Skocz do zawartości

PSX Extreme 188


Oceń okładkę PSX Extreme 188  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 188 - wersja 1 (Booker DeWitt i Elizabeth)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 188 - wersja 2 (Elizabeth)



Rekomendowane odpowiedzi

Droga Redakcjo,

 

Czy naprawdę nie da się nic z robić z drukarnią, aby na stronach czasopisma nie zostawały moje odciski palców? Krew mnie zalewa jak czytam i po chwili farbę mam na palcach, a na stronach są odciski moich kciuków. Rozumiem jakby to był jakiś dziennik, ale Wy jesteście miesięcznikiem. W przypadku kolorowego periodyka jest to nie do zaakceptowania!

   Racja tym bardziej że to nie pierwszy taki numer.

Odnośnik do komentarza

 

Droga Redakcjo,

 

Czy naprawdę nie da się nic z robić z drukarnią, aby na stronach czasopisma nie zostawały moje odciski palców? Krew mnie zalewa jak czytam i po chwili farbę mam na palcach, a na stronach są odciski moich kciuków. Rozumiem jakby to był jakiś dziennik, ale Wy jesteście miesięcznikiem. W przypadku kolorowego periodyka jest to nie do zaakceptowania!

   Racja tym bardziej że to nie pierwszy taki numer.

Było już o tym w którymś numerze, niedawno, 186 lub 185. HIV się bardzo jasno na ten temat wypowiedział :)

Odnośnik do komentarza

 

 

i tekst Zaxa o Diablo 3 ( czy warto czekać)

Z tego co widziałem, to Diablo III na X360 jest planowane na 2015 r., i to nie wiadomo dokładnie kiedy. Oczekiwanie więc będzie jeszcze długie...

Gdzie to widziałeś? Z tego co wiem Diablo III jest w planach na PS3 i PS4, na  X chyba już nie zdąży :)

Na PS3 raczej nie. Sprawdź na Gry-Online

Odnośnik do komentarza

 

 

Droga Redakcjo,

 

Czy naprawdę nie da się nic z robić z drukarnią, aby na stronach czasopisma nie zostawały moje odciski palców? Krew mnie zalewa jak czytam i po chwili farbę mam na palcach, a na stronach są odciski moich kciuków. Rozumiem jakby to był jakiś dziennik, ale Wy jesteście miesięcznikiem. W przypadku kolorowego periodyka jest to nie do zaakceptowania!

   Racja tym bardziej że to nie pierwszy taki numer.

Było już o tym w którymś numerze, niedawno, 186 lub 185. HIV się bardzo jasno na ten temat wypowiedział :)

 

Wiem, czytalem, ale do ch... nalezy to zmienic... bo normalnie tragedia jak po kilku minutach na niektorych stronach mam rozmazany tekst, plamy a na rekach farbe... Takiemu czasopismu z taka historia az nie przystoi by tak to wygladalo :/

Odnośnik do komentarza

 

 

 

i tekst Zaxa o Diablo 3 ( czy warto czekać)

Z tego co widziałem, to Diablo III na X360 jest planowane na 2015 r., i to nie wiadomo dokładnie kiedy. Oczekiwanie więc będzie jeszcze długie...

Gdzie to widziałeś? Z tego co wiem Diablo III jest w planach na PS3 i PS4, na  X chyba już nie zdąży :)

Na PS3 raczej nie. Sprawdź na Gry-Online

Diablo III na PS3  to fakt ,a nie gdybanie.Premiera raczej w 2013.

http://www.ps3site.pl/blizzard-prezentuje-10-minut-z-konsolowym-diablo-iii/146781

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

i tekst Zaxa o Diablo 3 ( czy warto czekać)

Z tego co widziałem, to Diablo III na X360 jest planowane na 2015 r., i to nie wiadomo dokładnie kiedy. Oczekiwanie więc będzie jeszcze długie...

Gdzie to widziałeś? Z tego co wiem Diablo III jest w planach na PS3 i PS4, na  X chyba już nie zdąży :)

Na PS3 raczej nie. Sprawdź na Gry-Online

Diablo III na PS3  to fakt ,a nie gdybanie.Premiera raczej w 2013.

http://www.ps3site.pl/blizzard-prezentuje-10-minut-z-konsolowym-diablo-iii/146781

Hmm, nie widziałem tego materiału, ale jeżeli tak, to spoko :) Opierałem się na informacjach z Gry-Online

Trochę nie wyobrażam sobie sterowania, ale nic to, nie takie rzeczy już robiono :)

Póki co gram na PC :)

Odnośnik do komentarza

Kulisy porazki Aliens: Colonial Marines - caly tekst/felieton wydaje sie byc suma skladowa 3 newsow z roznych stron growych ktory za pomoca wodolejstwa urosl do miana tekstu. 

 

To jest problem, który zbiera znacznie mniejsze żniwo na portalach. Na portalu, jak mam coś do powiedzenia, to po prostu piszę felieton. Magazyn liczy konkretną liczbę stron, miesiąc w miesiąc tę samą (z drobnymi wyjątkami), jakoś te strony trzeba zapełniać.

Odnośnik do komentarza

Numer przeczytany jak na razie w 10% więc co do treści się nie wypowiadam. Chcę tylko poruszyć jedną kwestią, o której już wspominano nie raz - marginesy. Ogólnie w reckach i wszędzie jest na tyle dużo grafiki, że dodanie pół centymetra marginesu po wewnętrznej stronie nie powinno spowodować, że nagle braknie miejsca na tekst - moglibyście "uciąć" na zmniejszonej grafice. A komfort czytania z zagiętym magazynem wzrósł by znacznie :)

Odnośnik do komentarza

Droga Redakcjo,

 

Czy naprawdę nie da się nic z robić z drukarnią, aby na stronach czasopisma nie zostawały moje odciski palców? Krew mnie zalewa jak czytam i po chwili farbę mam na palcach, a na stronach są odciski moich kciuków. Rozumiem jakby to był jakiś dziennik, ale Wy jesteście miesięcznikiem. W przypadku kolorowego periodyka jest to nie do zaakceptowania!

Też to mam, ale to było jeszcze długo przed zmianą wydawcy. Mnie wkurza bardziej (i to już sie wzięło przy nowym wydawcy), ze gazeta jest tak wrażliwa, że odkształca się chamsko nawet jak stanie na niej duch sąsiada. Na starych numerach można było skakać, te nowe strach przypadkiem wygiąć.

Odnośnik do komentarza

Stwierdzam oficjalnie, że Kali to lamus. Cytuję z recki GoW'a "No, chyba że grasz na hard, to dolicz jeszcze kilka godzin na zaliczenie kretyńskiego irytującego a obowiązkowego Trial of Archimedes..." Wiem, że ludzie się z tym męczyli, ale żeby kilka godzin od razu :D Pewnie kali sam był wśród tych, którzy prosili o ten patch. :)

Odnośnik do komentarza

Też to mam, ale to było jeszcze długo przed zmianą wydawcy. Mnie wkurza bardziej (i to już sie wzięło przy nowym wydawcy), ze gazeta jest tak wrażliwa, że odkształca się chamsko nawet jak stanie na niej duch sąsiada. Na starych numerach można było skakać, te nowe strach przypadkiem wygiąć.

 

Wiem, ze trzeba ciac koszty, ale Redakcjo, tak po przeczytaniu wypocin na temat naszej branzy wydwaniczej o grach/konsolach, nasunelo mi sie jedno, ze slaba jakosc wydania miesiecznika (jakosc druku, grubosc okladki oraz kartek itd., itp.) moze doprowadzic do odplywu czytelnikow. Mam nadzieje, ze ktos to poprawi i bardzo zaluje, ze nie macie konkurencji, bo monopol w tym wypadku nie jest dobry chyba ani dla Was ani dla Nas...

 

Na rynku coraz gorzej jest i czlowiek teskni za czasami Gamblera czy Top Secret... :ermm: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no, ja już mam dosyć.

  • wyginanie się czasopisma
  • oprawa niektórych recenzji (Bioshocka to ciężko było czytać), ale też ogólnie czasopisma
  • brak Waszych screenów w recenzji. Nie wiem o co chodzi, ale przy FC3 już o tym pisałem. Co to (pipi) za recenzja, w której jako grafiki dajecie same bullshoty od producenta? Idźcie z tym w cholerę, ja chcę zobaczyć jak gra się naprawdę prezentuje! To samo w recce Gearsów.

W ogóle gdzie się podziały kąciki!?

Może to ja, ale przy czytaniu połowy tekstów to się po prostu odechciewa. Jest średnio, naprawdę.

 

Już kilka razy próbowałem "rzucić" PE, na razie mi się nie udawało. Po tym miesiącu chyba w końcu tego dokonam.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie no, ja już mam dosyć.

  • wyginanie się czasopisma
  • oprawa niektórych recenzji (Bioshocka to ciężko było czytać), ale też ogólnie czasopisma
  • brak Waszych screenów w recenzji. Nie wiem o co chodzi, ale przy FC3 już o tym pisałem. Co to (pipi) za recenzja, w której jako grafiki dajecie same bullshoty od producenta? Idźcie z tym w cholerę, ja chcę zobaczyć jak gra się naprawdę prezentuje! To samo w recce Gearsów.

W ogóle gdzie się podziały kąciki!?

Może to ja, ale przy czytaniu połowy tekstów to się po prostu odechciewa. Jest średnio, naprawdę.

 

Już kilka razy próbowałem "rzucić" PE, na razie mi się nie udawało. Po tym miesiącu chyba w końcu tego dokonam.

 

Coś możesz szerzej o oprawie ogólnej? Za ciemno? Za jasno? Za kolorowo? Za szaro?

 

Screeny w recenzjach - o tym wspominał m.in. Koso.

 

Kąciki - w ubiegłorocznej ankiecie gro czytelników narzekało na nie. Jedynie kącik RPG zbierał dobre oceny, przez co został przerobiony na felieton.  

 

Czytajac najnowszy numer po raz kolejny zostawilem odcisk palca na stronie po tym jak trzymalem gazete zaledwie kilka chwil. Farba zbyt latwo zchodzi i zostaje na palcach, latwo sie rozmazuje.

 

Zgłaszaliśmy to już drukarni, czekamy na informację. 

Odnośnik do komentarza

@Perez - jak drukarnia odpowie to daj znac... bo jest to klopot, z ktorym meczymy sie juz od jakiegos czasu...

Rozumiem, ze jakosci kartek i okladki nie da rady zmienic i bedzie kicha taka jaka jest? Pewnie wiaze sie to z cena ile musialoby kosztowac pismo...

Odnosnie kacikow. Mozna bylo je zostawic, ale moze nie co miesiac, ale co 2, aby nie byla to typowa zapchajdziura. Teraz naotmiast jest za duzo felietonow, a ich poziom spadl. Co za duzo to... Niestety ilosc nie poszla w parze z jakoscia... choc to moze tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.