Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Po testach na tej baterii co podałem wyżej wypada tak:

9h- 9h 30min grania + czat na imprezie i to jest max, wynik powtarzalny

USSR ma tą samą baterie i u niego wytrzymuje do 11h bez imprezy

po monicie o słabej baterii pozostaje 15min jeszcze

na tej baterii pad ładuje sie troche dłużej niż na oryginalej

 

Podsumowując: jest troche lepiej niż na oryginalnej, wcześniej ładowałem pada codziennie aby na następny dzień bateria sie gdzieś nie skończyła, teraz ładuje co drugi dzień, ale liczyłem na więcej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siema mam pytanie a właściwie dwa.

 

Czy są jakieś nowe wersje pada poprawione, czy wszystkie to to samo?

Jeśli są to jak można te nowsze rozpoznać?

 

Prawy analog coś mi zaczyna przeskakiwać, w grze tego nie widać wszystko idzie płynnie jednak pod paluchem czuć lekkie pykniecie przy ruchu w dół.

Coś z tym można samemu zrobić poza olaniem i czy to oznacza nadchodzące kłopoty z padem?

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Miał ktoś podobny problem, gdzie przycisk R2 działa jakby w 80% ? Odkryłem to grając w Driveclub, gdzie po godzinie jazdy nie mogłem poprawić czasu w wyzwaniu, po zmianie pada auta wszystko wróciło do normy i czasy z miejsca zaczynały być lepsze. 

 

Następnie w Mad Maxie nie mogłem wbić trofeum za jazde na pełnym gazie przez jakiś czas, ponieważ nie dało się rozpędzić auta do maximum. Czy to kwestia przeczyszczenia pada czy może wymiany przycisku 

Odnośnik do komentarza

Siema mam pytanie a właściwie dwa.

 

Czy są jakieś nowe wersje pada poprawione, czy wszystkie to to samo?

Jeśli są to jak można te nowsze rozpoznać?

 

Prawy analog coś mi zaczyna przeskakiwać, w grze tego nie widać wszystko idzie płynnie jednak pod paluchem czuć lekkie pykniecie przy ruchu w dół.

Coś z tym można samemu zrobić poza olaniem i czy to oznacza nadchodzące kłopoty z padem?

 

pozdr.

 

Wymieniając u siebie baterie zauważyłem że nowsza wersja ma inną płytę główną. W nowym modelu sony zmieniło antenę bluetooth. Można je rozpoznać po symbolu z tyłu pada po lewej stronie kodu kreskowego jest kod 4-472-348 i końcówka 11-F1 to stary pad a 31-F1 to nowy. Wersja Anniversary, którą mam ma końcówkę 51-F1.

 

20150925_091946.jpg 20150925_092758.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

I stało się. Kupiłem ps4 pod koniec 2015 r., mamy kwiecień, a mi rozpieprzył się pad. Problem dotyczy prawego analoga - w pewnym momencie zaczyna się zachowywać, jakbym machał nim w każdą stronę cały czas. Czasami na kilka godzin całkiem się uspokoi, ale potem problem wraca. Próbowałem resetować urządzenie, oczywiście nic to nie dało. Problem się pogłębia, bo wcześniejsze delikatne odbicia w jakimś kierunku były dla niektórych nawet niezauważalne. Teraz np. grając w The Division odbija kamerze, w Fifie kontrolowany zawodnik zaczyna wypuszczać sobie piłkę we wszystkie strony, w UFC cały czas łapie klincz itd... 
Czy miał ktoś podobny problem i jak sobie z nim poradzić? Poza tym wszystko działa bez zarzutu. Pad nie jest stary, jak wspominałem na początku. Nic na niego nie było wylane, nigdy nie rąbnąlem nim o podłogę, nic z tych rzeczy. 

Odnośnik do komentarza

Co mysliscie o tych bateriach do padow na allegro (np. http://allegro.pl/bateria-kcr1410-lip1472-lip1359-ps3-dualshock-3-4-i5039100028.html)? Dzialaja jak nalezy? Zaczynam sie powoli rozgladac bo moje baterie w padac zaczely niebezpiecznie krotko trzymac i zaczyna to byc frustrujace a nie chcialbym od razu sie pakowac w nowe pady skoro nie wygladaja nawet na zbytnio zuzyte.

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...