Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Najpier oddałem jednego pada do MM następnie drugiego wczoraj no i bylem zmuszony zakupić trzeciego tym razem białego.Moze teraz guma nie zejdzie tak szybko jak poprzednio a najlepiej w ogóle.

Dla mnie to wielki minus dla Sony, tak być nie powinno.

Podobno 3 tygodnie się w media czeka na wymianę.

 

 

wytapaćkane z BlackBerry

Odnośnik do komentarza

ale te trefne gumy były w rewizji 3D i 4A (do tego nie u każdego), od 4B nie było ani jednego przypadku na forumku

wszystkie przypadki terazniejsze, o któych ludzie piszą moge założyć sie że pochodza właśnie z tych rewizji

do tego jak kupowało sie pada w sklepie oddzielnie, nie można było wyczuć skąd pochodzi, nawet i teraz, najlepsza opcja zakupu drugiego pada to właśnie biały

zgadzam sie, że Sony pojechało na początku po kosztach, ale naprawili swój błąd i jestem skłonny wybaczyć

Odnośnik do komentarza

serio was tak boli kupic jakies nakladki i miec spokoj raz na zawsze od scierajacej sie gumy na analogu?

Nie boli, nakładki kupiłem po miesiącu jak tylko zakupiłem PS4, nakładki RAZER super jakości. Gwarancja jest jeszcze przez 2 miesiące, wiec jeśli mam możliwość, to dlaczego nie wymienić ? Mimo dobrych nakładek i tak wolalbym grac bez, na wszystkich Ds'ach gralem bez nakładek i było najlepiej. Gram dużo w FPSy i jakie by te nakładki nie były, zawsze najlepiej gra mi się na oryginalne.

Odnośnik do komentarza

 

serio was tak boli kupic jakies nakladki i miec spokoj raz na zawsze od scierajacej sie gumy na analogu?

Nie boli, nakładki kupiłem po miesiącu jak tylko zakupiłem PS4, nakładki RAZER super jakości. Gwarancja jest jeszcze przez 2 miesiące, wiec jeśli mam możliwość, to dlaczego nie wymienić ? Mimo dobrych nakładek i tak wolalbym grac bez, na wszystkich Ds'ach gralem bez nakładek i było najlepiej. Gram dużo w FPSy i jakie by te nakładki nie były, zawsze najlepiej gra mi się na oryginalne.

 

Wiadomo zawsze lepiej bez gumy ;) ale ryzyko pęknięcia zostaje ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj wyslalem pada przez poczte, oczywiscie nie obylo sie bez watpliwosci, no i nie umiescilem jednej z etykiet w plastikowej kopercie na paczce(etykieta adresowa jest), ale powiedzieli mi w sony ze nie powinno byc problemu. Najwazniejsze ze mam dowod nadania. Ogolnie czuje sie paczka sie zgubi i zostane bez pada...

 

Aha i nie ma mozliwosci doplaty zeby wyslac priorytetem... :/

Edytowane przez gnom
Odnośnik do komentarza

Witam, 

 

mam problem z prawą gałką w padzie. Kierując gałkę dokładnie do góry celownik (bądź kursor) leci mi w lewy górny róg, natomiast jak celuje w dół to celownik kieruje się w prawy dony róg zamiast centralnie w dół. Pada mam od premiery konsoli i dopiero od tygodnia zaczął tak działać.

 

Spotkał się ktoś z czymś takim? Da się to samemu naprawić czy zostaje tylko serwis?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...