Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.euro.com.pl/akcesoria-playstation-4/speedlink-sl-4524-mtcl.bhtml

 

Używa(ł) ktoś? Warto? Czy lepiej kupić Hamy (tylko, że w tym zestawie 8 nakładek Hamy te 2 pary walcowate są pewnie bezużyteczne)?

 

Mam, zalozyłem na jednego pada gdzie gumka już schodziła. Pasują idealnie, grzybek jest trochę większy ale mi to odpowiada. Może byc problem je założyć jakby gumka z analoga zeszła Ci całkowicie.

Edytowane przez jacol4
Odnośnik do komentarza

Kupujecie te nakładki za nie wiadomo jakie pieniądze... Ja ostatnio kupiłem dwie sztuki po 2,49 na allegro i nie ma żadnej różnicy pomiędzy tymi Hama za gruby hajs a tymi co kupiłem ja. W sumie nie wiem na co mi te nakładki, kupiłem, bo mi brakowało kilku złotych, by wykorzystać kupon ;)

 

Ale to jest chyba jak z tymi pozłacanymi kablami HDMI. Ludzie kupują kabel za 100 zł, bo nie wiedzą, że taki kabelek kupiony na bazarku za 9,99 zł działa identycznie i nie różni się właściwościami. Paranoja.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Lepiej jak zareklamujesz pękniętą gumkę na padzie pomijając fakt uszkodzonych plastików, zazwyczaj wymieniają pady na nowe lub odnowione które wyglądają i działają jak nowe. Nie polecam ci oczywiście specjalnie psuć gałek ale jeśli są uszkodzone a uzywasz np nakładek to warto rozważyć reklamacje.

Odnośnik do komentarza

Tak jak wyżej pisałem po 5-ciu tygodniach otrzymałem z serwisu nowego pada z odnowionej serii. Reklamowalem tylko pęknięta gumkę na lewej gałce, mimo że pad wskutek dość intensywnego użytkowania był mocno zniszczony (m.in. lewy bumper nie odbijal, wyrobienie triggery). Dodatkowo pad pochodził z zestawu z konsola kupiona w dniu premiery czyli już sporo po gwarancji.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Tak jak wyżej pisałem po 5-ciu tygodniach otrzymałem z serwisu nowego pada z odnowionej serii. Reklamowalem tylko pęknięta gumkę na lewej gałce, mimo że pad wskutek dość intensywnego użytkowania był mocno zniszczony (m.in. lewy bumper nie odbijal, wyrobienie triggery). Dodatkowo pad pochodził z zestawu z konsola kupiona w dniu premiery czyli już sporo po gwarancji.

tzn jak wymienili Ci pada mimo że konsolę miałeś już ponad rok ?

Odnośnik do komentarza

Tak wystarczy zgłosić usterkę w formularzu na stronie pomocy playstation. Przyjmują pady nawet po gwarancji. Na infolinii pytają o paragon więc jeśli pad jest po gwarancji producenta można reklamować jedynie przez formularz. Nie jestem pewien czy przyjmują pady z innymi usterkami, na pewno zdarte gumki przechodzą bez problemu ;)

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Ja gumkami sobie dupy nie zawracam ani ludziom w serwisie.

 

Wiem że powinienem i to może w przyszłości wymusi na producencie stosowanie lepszego materiału. Bo jak firma zobaczy ile tych padów wraca z porwanymi gumami to powinno im to dać do myślenia. W końcu NadKonsola!!!

 

Ale nakupiłem sobie na allegro grzybki z tymi wzmocnionymi gumami. Jeden zdaje się po 3,50, więc wziąłem ich ze dwadzieścia. Jak mi Driveclub rozwala gume po 3 tygodniach intensywnego grania to rozkręcam pada, zdejmuje stary zakładam nowy grzyb i jazda :D Cała operacja to mniej niż 5 minut. A wysyłanie do serwisu i pozbawianie siebie pada do grania jest bez sensu. 

Odnośnik do komentarza

W Driveclub dość agresywnie. Ale to jedyna gra która wymuszała takie granie, :) np. Resogun już nie. W DC dość mocno naciskam te boczne ścianki przez co guma na gałce wytrzymuje jakieś dwa tygodnie takiego grania jak jest teraz w Rywalizacji. 

 

Wcześniej grałem w black flag, potem Tomb Raidera, Last Of US Remaster, i guma była była jak nowa nawet gdy ludzie narzekali na to że u nich się zdzierają. Nie chciałem w to specjalnie wierzyć i sam pisałem tak jak ty. Jak wy gracie że te gumy wam się zdzierają. Aż do czasu gdy moja pierwsza guma zdarła się na Venom Hot Lap. A potem to już doszły wyścigi on line, wyzwania, i tour z DLC więc na wszelki wypadek dokupiłem bo była okazja tanio hurtem kupić, nie tylko dla siebie ale i dla znajomych jakby chcieli to po 5 zł sprzedam cebuląc na sztuce 1,50  ^_^

Odnośnik do komentarza

Kupował ktoś całe nowe analogi do wymiany i mógłby polecić, które są najlepsze? Wiem, że można niby kupić te silikonowe nakładki, ale one chyba ograniczają trochę ruchomość gałek (+ wolę jak pad wygląda tak jak wyglądał od nowości niż z tymi kolorowymi gumkami), a z kolei o polskim serwisie Sony naczytałem się takich opowiadań grozy, że wolę im pada nie wysyłać, żeby nie skończyć z jakimś kontrolerem w jeszcze gorszym stanie i potem niepotrzebnie nie szarpać się z nimi przez dwa miesiące. Na allegro spotkałem całe grzybki tylko jakieś za 10zł - nadadzą się takie, czy macie jakieś lepsze źródło?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość kufir

Przyjma mi pada na gwarancje ?

 

 

2annde.jpg

 

Mam tak samo jak kolega wyżej wiec to na pewno  przycisk (teleskop) a nie sprezynka, pytanie czy samemu da sie to wymienic ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja mam problem z gumkami na padzie. Moje już popękały i stwierdzilem ze kupie nowe (polecam te speedlinka) tylko ze na jednym padzie nalozylem na te stare i jest git a na drugim jednej gumki juz nie bylo bo znajomy rozwalil do konca i na nie juz nie da sie tych nakladek na lozyc na sztywno. poleci mi ktos jakies gumki ktore moge nalozyc na galki bez starych gumek?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...