Skocz do zawartości

PSX Extreme 188


Oceń okładkę PSX Extreme 188  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 188 - wersja 1 (Booker DeWitt i Elizabeth)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 188 - wersja 2 (Elizabeth)



Rekomendowane odpowiedzi

@Perez - jak drukarnia odpowie to daj znac... bo jest to klopot, z ktorym meczymy sie juz od jakiegos czasu...

 

Aż specjalnie się przypomniałem im. Gość mi powiedział z grubsza tyle, że oni nie mają sygnałów o problemach z farbą, a papier, którego my używamy, jest też w wielu innych pismach, które oni drukują (a drukują bardzo dużo). A że dopytam - to na jakichś konkretnych stronach? W sensie - rozmazuje się czcionka czy np. rozmazuje się kolorowe tło? W każdym razie według drukarni rozmazywanie nie powinno mieć miejsca, chyba że naprawdę ktoś wytrwale trzyma kartkę przez dłuższy czas, to wtedy może tak się zdarzyć, że ślady farby zostaną. 

Odnośnik do komentarza

Czytalem recke God Of War: Wstapienie na str. 39 i po zaledwie kilku chwilach na czarnym tle z tekstem odbil sie moj odcisk palca, jak przejechalem palcem po odcisku to sie rozmazal tusz. To jednak nie pierwszy taki przypadek, zdazalo sie to juz w poprzednich numerach.

 

Temperatura w pomieszczeniu byla normalna - jakies 19, 20 stopni, dlonie mialem czyste i suche, dodam jeszcze, ze ta recenzja jakos wcale sie nie ekscytowalem - czytalem ja na spokojnie. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

@Perez pamietaj, ze to nie tylko w tym numerze byl taki porlbem, bo wczesniej rowniez... od pewnego czasu tak jest... a nie czytam Was od roku, czy dwoch tylko znacznie dluuuuuzej. Kupuje rowniez inne magazyny, wiec moge porownac jakosc... Nie wiem, czy to wina drukarni, ale chyba zle dobrany jest tusz do kartek... choc moze nie, bo nie znamy sie na tym :P

Edytowane przez BasteKSG
Odnośnik do komentarza

Pe nie istnieje w próżni i nie jest ewenementem pod tym względem. Ale, prawdę powiedziawszy, mniej interesuje mnie strona biznesowa, ciekawsza jest strona techniczna. Nie wymagajmy od prostokącika 5 x 3 cm aby oddał nam obraz gry.

 

SS w obecnych czasach pełnią inną rolę. Kiedyś tylko na nich można było zobaczyć jak gra się prezentuje, ale też nie do końca, bo to są przecież zdjęcia, a nie mniej ważna jest np. animacja. Jak chcesz zobaczyć jak gra wygląda to prędzej odpalisz filmik na yt aniżeli pod lupą będziesz oglądał ss. SS dzisiaj to ozdobnik, tło, materiał do robienia jaj, kiedy podpisany jest jakimś śmiesznym komentarzem (w życiu widziałem może 2 śmieszne komentarze, reszta paliła wzrok, no ale różne rzeczy bawią ludzi).

Odnośnik do komentarza

Z tuszem już wspominałem - czekam na jakieś konkretne potwierdzenie odnośnie tej czerni zwłaszcza, ale tutaj raczej stanowisko drukarni jest takie, że sygnałów odnośne tego zagadnienia nie mają (przynajmniej nie tyle, by uznać to za problem). Kartki i okładka - to już są decyzje stricte wydawnicze i wymagają zupełnie nowej kalkulacji, więc na tę chwilę niewiele powiem, bo sam nie wiem :)

Odnośnik do komentarza

tutaj raczej stanowisko drukarni jest takie, że sygnałów odnośne tego zagadnienia nie mają (przynajmniej nie tyle, by uznać to za problem).

 

Przeciez my bajek nie wypisujemny. Jak pisalem problem istnieje juz od kilku numerow... Ta drukarnia jest w takim razie do dupy. Mam nadzieje, ze nastepne numery beda juz normalne, bo jesli bedzie ten kiepski papier i rozmazujaca sie po 3 sekundach farba, ktora zostaje na palcach, to chyba po wielu latach z ciezkim sercem bede zmuszony przerwac kupowanie magazynu... choc przeraza mnie czytanie wylacznie na laptopach/tabletach i innych mobilnych... moze nie pasuje do tej epoki, ale nie dam sie przekonac do e-wydan. Mam nadzieje, ze jakosc wydawanego przez Was magazynu nsie poprawi, bo - jak juz pisalem - to nie zacheca do jego kupowania. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...