Skocz do zawartości

The Last Guardian


czarek250885

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak miałem rację, że gra może być słaba i w ogóle, co redaktorzy opisali własne wrażenia. No nic, trzeba czekać do tego grudnia, czy doszlifują grę... Tak czy siak wątpię w jej sukces :/

W jaki sukces, ktoś w ogóle spodziewał się, że to się sprzeda? Ja mam wrażenie, że oni po prostu dla własnego honoru chcą to wydać i zamknąć po premierze studio.

 

Nie zmienia to faktu, że gra zapowiada się super. Szkoda tylko, że grudzień, a w tedy mam stanowczo za dużo wydatków.

Edytowane przez Moldar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moldar jakie studio? Tam nie ma żadnego studia za tą grą.

Był, jest, nie ma, co za różnica, po premierze nic nie zostanie.

 

UP. Też wolę jak każdy skok trzeba wymierzyć, ale popatrz na filmy, to wygląda jakby oni mieli mega duży problem z kontrolą postaci na ekranie.

Edytowane przez Moldar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Można stawiać, że sterowanie i ciężkość postaci jest bardzo zbliżona do ICO, więc nic dziwnego, że polygon na to narzeka, skoro oni nie wiedzą do czego służą przyciski na PS4, a w Dooma grali tak, jakby trzymali pierwszy raz pada w rękach.

 

IGN zaś narzeka, że Trico nas nie słucha. Jakby wiedzieli, że właśnie takie są założenia Uedy, że na początku gry Trico jest nieufny, to może oszczędziliby sobie takich tekstów.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Trochę beka z typów narzekających na to, że Trico się ich nie słucha. Przecież to nie bug, tylko celowy zabieg - jeden z kluczowych elementów, na podstawie których będziemy budować naszą relację ze stworem. Już Ueda dawał nam do zrozumienia w wywiadach, że Trico nie będzie kochanym, nieskażonym wadami stworzonkiem, które każdy bezgranicznie będzie wielbić od pierwszej sekundy, a sam nasz "związek" z nim będzie bardziej skomplikowany.

Nie przejmuje się specjalnie ich opiniami i ogólnym niedorobieniem gry. Kto grał np. w Deadly Premonition ten dobrze wie, jak genialna może być upośledzona i archaiczna pod każdym względem gra.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czasem mam inne wrażenie, typu :

 

"ueda, mamy problem, pies często stoi w miejscu, blokuje się, boimy się, że przez to gra zbierze słabe oceny, a czasu już nie ma.

 

-spokojnie, w wywiadach powiem, że to celowy zabieg, że zwierzę nie słucha się gracza, a i zawsze przez to czekanie gra będzie dłuższa o 2 godziny"

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Trochę beka z typów narzekających na to, że Trico się ich nie słucha. Przecież to nie bug, tylko celowy zabieg - jeden z kluczowych elementów, na podstawie których będziemy budować naszą relację ze stworem. Już Ueda dawał nam do zrozumienia w wywiadach, że Trico nie będzie kochanym, nieskażonym wadami stworzonkiem, które każdy bezgranicznie będzie wielbić od pierwszej sekundy, a sam nasz "związek" z nim będzie bardziej skomplikowany.

No i to jest bardzo fajny zabieg, ALE jeżeli już Trico zdobędzie nasze zaufanie, a i tak sie nie będzie słuchał to znaczy, że to już nie celowy zabieg a zwykła olewka developera. 

Odnośnik do komentarza

Trochę beka z typów narzekających na to, że Trico się ich nie słucha. Przecież to nie bug, tylko celowy zabieg - jeden z kluczowych elementów, na podstawie których będziemy budować naszą relację ze stworem. Już Ueda dawał nam do zrozumienia w wywiadach, że Trico nie będzie kochanym, nieskażonym wadami stworzonkiem, które każdy bezgranicznie będzie wielbić od pierwszej sekundy, a sam nasz "związek" z nim będzie bardziej skomplikowany.

 

Nie przejmuje się specjalnie ich opiniami i ogólnym niedorobieniem gry. Kto grał np. w Deadly Premonition ten dobrze wie, jak genialna może być upośledzona i archaiczna pod każdym względem gra.

 

Dokladnie! O tym samym pisalem w CW. Przeciez sednem tej gry jest relacja pomiedzy bohaterem a dzikim stworzeniem ktore kieruje sie swoimi instynktami, wybiera wlasne sciezki ale zaczyna sie udomawiac. Zaczyna laczyc ich cos wiecej...

I tak samo jak pisalem o sterowaniu. Jak dla mnie jest co celowy zabieg w ICO sterowalo sie tak samo i wszyscy pokochalismy ta gre.

Jestem przekonany, ze TLG bedzie perelka tej konsoli tak samo jak poprzedniczki na PS2. Bedzie wypelnione po brzegi tym pustelniczym, zagadkowym klimatem i ta magia ktora nie pozwalala mi odejsc od telewizora.

I do tego dochodza te drobniutkie smaczki( ktore nie urywaja du.py ale mnie mega ciesza) wpostaci Tricko ktory gubi swoje upierzenie, ktoremu w ciemnych pomieszczeniach zaczynaja swiecic oczy( jak to jest pieknie zrobione), ktory ma swoje zwierzece odruchy( to jak bawi sie wiszacym lancuchem, obwa(pipi)e nieznane mu rzeczy, sposob w jaki wpada w panikie gdy rusztowanie zaczyna sie walic).

Nie sluchajcie sie cassualowej, amerykanskiej ciemnoty z tych debilnych serwisow. Gra, moze nie bedzie urywac tylka graficznie ale bedzie niesamowita.

Odnośnik do komentarza

 

Trochę beka z typów narzekających na to, że Trico się ich nie słucha. Przecież to nie bug, tylko celowy zabieg - jeden z kluczowych elementów, na podstawie których będziemy budować naszą relację ze stworem. Już Ueda dawał nam do zrozumienia w wywiadach, że Trico nie będzie kochanym, nieskażonym wadami stworzonkiem, które każdy bezgranicznie będzie wielbić od pierwszej sekundy, a sam nasz "związek" z nim będzie bardziej skomplikowany.

 

Nie przejmuje się specjalnie ich opiniami i ogólnym niedorobieniem gry. Kto grał np. w Deadly Premonition ten dobrze wie, jak genialna może być upośledzona i archaiczna pod każdym względem gra.

 

Dokladnie! O tym samym pisalem w CW. Przeciez sednem tej gry jest relacja pomiedzy bohaterem a dzikim stworzeniem ktore kieruje sie swoimi instynktami, wybiera wlasne sciezki ale zaczyna sie udomawiac. Zaczyna laczyc ich cos wiecej...

I tak samo jak pisalem o sterowaniu. Jak dla mnie jest co celowy zabieg w ICO sterowalo sie tak samo i wszyscy pokochalismy ta gre.

Jestem przekonany, ze TLG bedzie perelka tej konsoli tak samo jak poprzedniczki na PS2. Bedzie wypelnione po brzegi tym pustelniczym, zagadkowym klimatem i ta magia ktora nie pozwalala mi odejsc od telewizora.

I do tego dochodza te drobniutkie smaczki( ktore nie urywaja du.py ale mnie mega ciesza) wpostaci Tricko ktory gubi swoje upierzenie, ktoremu w ciemnych pomieszczeniach zaczynaja swiecic oczy( jak to jest pieknie zrobione), ktory ma swoje zwierzece odruchy( to jak bawi sie wiszacym lancuchem, obwa(pipi)e nieznane mu rzeczy, sposob w jaki wpada w panikie gdy rusztowanie zaczyna sie walic).

Nie sluchajcie sie cassualowej, amerykanskiej ciemnoty z tych debilnych serwisow. Gra, moze nie bedzie urywac tylka graficznie ale bedzie niesamowita.

 

Klimat jest. Ale liczę na sporą obecność widowiskowych, dobrze zaprojektowanych potyczek z bossami, jak w SoTC. Na razie grze bliżej do Ico, z tego co pokazali, to elementy platformowe to 100% dema.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...