Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pisał @Emtebe tutaj na forum  i chyba to on zdjęcie wrzucał, w nowej rewizji poprawiono te gumy na analogach

bundle Watch Dogs już ma te nowe, czy konsole gdzieś tak z kwietnia- maja, rewizja 4B

ja swoją bede miał w poniedziałek to napisze coś o samym padzie, mam porównanie z tym pierwszym ze sklepu

(...)

Czekam niecierpliwie na info co do oznaczenia pada jako że planuje zakup nowego i chciałbym już kupic wersje poprawioną. Planujesz kupic bundle z konsola czy samego pada?

Odnośnik do komentarza

kupiłem bundle z WD dla rewizji 4B, patrzyłem wczoraj oznaczenia pada i są te same co na tych pierwszych, moge Ci powiedzieć, że różnią sie chyba tylko kolorem gumy, na tych nowych jest jakby troche ciemniejsza i bardziej chropowata jak przyjrzeć sie dokładniej, takiej moje odczucie mój vs pad w media expert z rewizji 4A

 

co do samego pada ktoś pisał o skrzypieniu triggera, po kilku dniach grania zauważyłem lekkie skrzypienie na L2, skrzypi na samym początku, po kilku wciśnięciach przestaje, nie przeszkadza mi to, wiec nie bede z tym nic robił

 

tu jakieś video o tym

 

Odnośnik do komentarza

Pare dni temu "padl" mi R2. Trigger po nacisnieciu nie wraca do oryginalnej pozycji. Co smieszne konsola w ostatnim czasie byla odpalana od swieta i jedyne co przysiadlem to do bety Destiny na 8h. Pad nie wytrzymal. Od samego poczatku triggery w ds4 wydawaly mi sie delikatne. Pierwszy w moim zyciu pad jaki ulegl uszkodzeniu (a troche o roznych sprzetow juz ich mialem). Pad juz lezy w serwisie... Mam nadzieje, ze po premierze Destiny we wrzesniu pogram dluzej niz 8h...

Odnośnik do komentarza

skrzypienie triggerów reklamować czy to się wyrobi ? bo drażni to strasznie 

 

ile czasu masz konsole?

mi troche skrzypiały, przez ten weekend troche usiadłem i jest dużo lepiej

im więcej grasz tym mniej skrzypią :)

 

Skrzypienie ustało.Chyba do sony dotarło,że znów szanuję markę.

 

z czasem ustaje

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dobra ludziska, potrzebuję małej pomocy, nie chce mi się przegladać całego tematu, dlatego licze na odpowiedź. Dopadło i mnie mnie ścieranie sie analogów (dosyć późno swoją drogą) Chcę zareklamować pada i teraz pytanie, gdzie to robić, gdzieś dzwonić, do Sony czy może udać do sklepu w ktorym kupowałem konsolę (Euro RTV AGD) Ile trwa wymiana takiego pada?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Znajomy ma nowego pada od Sony, poprzedni po prostu nie działał i dostał od razu z nowymi gumami na gałkach i faktycznie są inne, materiał znacznie trwalszy, ale wydaje się mniej przyczepny. Nie miałem porównania, czy faktycznie przyczepność jest gorsza, ale gumy z pewnością były inne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...