Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

przekroj galki staje sie wiekszy

srodek galki jest bardziej wklesly niz w oryginale

guma nie jest sliska i ma te 4 wypustki i palec sie nie slizga

 

te trzy cechy wg mnie o wiele poprawiaja konfort z grania, w komplecie z hamy jest 8 gum (4 pary) - kazda para inna ale zakladam te co tu polecali - czyli te nizsze wklesle

 

ps. wklejam foto znalezione w necie - tak to wyglada w rzeczywistosci

 

4kf8.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Moim zdaniem Dual-Shock-1,2,3 dla europy powinie być odrobinę większy niż oryginalny. Dla moich dłoni był zdecydowanie za mały i przez tyle lat męczyłem się z nimi niemiłosiernie. Tylko Analog Controller z psONE ten pierwszy, zanim jeszcze pojawił się u nas DS był idealny. Był większy od DS i leżał idealnie. 

 

A jak tylko wziąłem w dłonie DS_4 - CUDO!!!  :banana:  :woot: wielkość idealna, rozłożenie przycisków także, niesamowite triggery i wklęsłe analogi. Minusem jest bateria ale z tym można sobie bez problemu poradzić. 

 

To ten w środku.

 

 

2383690-pads012.jpg

 

 

W 100% się z Tobą zgadzam, Mam wielkie dłonie i przez wiele lat męczyłem się z DS2 i DS3. Na PS3 kupiłem przejściówkę i gram na padzie od Xbox360. DS4 to duża poprawa. Porządne uchwyty robią różnicę. W DS3 nie podobało mi się jeszcze to że przyciski są blisko analoga. Gdy naciskało się np; "kwadrat" to kciuk miał kontakt z analogiem. No ale cóż, Japończycy nie pomyśleli o "dużych użytkownikach" ich konsol.

Nie kazdy ma wielkie lapska. Zwlaszcza, ze na konsoli graja rowniez dzieciaki i kobiety. Ja mam raczej srednie dlonie i stare Duale byly dla mnie idealne. Nowy DS4 ma wielkie, malo wygodne uchwyty.

Szkoda ze nikt nie pomyslal o jakism wyborze...

Odnośnik do komentarza

Ok, wziąłem ten zestaw nakładek od Hamy z Allegro. Zobaczę jak się będą sprawowały. Nie pomyślałem że mogę przecież przepinać je z jednego pada na drugi. Mam nadzieję że nie będzie to bardzo kłopotliwe (nie wiem na jakiej zasadzie się je montuje). Dam znać jak już je przetestuję.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ok, wziąłem ten zestaw nakładek od Hamy z Allegro. Zobaczę jak się będą sprawowały. Nie pomyślałem że mogę przecież przepinać je z jednego pada na drugi. Mam nadzieję że nie będzie to bardzo kłopotliwe (nie wiem na jakiej zasadzie się je montuje). Dam znać jak już je przetestuję.

 

Niee, bez sensu, będzie to bardzo uciążliwe, lepiej kupić dwa komplety.

Oraz jakby Wam pocierała guma od tych nakładek przy maksymalnym wychyleniu gałki (nieprzyjemne skrzypienie) wystarczy delikatnie wacik zamoczyć w WD40 i przejechać od spodu.

W ogóle WD40 powinni dodawać w komplecie za free do każdego pada :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przyszedł mi komplet nakładek Hamy. Wziąłem na razie jeden żeby zobaczyć co i jak. Powiem tak: te gałki nie mogły być takie od samego początku?! Teraz faktycznie jest sporo, sporo lepiej! Gałeczki trzyma się lepiej, bo pewniej. Palec się nie ślizga i polepszyla się też czułość wychyleń (lepszy efekt dźwigni, jak pisał kolega kilka postów wyżej).

 

Reasumując: polecam te konkretne nakładki firmy Hama.

 

Drugi komplet kupię za jakiś czas i może jak znajdę gdzieś u siebie na mieście. Wie ktoś w jakim sklepie najszybciej dostać? Media Markt z pewnością obadam, ale gdzie jeszcze znaleźć akcesoria Hamy?

Odnośnik do komentarza

Też zastanawiam się jeszcze nad tym czy tego pada którego dodali mi do konsoli nie zajechać do końca i pójść do Sony Center żeby wymienili na nówkę... Lekkie przetarcie jest i do tego guma się już trochę wyslizgala. Na tę chwilę nakładki założyłem na pada który trzyma się lepiej, ot tak, profilaktycznie. :P

Odnośnik do komentarza

bedzie luz wg mnie, je sie nakladajac naciaga by scisle przylegaly do tych fabrycznych wiec wg mnie glowny sens ich kupowania jest w momencie kiedy nic sie z nim jeszcze zlego nie dzieje - profilaktycznie by go zabezpieczyc

 

ja tam wolalem wydac te 24zl niz sprawdzac na wlasnej skorze jak twarda jest guma w ds4 dokladanym do bialych ps4 i ile prawdy jest w legandarnym czasie dzialania pram

Odnośnik do komentarza

bedzie luz wg mnie, je sie nakladajac naciaga by scisle przylegaly do tych fabrycznych wiec wg mnie glowny sens ich kupowania jest w momencie kiedy nic sie z nim jeszcze zlego nie dzieje - profilaktycznie by go zabezpieczyc

 

ja tam wolalem wydac te 24zl niz sprawdzac na wlasnej skorze jak twarda jest guma w ds4 i dokladanym do bialych ps4 i ile prawdy jest w legandarnym czasie dzialania pram

 

Ale PRAM już nie zajmuje się padami, w tamtym tygodniu mnie o tym poinformowano i kontaktowałem się z Playstation Polska 

Odnośnik do komentarza

Do Francji? Wut? Dobrze że mam drugiego pada... Pytanie tylko czy przyjmą mi go na gwarancji. Musi być widoczne konkretne zniszczenie czy iść reklamować teraz jak nie ma jeszcze wielkiego? Trochę gałka jest przetarta, ale jeszcze się nie podarla czy coś...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...