. W poniedziałek ma być w wybranym sklepie. Zobaczymy.

Z padami jest jakiś problem. Tak wyglądają gałki w padzie kolegi, po tygodniu używanm

 

Ja zamówiłem w Euro. W poniedziałek ma być w wybranym sklepie. Zobaczymy.

Z padami jest jakiś problem. Tak wyglądają gałki w padzie kolegi, po tygodniu używania.

 

kc1G9zj.jpg

można takie coś reklamować? wymienią na nowy w sklepie?

Odnośnik do komentarza

Odnośnie pada to dają pół roku gwarancji, takie info mi dał sprzedawca przy kupnie mojego bundla w MM. Na jakie wady - nie drążyłem tematu, ale nalezy przynieść sam kontroler i jego fotkę na tle konsoli z numerem seryjnym. Ścierania gałek jeszcze nie doświadczyłem, ale za to bateria w DS4 jest słabiuśka i baaardzo szybko pada, do tego kabel do ładowania jest króciutki, a plastik, który na gryfie zbiega się z gumą u mnie przynajmniej słabo trzyma i już pad ma luzy, lekko wygina się i trzeszczy. Padem do PSXa rzucałem o ściany - żył, do PS2 o podłogę - żył, do PS3 - przez okno (powaga, myślałem, że było zamknięte) - w miarę przeżył, a tu? boję się nawet mocniej ścisnąć. Konstrukcja ładna, aczkolwiek średnio mocna.

Odnośnik do komentarza

U mnie zaczal "strzelac" przycisk L1 a gralem tylko w Fife i zmieniale dosc czesto pilkarzy. Dziala i spoko ale jak wciskam czasem to czuje ze wchodzi w dol, lekko sie na mili sekundy blokuje w miejscu i wystrzeliwuje w gore z takim trzaskiem. Chyba faktycznie problem z DS4 jest taki ze sa wygodne ale wykonanie jest srednie.

Odnośnik do komentarza

dzis wyprobowalem ds4 w sklepie, ps4 stoi tam na wystawce od premiery, glownie widzialem dzieciaki w demo fify graja na niej, ja w nic nie pogralem z braku czasu ale chcialem sprawdzic jak sam pad, wciski itd. i zauwazylem ze nakladki na analogi konkretnie wytarte, wygladalo to tak, ze polowa galki byla calkowicie wytarta, dolna czesc, tam gdzie "leza" kciuki, takze jak ktos sie wczuwal bedzie mocno to szybko te galki pojda, tak jak z sama koncola tak tez z padem - poczekam co tam beta testerzy odnajda ;)

Odnośnik do komentarza

zobaczcie na co sie porwałem...

 

 

1 warstwa,

w8r3.jpg

 

2 i 3 warstwa,

wy5v.jpg

 

4 i 5 warstwa - kolor jest świetny, to wina światła,

rkt1.jpg

 

i w końcu...

53gd.jpg

 

 

 

eph6.jpg

7mvc.jpg

 

Jak na moje pierwsze malowanie to nawet daje rade, co ? DS4 został pomalowany czerwonym PlastiDip'em.

Bajer ten nadaje sie do przeróżnych zastosowań, także jesli i mnie dotknie awaria zdzierających sie analogów to zgadnijcie, co zrobię ? Fajna rzecz, polecam po testować, jak ktos ma dostęp, bo inaczej to sie nie opłaca :) aha.. światełko tez postanowiłem zamalować, bo za bardzo sie odbija od/w matrycy Tv'ika. pozdrawiam..

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Świetna robota :) szkoda że cena tego sprayu taka wysoka :) już lepiej dołożyć i kupić nowego czerwonego pada

więcej mnie kosztował caly ten czas, aniżeli puszka tej gumy, która dostałem w gratisie. Ciekawa konsystencja, dzięki której pad sie nie ślizga na przepoconych dłoniach, jest bezzapachowa oraz nie ściera sie dzięki czemu jest praktyczna. Guma schodzi z pada za jednym pociągnięciem, niczym warstwy cebuli, także zawsze mogę wrócić do wcześniejszego wyglądu - kozak.  

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

raczej nie wpływa a jak wpływa to w minimalnym stopniu :) zadam ci takie pytanie czy telefon ładujesz dopiero jak się kompletnie wyładuje czy wieczorem aby mieć naładowany rano ? :D

No właśnie ładuje jak sie wyładowuje ale nie przywiązuje do niego zbytniej wagi. A co do mojego pytania to takie przesądy z czasów formatowania baterii w pierwszych komórkach

Odnośnik do komentarza

Nie da się ukryć, że same gałki są lipnej jakości - widzę to na swoim padzie po używaniu od premiery, a gram delikatnie i do 4-5 godzin dziennie, z przerwami. Szalu nie ma, lepiej wyglądało to na DS3. Generalnie to widać, że były ostre cięcia w kosztach. Trzeba czekać na reedycje całego sprzętu. 

Odnośnik do komentarza

Potrzymałem trochę DS4 w łapie... I wydał mi się jakiś mały. To znaczy uchwyty są wielkie jak słoń w porównaniu do DS3, ale te miejsca (okręgi) na których mamy d-pad i przyciski - jakieś takie mniejsze. No i te gałki analogowe wydawały mi się tandetne, cienkie i też małe. Obawiam się, że szybko mogą sie poniszczyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.