Skocz do zawartości

PSX Extreme 188


Oceń okładkę PSX Extreme 188  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 188 - wersja 1 (Booker DeWitt i Elizabeth)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 188 - wersja 2 (Elizabeth)



Rekomendowane odpowiedzi

Gorzka piguła na 7 stronie
 

Potwierdzają się niestety niepokojące doniesienia z obozu Rockstar - planowane na pożegnanie bieżącej generacji Grand Theft Auto V zalicza przesunięcie premiery na przyszły rok oraz zmianę platform docelowych na sprzęty nowej generacji! O ile jednak wersji na PS4 i następnego Xboxa mogliśmy się spodziewać, tak edycja na Wii U to wciąż spore zaskoczenie. Posiadacze Plyastation 3 i XBox 360 na otarcie łez otrzymają zremasterowane w HD wersje Liberty City Stories, Vice City Stories i Chinatown Wars. Dobre i to...

 

what-doctor-who.gif

 

dałem się nabrać :P

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Gorzka piguła na 7 stronie

 

Potwierdzają się niestety niepokojące doniesienia z obozu Rockstar - planowane na pożegnanie bieżącej generacji Grand Theft Auto V zalicza przesunięcie premiery na przyszły rok oraz zmianę platform docelowych na sprzęty nowej generacji! O ile jednak wersji na PS4 i następnego Xboxa mogliśmy się spodziewać, tak edycja na Wii U to wciąż spore zaskoczenie. Posiadacze Plyastation 3 i XBox 360 na otarcie łez otrzymają zremasterowane w HD wersje Liberty City Stories, Vice City Stories i Chinatown Wars. Dobre i to...

 

what-doctor-who.gif

 

Co to kur.wa jest? Jak mogliście opublikować takie wierutne bzdury? Kto to wymyślił w ogóle?

 

oj pewnie na pierwszego kwietnia żart a ty masz buldupy :D

Odnośnik do komentarza

Wcześniej znamy temat okładki, ale jej ostateczny kształt powstaje zazwyczaj na 2-3 dni przed zamknięciem, a i bywało, że okładka jako ostatnia szła do druku, bo np. czekaliśmy na materiały. 

 

Przy prenumeracie niestety nie możemy zdeklarować, kto, jaką okładkę dostanie. Lista prenumeratorów wędruje do drukarni, a tam po prostu mają przygotowaną pulę dla prenumerat i tylko to pakują. Sprawdzanie nazwisk i dostosowanie wysyłki wybranej okładki jest niestety nierealne. 

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, a szkoda. Wolałbym np. w tym miesiącu tą drugą okładkę ;)

 

Wiesz, to właśnie ten ból. Bo teoretycznie może dałoby się jedną konkretną okładkę przeznaczyć na prenumeraty, tyle że wtedy potrzebna byłaby jakaś sonda, gdzie prenumeratorzy wybieraliby tę "lepszą". Niestety tu jest inny ból - czasami po prostu przed wyznaczonym terminem nie możemy okładki/okładek pokazać. To tak gwoli doprecyzowania, bo gdzieś mi już mignęła taka sugestia, żeby można było w taki sposób wybrać okładkę.

Odnośnik do komentarza

Mocny nr- Hiv się rozpisał , ruszył nawet 4 litery do NY- idzie wiosna jak nic.
Bajeczna graficznie oprawa recenzji BI- na plus

"wąskie kolumny" w felietonach- na minus ( taki mój comiesięczny protest ;) Okładka nr 2 - okładką roku IMO.
Za miesiąc liczę na  Przez pryzmat, lub O co chodzi o Tombraiderze :) i tekst Zaxa o Diablo 3 ( czy warto czekać)

Odnośnik do komentarza

Aż z ciekawości spytam, czy możesz rozwinąć zagadnienie treści.

Oczywiscie... rzuce paroma przykladami. 

 

Tekst o THQ - zaczyna sie fajnie i widac, ze autorowi chcialo sie cos fajnego napisac, ale im dalej w las tym tekst coraz mniej wyjasnia, nie posiada wystarczajacej ilosci informacji. Np. fakt zrobienia UFC w ogole zostal pominiety, a ta gra uratowala tylek THQ. Odnioslem wrazenie, ze autorowi albo konczylo sie miejsce i musial zaczac peuntowac gdy tak naprawde dopiero zaczynal.sie rozkrecac albo nie chcialo mu sie wiecej szukac.

Recenzja Sniper Ghost Warrior jest nawet slabsza od samej gry... bardzo chaotyczna, nie przekonywujaca do siebie az rzeklbym malo wiarygodna. Mogbym zaryzykowac stwierdzeniem, ze autor gry nawet nie ukonczyl, ale nie bede rzucal takich sadow. Nie wspominajac o fakcie, ze pomimo tego, ze recenzja jest subiektywnym doswiadczeniem gracza z gra, to wydaje mi sie, ze powinno sie  oceniac gre na podstawie tego jaka owa gra jest, a nie jaka chcielibysmy zeby byla. I jezeli dla autora najwieksza wada gry jest to, ze gra jest liniowa, a on chcialby wiecej swobody, to ja moge wystawic fifie 1/10 i powiedziec, ze chcialbym pograc w pilke reczna, bo zawodnicy maja rece i jest pilka, a sama gra pozwala mi pograc jedynie w noge. 

Kulisy porazki Aliens: Colonial Marines - caly tekst/felieton wydaje sie byc suma skladowa 3 newsow z roznych stron growych ktory za pomoca wodolejstwa urosl do miana tekstu. 

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Droga Redakcjo,

 

Czy naprawdę nie da się nic z robić z drukarnią, aby na stronach czasopisma nie zostawały moje odciski palców? Krew mnie zalewa jak czytam i po chwili farbę mam na palcach, a na stronach są odciski moich kciuków. Rozumiem jakby to był jakiś dziennik, ale Wy jesteście miesięcznikiem. W przypadku kolorowego periodyka jest to nie do zaakceptowania!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.