Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Pany zastanawiam się nad zareklamowaniem pada. Skrzypi mi R2. Gwarancja jest na 12 miechów, czy 24?

 

Gwarancja producenta jest na 12 miesięcy.

 Gwarancja producenta jest na 12 miesięcy, ale jeśli już udzielasz rady to dodaj że jeśli kupił pada w sklepie na terenie Polski to obowiązuje gwarancja 24 miesiące od daty zakupu towaru. Pamiętaj tylko o tym aby nie dać się przegonić w sklepie i żeby na kwicie że dałeś pada do gwarancji było napisane do sprzedawcy a nie do producenta. Skrzypiące R2 jest jak najbardziej defektem towaru wiec muszą ci go przyjąć do naprawy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Dopiero po 5h grania w mesjasza, spadła mi jedna kreska baterii. Całkiem, całkiem.. 

 

 

Czyli teoretycznie powinna starczyć na 12-15h co już byłoby dobrym wynikiem, daj znać koniecznie ile wyjdzie :)

 

 

D zis będę grał dalej, bez lądowania, wiec odezwę sie.

Trzeba pamiętać jeszcze, ze ten okres wydłuży sie, kiedy bateria sie ułoży (kilka raza rozładuje i naładuje), w tedy będzie używać swojej pełnej pojemności.  

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ułamał mi się plastikowy bolec w R2 który trzymał te sprężynkę i przez to R2 już nie odskakiwał. Więc chciałem to super klejem przykleić myślę sobie będzie trzymać. Ale zanim zacząłem szukać kleju zajrzałem na allegro bo skoro całe grzybki wymieniam bez problemów więc może i Triggery są. 

 

A jak patrze a tam 4,50 za sztukę to kupiłem ich 5 bo sama wysyłka droższa niż zakup. A podczas montażu nie było problemów. R2 znów działa. 

 

Sony takie dobre, robi takie badziewne Grzybki i Triggery bo dba oto żebym był dobrym DualShock4 mechanikiem.  :facepalmz:

 

Po lewej nowy Trigger z dwoma bolcami i sprężynką, po prawej stary przybrudzony i ułamany bolec. 

 

20150911_163703_1.jpg

 

Mówię wam, wymiana Starej gumy na nową oraz triggera który już nie odbija to nie czarna magia. Grzybki kupuje w całości 2,50 sztuka. A Trigger 4,50. 

 

Czy na prawdę warto za takie pieniądze odsyłać pada i czekać ?? Dla mnie nie. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy się przyglądałeś ale to chyba ściema z tymi 20th Anniversary.

 

Popatrz na touch pada w tej wersji oddzielnie sprzedawanej. A niżej przypatrz się touchpadowi. Widzisz te znaczki  :square18x18:  :circle18x18:  :Cross18x18:  :Triangle18x18:

 

DualShock-4-20th-Anniversary-Edition.jpg

 

PS4-20-Anniversary-Edn-Edit-86.jpg

 

Coś mi tu śmierdzi. Sam szary kolor nie wystarczy. Ten touchpad wygląda bardzo fajnie w padzie dodawanych do zestawu a tu już wkładają normalny. Nawet pady które sprzedają na amazonie mają zwykły touchpad. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

http://www.eukasa.pl/gamepad-sony-dual-shock-4-pro-ps4-20th-anniversary-edition-ps719818847/

Cena 267 zł (wysyłka gratis).

Pytałem skąd jest pad i jak wygląda gwarancja:

 

 

Dzień dobry,

produkt z dystrybucji europejskiej. Gwarancja realizowana przez Sony
Polska.

Pozdrawiam
Paweł Mila


Tel.: 801-000-415
E-mail: komputery@eukasa.pl
EUKASA.pl
http://www.eukasa.pl/
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...