Skocz do zawartości

The Last Guardian


czarek250885

Rekomendowane odpowiedzi

Ico gdzies mi tyle zajelo za pierwszym podejsciem, a jest trofeum za przejscie ponizej 2h. SotC byl dluzszy z racji bardziej otwartego swiata i biegania tu i tam. Last Guardian blizej do Ico jesli chodzi o konstrukcje. Licze na jakies 10h jesli bedzie sporo kombinowania z zagadkami. 

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

No nie zgodzę się. The Order to niechlubny wyjątek. Większość dużych gier AAA są zwyczajowo do kilku godzin (2-3) dłuższe niż ich wczesniejsze odsłony (chociażby seria Max Payne, trójka to najdłuższa gra z serii) po prostu gry były trudniejsze przez co wydawalo się, że gra trwa i trwa. Oczywiscie zależy to od gatunku takie Call of Duty w singlu zazwczaj jest trochę krótsze niż jedynka czy dwójka, ale takie gry jak MGS V, Bloodborne, Wiedzmin, Soulsy, Fallouty czy nawet Uncharted są naprawdę długie i oferują jeszcze po za tym tony przeróżnej zawartości dodatkowej (multi, osięgnięcia, dlc). Męcząca jest trochę ta gadka, że gry są krótkie. Zresztą pal licho nawet jesli TLG będzie na 5h to i tak to będzie pełniejsze doświadczenie niż setki godzin w innych grach. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No nie zgodzę się. The Order to niechlubny wyjątek. Większość dużych gier AAA są zwyczajowo do kilku godzin (2-3) dłuższe niż ich wczesniejsze odsłony (chociażby seria Max Payne, trójka to najdłuższa gra z serii) po prostu gry były trudniejsze przez co wydawalo się, że gra trwa i trwa. Oczywiscie zależy to od gatunku takie Call of Duty w singlu zazwczaj jest trochę krótsze niż jedynka czy dwójka, ale takie gry jak MGS V, Bloodborne, Wiedzmin, Soulsy, Fallouty czy nawet Uncharted są naprawdę długie i oferują jeszcze po za tym tony przeróżnej zawartości dodatkowej (multi, osięgnięcia, dlc). Męcząca jest trochę ta gadka, że gry są krótkie.

 

Vanquish? MGR? QB? Ratchet? Halo 5? Nie jest to aż takie wyjątkowe

 

 

Zresztą pal licho nawet jesli TLG będzie na 5h to i tak to będzie pełniejsze doświadczenie niż setki godzin w innych grach.

 

no... Oby

Odnośnik do komentarza

No to odlicz sobie po 1,5h cutscenek od u2 i u3 to ci jeszcze mniejszy wynik wyjdzie.

 

Vanquish? MGR? QB? Ratchet? Halo 5? Nie jest to aż takie wyjątkowe

Akurat gry platynowych zawsze są krótkie, takie same mieli jak robili pod szyldem capcomu (DMC 1&2 łacznie być w 12-13h pyknął) QB nie grałem więc nie wiem, Halo 5 jeśli mówimy o samej kampanii to ok, ale kampania to tylko 1 część całej gry a H5 jest wypchane zawartością.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

nobody ale strzelasz na oślep, że hoho. Z tego co sam grałem i pamiętam, to Quantum Break to ok. 10-12h, a Halo 5 ze 12h (mi akurat zajęło 20h, ale grałem solo na Legendary). Nie mówiąc już o robieniu na 100% o czym pisze balon, gdzie takie QB rozciąga się do 20h. MGR czy Vanquish to dalej wyjątki. Dzisiaj gry mają sporo dodatkowej zawartości poza singlem.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nobody ale strzelasz na oślep, że hoho. Z tego co sam grałem i pamiętam, to Quantum Break to ok. 10-12h, a Halo 5 ze 12h (mi akurat zajęło 20h, ale grałem solo na Legendary). Nie mówiąc już o robieniu na 100% o czym pisze balon, gdzie takie QB rozciąga się do 20h. MGR czy Vanquish to dalej wyjątki. Dzisiaj gry mają sporo dodatkowej zawartości poza singlem.

 

nie liczyłem cut scenek, seriali, grania na legendary i innego zaglądania nosem w każdy kąt, czytając wszystkie notatki, bo wtedy i z TO1886 robi się epicka przygoda na 12h. puenta jest taka że no faktycznie jest to mniejszość, ale nic szczególnie wyjątkowego. sam w przypadku TLG obstawiam 8 max 9h. hmm, no dobra, to dorzucę jeszcze Heavenly Sword, KZ3 i UDF na ~5-7h

@bluber

DMC1 zajał mi 2h więcej od Vanquisha i 3 od MGR, a trójka jest jeszcze dłuższa. także ten

Odnośnik do komentarza

http://www.ultima.pl/search/?keywords=the+last+guardian

 

Na Ultimie wystartowały pre-ordery. Jest limitka za 320 zl z samym steelbookiem. Chyba kogoś mocno po(pipi)ało z tymi cenami. Jakby była z artbookiem to ok. Olewam wersje specjalne, wezmę pewnie zwykłą. Steelbook to nie jest rzecz warta dopłaty 80zl.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ano tak. Nie mam zamiaru u nich brać. Tak czy tak cena zakręci się pewnie w okolicach 300zl co niestety nadal nie jest zbyt opłacalnym wydatkiem. Brakuje jeszcze czegoś do tego steelbooka. Fajnie jakby było coś na wzór limitki Bloodbornea.

Odnośnik do komentarza

Niech się sprzedaje jak najlepiej, tego im życzę, no ale jak dla mnie jak mam wybulać te 300zl to niech to będzie uzasadniony wydatek. Sam steelbook mimo że ładny to nie jest wart wydawania na niego tylu pieniędzy. 250zł i brałbym z miejsca. 300zl jakby jakiś artbook dali i też brałbym z miłą chęcią. Tak niestety dla mnie zwykła wersja będzie w tym momencie najbardziej ok.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dla mnie taka cena jest poza zasięgiem (przynajmniej o 100zl za dużo), no chyba że po drodze coś posprzedaje. Wolę chyba jednak zainwestować sobie 1500zl na za(pipi)iste kolumny do kina domowego niż płacić 1/3 ich ceny na gierkę. :dunno: Będę wiedział więcej w październiku.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...