Skocz do zawartości

The Last Guardian


czarek250885

Rekomendowane odpowiedzi

No i ile tych tesktów bedzie? Jak wyglądały dialogi w SOTC? Dubbing w grze TeamIco to byłaby patologia i krzywda dla gry. Zresztą, gra nie jest adresowana dla Januszy jak Uncharted, więc żadnego dubbingu pewnie nie będzie.

Oby bo to byłaby faktycznie patola. 

Odnośnik do komentarza

Niestety ale boję się, że mogą to próbować dubbingować. Linii pewno nie będzie za dużo więc koszty niski, a naklejka na pudełko PEŁNA POLSKA WERSJA JĘZYKOWA -  w roli chłopca Maciej Musiał będzie wspaniałą informacją dla Janków. Z drugiej strony czuję, że SCEP będzie tą grę promowało jako szpil dla młodszych xD

 

Żeby tylko była opcja oryginalnego audio i reszta mnie wali.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem na bieżąco z technologią, ale nie można w PS4 ustawić języka systemowego na angielski i mieć wszystkie gry po angielsku? Były jakieś gry, które miały tylko język polski na płycie?

 

A kolekcjonerka prewencyjnie w empiku zamówiona, dawno nie widziałem sklepu internetowego, który wysyła gry pocztą za pobraniem.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Niestety ale boję się, że mogą to próbować dubbingować. Linii pewno nie będzie za dużo więc koszty niski, a naklejka na pudełko PEŁNA POLSKA WERSJA JĘZYKOWA -  w roli chłopca Maciej Musiał będzie wspaniałą informacją dla Janków. Z drugiej strony czuję, że SCEP będzie tą grę promowało jako szpil dla młodszych xD

 

Żeby tylko była opcja oryginalnego audio i reszta mnie wali.

Co Ty chcesz dubbingowac? Wymyslony język? xd na bank beda napisy
Odnośnik do komentarza

Niestety, też mam obawy, że ci geniusze z SCEP będą to dubbingować. Już widziałem pytania ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o grach TeamIco, kto sie wcieli w role chłopca. Przecież te wymyślone języki to fundament gier Uedy. Bez tego, gra będzie nieporozumieniem. A zresztą, czym się przejmuje? Ktoś kto wie o co chodzi w grach Japończyka, nawet uwagi na taką opcję nie zwróci. A zdanie Januszy mnie chu.ja co obchodzi.

Odnośnik do komentarza

Żeby się nikt nie zdziwił jak ta gra okaże się słaba po tylu latach developingu, a maksyma działa dalej, żeby remember no preorders. Ogólnie team jest ok i starają się jak mogą, żeby nie dać ciała, tylko różnie to już bywało z grami i nie hajpują aż tak tej gry, co jest plusem, bo nie chcą się wywyższać. Sam czekam na tę grę, bo grałem w SOTC i ICO, co wyszło im wyśmienicie. Tylko są obawy co do tej gry, od takie moje bajdurzenie.

Odnośnik do komentarza

a co jest zlego w preorderze na kolekcjonerki? wrecz czesto preorder na kolekcjonerki to jedyna okazja na wyrwanie jej w znosnej cenie (np wiedzmin3 czy pewnie zaraz persona5), do tego czesto nawet srednie gry maja kapitalne wydania kolekcjonerskie

 

preorderowac zwykle edycje to jest imo glupota bo w dniu premiery w tej samej cenie gre mozna kupic w kazdym sklepie, a po tygodniu uzywki lataja juz sporo taniej, no chyba ze sie mieszka na wsiach i ma sie ograniczony zasieg, wtedy to jedynie jeszcze zrozumie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

ja podziwiam tych co już wydają na kolekcjonerki w ciemno.

 

Takie edycje lepiej brać w ciemno jak tylko się pojawia pre-order. Taki przykład - Ni No Kuni, piękny japoński RPG z wypasioną i nie drogą kolekcjonerką. Wyprzedało się na pniu i potem latało w chorych cenach na aukcjach. Z exami lepiej uważać i brać w ciemno. A o samą grę jestem spokojny, choć obawiam się że będzie dość krótka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...