Skocz do zawartości

PSX Extreme 188


Oceń okładkę PSX Extreme 188  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 188 - wersja 1 (Booker DeWitt i Elizabeth)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 188 - wersja 2 (Elizabeth)



Rekomendowane odpowiedzi

PSX Extreme #188

 

pe188a.jpg

 

pe188b.jpg

 

Kwietniowy numer dostępny od 26.03 (wtorek)

Prenumerata - wysyłka 24.03 (niedziela)
Uwaga! Numer kwietniowy dostępny w wersji z jedną z powyższych okładek

 

Kontynuacje naszych ulubionych marek i kultowych produkcji zawsze niosą ze sobą dwojakiego rodzaju odczucia. Z jednej strony cieszymy się, że nadchodzi sequel świetnej serii, wrócimy do ukochanego uniwersum czy ponownie wcielimy się w niezapomnianego bohatera. Z drugiej momentalnie rodzi się w nas naturalna obawa, czy deweloper zdoła przebić swoje magnum opus – czy przeskoczy wysoko zawieszoną swym poprzednim hitem poprzeczkę, czy może tylko wykorzystuje potencjał rynkowy znanego tytułu i odcina kupony (oczywiście jak zwykle pod marketingowym płaszczykiem nowatorstwa, przełomu i rewolucji w serii, a często i w gatunku).

 
Trzymany przez Was w rękach numer PSX Extreme zawiera kilka przykładów na to, że takie niepokoje nie są bezpodstawne. Pożegnanie z bohaterami God of War i Gears of War na tej generacji platform wypadło solidnie, ale bez fajerwerków. Szczytowe momenty obie serie mają już dawno za sobą i szczerze mówiąc, chyba wszyscy to podskórnie czuliśmy. Możemy być dumni, że warszawskie People Can Fly zakończyło kultową sagę na sprzęcie Microsoftu, nawet jeśli w Gears of War: Judgment więcej rzemiosła niż artyzmu. Szkoda jednak, że nawet tego rzemiosła zabrakło Polakom przy produkcji Sniper: Ghost Warrior 2...
 
Jednak na kolejnych stronach znajdziecie także dowód na to, że prawdziwi geniusze tej branży zawsze potrafią wspiąć się na kolejne wyżyny swej kreatywności. I to jest jeden z najpiękniejszych aspektów naszego hobby. Bo któż z nas nie lubi przyjemnych niespodzianek? Chyba nikt z wielbicieli BioShocka nie wątpił, że Infinite będzie świetną grą – ale otrzeć się o perfekcję pierwowzoru to sztuka nie lada. I owa sztuka się udała – oczywiście twórcom oryginału z Irrational Games. „Infinite mnie po prostu zmiażdżyło” – obwieścił mi krótko Rozbo po ukończeniu gry. Po rozwinięcie tej myśli odsyłam Was do obszernej recenzji, którą dumnie zapowiadają nasze dwie okładki. Fascynatów obu uniwersów hitowej serii 2K powinna też ucieszyć analiza inspiracji oraz ideologii, które stoją za kreacjami Rapture oraz Columbii. Skoro mowa o publicystyce, polecam aktualny Temat Numeru, czyli obszerny Zgrentgen, w którym dywagujemy o PlayStation 4 i przedstawiamy pierwsze produkcje na nowy sprzęt Sony. Geneza marki i przegląd gier z serii Metal Gear przy okazji recenzji MGR: Revengeance (zgadnijcie ocenę...), trudna droga na wydawniczy szczyt i śmierć THQ, mrzonki o wirtualnej rzeczywistości, przepychanki nad grobem Aliens: Colonial Marines czy kolejna wizyta w rodzinnych stronach znanych deweloperów to także niektóre warte Waszej uwagi teksty tego numeru. Po komplet zapraszam do działu Hardkor.
 

Rzut oka na naszą tylną okładkę i wszystko jasne: idzie nowe. Od teraz PSX Extreme dostępny jest także w wersji cyfrowej za pośrednictwem aplikacji e-Kiosk. Nasz magazyn możecie pobrać na iPada, sprzęty z systemem Android lub komputer PC – zawsze równolegle z premierą wydania tradycyjnego. Jako e-wydania dostępne są wszystkie tegoroczne numery, a dla niezdecydowanych przygotowaliśmy jedno wydanie gratis. A już niedługo start nowej wersji PPE. I oby tak dalej – cały czas do przodu. [Grzegorz 'Butcher' Drabik]

 
PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!
 
TEMATY NUMERU

PlayStation 4 – Zgrentgen
PlayStation 4 – pierwsze hity

 
CO NOWEGO

Armored Core: Verdict Day
Assassin’s Creed IV: Black Flag
Drakengard 3
GRID 2 
Pokémon Scramble U

 
RECENZJE

BioShock Infinite 
Gears of War: Judgment 
God of War: Wstąpienie 
Metal Gear Rising: Revengeance 
MLB 13: The Show
Monster Hunter 3 Ultimate 
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3
Sniper: Ghost Warrior 2 

Tomb Raider (multiplayer) 
 
NETWORK

CoD: Black Ops II – Revolution
Darkstalkers Resurrection
Dollar Dash
Germinator
Runner2: Future Legend of Rhythm Alien
Serious Sam Double D XXL
Star Wars Pinball
Urban Trials Freestyle
WRC Powerslide

 
POCKET

Castlevania Lords of Shadow: Mirror of Fate
Corpse Party: Book of Shadows
Generation of Chaos: Pandora’s Reflection
MLB 13: The Show
Nano Assault Ex 
Persona 4 Golden

 
HARDKOR

BioShock: inspiracje i ideologie
Marzenia a rzeczywistość 
Ze sceny do konsoli
THQ – śmierć giganta
Mapa deweloperów cz. 3
To było grane – Metal Gear
Adaptacja, czyli zrzynka
O co chodzi jakby... – Shin Megami Tensei
KinematoGRAfia – Hitman
Przez pryzmat serii – Metal Gear
Kulisy porażki Aliens: Colonial Marines
Powrót do przeszłości – Action Max
Graczpospolita

Immersja – Granice człowieczeństwa 
 
FELIETONY

Z dziennika gracza [Dżujo]
Od gracza dla graczy [Mazzi]
Fabularna tawerna [Zax]
Dekalog gracza [HIV]
Z uKosa [Koso]
Babskie sprawy [Monika]

Okiem maniaka [butcher]
 
STAŁE RUBRYKI
Co nowego
Ohayo Nippon
Hyde Park
Region Filmowy
Listy
GRAnda
 
PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!
 
PRENUMERATA zostanie wysłana w niedzielę, 24.03. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z dostawą, opóźnień lub innych problemów - prosimy o maile na prenumerata@psxextreme.pl lub posty w tym temacie. Informacje o prenumeracie dostępne są również tutaj.
 
Zapowiedź nowego numeru również na PPE.pl. Informacje o najnowszym PE znajdziecie także na naszym profilu facebookowym.


W temacie e-wydania odsyłam tutaj

Odnośnik do komentarza

Cyfrowa wersja? Wow, rewolucja mormalnie :) Wielu czytelników się ucieszy, dużo osób pytało w komentarzach o wersje na smartfony. Ja tam wolę papier, ale dobrze że będzie wybór. Co do zawartości to widzę że jak zwykle będzie co czytać. Okładki fantastyczne, wiedziałem że będzie Bioshock.

Odnośnik do komentarza

Arty na okładkę (obie) są świetne, ale te napisy, OMG O_O. Biały prostokąt z tekstem w środku, WTF!? W Paintcie to robiliście? I ta nalepka obok loga, znowu to samo :confused:.

 

no to samo pomyślałem, gdyby nie te  napisy "z painta" były by to najlepsze wasze okładki równe z okładką deus ex-a z 2011roku

 

Rozumiem Wasze podejście, ale zrozumcie też nasze. Okładka to okładka - czasami niektórzy tylko na nią rzucają okiem. Wiem, że same arty na pewno wyglądałyby ładniej, ale mimo wszystko uznaliśmy, że o niektórych rzeczach w piśmie warto poinformować, na czele z pojawieniem się e-wydań. Nasze okładki w porównaniu z masą pism np. z zachodu i tak są możliwie "czyste", ale okładka to też nie album z artami (zaraz niektórzy powiedzą, że logo też arta psuje ;)). 

Odnośnik do komentarza

Okładka z Elizabeth całkiem fajna, pierwsza to już growy standard gość z giwerą więc nic specjalnego. Ale sposób wykonania napisów to  jakaś porażka. Grafikowi się nie chciało czy jak? Padaka

Na plus tekst o SMT jeśli będzie tego więcej niż dwie strony to może się skusze na ten numer. Szkoda, że nie ma w zapowiedziach wzmianek o Soul Hackers i SMTIV no ale to na handheldy wiec w sumie za wiele bym chyba oczekiwał.

Tekst o Metal Gear także na plus.

Odnośnik do komentarza

Btw ja takich napisów w Paint nie potrafię wykonać :)

/ szacun dla Was Koledzy
Okładki piękne.

Jedyne pismo o konsolach  w Polsce (w 1998 roku nigdy bym nie uwierzył że rynek prasy konsolowej/ pctowej tak się skurczy- smutne).
Kupujcie, kupujcie bo jesteśmy ostatni na rynku - ponas już tylko odchłań internetu :yes:

Brakuje mi przez pryzmat serii / o co chodzi - o Tomb Raiderze. Marzył mi się taki tekst :)
E-dystrybucja pisma - fajnie.

Oby tylko piractwo sieciowe nie stało się gwoździem do trumny ostatniego bastionu Braci Konsolowej

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

Ciekawy numer - chetnie poczytam o MGS i Shin Megami Tensei, czekam na dostawe prenumeraty - pewnie jak zwykle potrwa to tydzien....
Mogliscie jednak dac do wyboru okladke z roznych gier, a nie dwie z tej samej - jedna z Bioshock, a druga z Gearsa czy moze Metal Gear Rising lub God Of War.

W prenumeracie zawsze mam takie szczescie, ze dostaje akurat ta okladke, ktora mniej mi sie podoba.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Heeej, okładki pozamiatały! Wprawdzie pierwsza mi się mniej podoba, ale i tak jest to kawał solidnej roboty, tak druga to już zupełny majstersztyk. Genialna, jaśniejsza kolorystka, idealnie "wyciszone" tło i kontrastująca z nim postać na pierwszym planie. Napisy nie bolą, choć mogłyby być umieszczone po prawej stronie okladki, przedłużając te z góry. Handel jednak rządzi się swoimi prawami i rozumiem, że niektóre hasła i tematy mają sprzedawać numer :)

Odnośnik do komentarza

 

"Jedyny w Polsce magazyn o konsolach"- to brzmi komicznie :)

Komicznie może brzmieć tylko napis na drugiej okładce - JEDYNY W POLSCE MAGAZYN.

 

No właśnie hehe. Jakoś dziwnie to brzmi jak dla mnie (a piszę to świeżo po przeczytaniu świetnego artykułu Kosa z PE 186- "Cudowne lata 90-te").

Ciekawe ilu czytelników przybędzie po śmierci N+, oby jak najwięcej.

Odnośnik do komentarza

okładki na poziomie, jest PS4 (mam nadzieję że maksymalnie obszernie) i jest komplet recek, czyli pierwszy numer w tym roku, który kupię bo jest taka zawartość jakiej sobie życzyłem

 

ale nie myślcie że jak jesteście Jedyni to dyszka z automatu co miesiąc dla was, jest jeszcze zagraniczna prasa np Edge :] na mój gust za dużo u was obsuw recenzji, małe ilości exclu materiałów, do tego recenzenci którzy dają 9tki grom conajwyżej średnim (hi RE6) - ciężko mi was (ponownie) polubić, odkąd nie kupuję z przyzwyczajenia a patrzę najpierw na content

 

duży plus za e-PE, jestem ciekaw jak to będzie wyglądać na tablecie  :yes:

Odnośnik do komentarza

Będzie co czytać. Najlepszy hardkor od wielu miesięcy. Druga okładka świetna. Może następnym razem gdy będziecie robić dwie okładki jedną zróbcie standardową(z napisami), a drugą minimalistyczną( ala EDGE). Po wynikach sprzedaży będzie widać co bardziej pasuje waszym czytelnikom.

 

Tyle, że taka okładka ściąga ciemne masy. Ja wiem co będzie w nr bo przeglądam PPE i Forumek. Ale np taki Świat Wiedzy kupuję na spontana, czekając w kolejce w delikatesach widzę coś co mnie zaciekawi w okładkowym spisie treści to biorę. 

Zgaduję że takie "naklejki" typu - u nas mega test PS 4 nabija licznik sprzedanych nr a chyba to się bardziej liczy niż co miesięczne posty okładkowych onanistów na FPE :P

Ja jeszcze nie widziałem stoiska gdzie są dwie okładki do wyboru. Zawsze jest jedna. A pewnie większość ma ciekawsze rzeczy do roboty niż latanie po kioskach i ptanie " a ma pani okłade z z bioszokiem czy dżirsami??? " 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wszystko rozumiem z tymi napisami Perez, musicie jakoś informować nieobeznanych, to się samo przez siebie rozumie. My tutaj obeznani pewnie stanowimy jakiś tam ułamek czytelników. Ale dawniej tych napisów było dużo, dużo więcej, a jakoś to wyglądało ;).

 

No i propsy za "jedyny w Polsce magazyn" :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...