Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pisał @Emtebe tutaj na forum  i chyba to on zdjęcie wrzucał, w nowej rewizji poprawiono te gumy na analogach

bundle Watch Dogs już ma te nowe, czy konsole gdzieś tak z kwietnia- maja, rewizja 4B

ja swoją bede miał w poniedziałek to napisze coś o samym padzie, mam porównanie z tym pierwszym ze sklepu

 

Ussr - a ty używasz jakichś nakładek na analogi?

jeśli tak jakie masz?

 

to w ogóle daje jakaś wygode poza osłoną gumy?

Odnośnik do komentarza

Z tego co pisał @Emtebe tutaj na forum  i chyba to on zdjęcie wrzucał, w nowej rewizji poprawiono te gumy na analogach

bundle Watch Dogs już ma te nowe, czy konsole gdzieś tak z kwietnia- maja, rewizja 4B

ja swoją bede miał w poniedziałek to napisze coś o samym padzie, mam porównanie z tym pierwszym ze sklepu

 

Ussr - a ty używasz jakichś nakładek na analogi?

jeśli tak jakie masz?

 

to w ogóle daje jakaś wygode poza osłoną gumy?

 

Nie używam żadnych nakładek mam oryginalne. Podobno te od Xboxowego pada nie dość że pasują do są świetne w używaniu. 

 

Co mnie skłoniło? A to że DS 3 trzyma ponad 12 godzin grania a DS 4 już ledwie dociągał do 7 i pół godziny. Wymiana samej baterii poprawiła długość mojego grania. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

 

Z tego co pisał @Emtebe tutaj na forum  i chyba to on zdjęcie wrzucał, w nowej rewizji poprawiono te gumy na analogach

bundle Watch Dogs już ma te nowe, czy konsole gdzieś tak z kwietnia- maja, rewizja 4B

ja swoją bede miał w poniedziałek to napisze coś o samym padzie, mam porównanie z tym pierwszym ze sklepu

 

Ussr - a ty używasz jakichś nakładek na analogi?

jeśli tak jakie masz?

 

to w ogóle daje jakaś wygode poza osłoną gumy?

 

Nie używam żadnych nakładek mam oryginalne. Podobno te od Xboxowego pada nie dość że pasują do są świetne w używaniu. 

 

Co mnie skłoniło? A to że DS 3 trzyma ponad 12 godzin grania a DS 4 już ledwie dociągał do 7 i pół godziny. Wymiana samej baterii poprawiła długość mojego grania. 

 

Z jakiego DS3 wyjąłeś baterię? U mnie bateria w moim DS3 ma pojemność 610 mAh i jest 2x mniejsza od tej w DS4, a w teście w internecie znalazłem wzmiankę o tym, że ma 1800 mAh (na wikipedi DS3 nie ma wzmianki o 1800 mAh).

 

Wydaje mi się, że albo masz efekt placebo, albo nie masz oryginalnej baterii z DS3. Niemożliwe, żeby bateria o 2x mniejszej pojemności działała dłużej.

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

Z tyłu DS3, jest informacja że bateria ma pojemność 500mA a w DS4 800 mA. 

 

Czy to efekt placebo no nie wiem wystarczy że porównam ile czasu mogę grać na DS3 a DS4. Teraz jest zdecydowanie lepiej, baterie po prostu wyciągnąłem z nieużywanego przeze mnie DS3. Nie przyglądałem się ile jest napisane na baterii nie wnikałem.

 

Baterie 1800mA można kupić na allegro za 20 zł i wstawić do DS4. 

Odnośnik do komentarza

 

... W czerwonym wymieniłem baterie na tą z DS3, ...

 

Ciekawe co Cię skłoniło do tego, bo bateria w DS3 jest pojemności 560 mAh, a w DS4 1000 mAh...

 

W dodatku nie wiem co wy chcecie od tej diody... W ogóle już się nie odbija od tv, a Wy ją traktujecie, jak by wam oczy wypalała...

 

Jakby kolega miał jeden z ostatnich modeli telewizorów sony z błyszczącą matrycą, to szybko zmieniłby zdanie :D

Po ostatnim updacie znacznie mniej dioda odbija się, ale w ciemniejszych partiach/etapach gier, wciąż wyraźnie widać odbicie.

Osobiście mi to nie przeszkadza, ale miło by było jakby się dało ją kompletnie wyłączyć

Odnośnik do komentarza

 

 

... W czerwonym wymieniłem baterie na tą z DS3, ...

 

Ciekawe co Cię skłoniło do tego, bo bateria w DS3 jest pojemności 560 mAh, a w DS4 1000 mAh...

 

W dodatku nie wiem co wy chcecie od tej diody... W ogóle już się nie odbija od tv, a Wy ją traktujecie, jak by wam oczy wypalała...

 

Jakby kolega miał jeden z ostatnich modeli telewizorów sony z błyszczącą matrycą, to szybko zmieniłby zdanie :D

Po ostatnim updacie znacznie mniej dioda odbija się, ale w ciemniejszych partiach/etapach gier, wciąż wyraźnie widać odbicie.

Osobiście mi to nie przeszkadza, ale miło by było jakby się dało ją kompletnie wyłączyć

 

Mam SONY W655 i odbija się, ale dopiero to widzę jak zaczynam szukać jej na telewizorze, jeszcze nigdy nie przeszkadzała mi ani nie rozpraszała mnie podczas gry.

 

@ussr no właśnie bateria od DS3 ma ~600 mAh, a DS4 1000 mAh (więc nie wiem z jakiej partii masz w DS4 800 mAh. Ja z praktycznie nowego DS3 włożyłem baterię do DS4 i musiałem ładować codziennie i w końcu przeczytałem ile ona ma pojemności i się nie dziwiłem czemu ciągle go ładuję. Po włożeniu standardowej baterii od razu lepiej pad trzyma. Ale pewno zakupię tą baterię. Tylko nie wiem czemu dają dodatkowy kabel, czyżby musiał być jakiś specjalny (standardowy nie da rady)?

Odnośnik do komentarza

 

Jakieś domowe metody na skrzypiącego triggera ? W graniu nie przeszkadza,ale wkurzająco jęczy przy naciskaniu.

Zależy co skrzypi, ja mogę się domyślać, że ta mała sprężynka więc albo weź z ds3 albo kup na allegro za 2 zł nową.

 

Można go rozkręcić normalnie nie tracąc gwary ? Nie mam bladego pojęcia,czy jest tam jakaś plomba i nie chcę ryzykować.

 

@Zdunek

 

Do samego pada nic nie mam,bo IMO to najwygodniejszy z dual shockow,ale wykonanie woła o pomstę.Widać na czym cięli koszty.

Odnośnik do komentarza

Skisłem w Saturnie.Czas oczekiwania na wymianę 3-4 tygodnie.Rozkręcam jutro france i zobaczę co tam jest nie tak w stosunku do drugiego triggera działającego poprawnie.

EDYTA: Sony straszy,że jak otworze pada to żegnaj gwarancjo :( Obadam ten oficjalny serwis w WWA i ciekawe,czy wymienią naprawią od ręki.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...