Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, Farmer napisał:

Teoretycznie.

  Ukryj zawartość

 

Zawsze mogą umieścić FfH przed wydarzeniami z IW, a scena z busa w IW gdy Parker wyskakuje w stronę donuta to końcówka FfH gdzie Spajdi i ekipa wraca z wycieczki.

No i będzie Hydro-Man.

 

 

 

I Sand-man i cokolwiek innego. No i ma być 4 takie elementalne demony. No i zwiastun potwierdza spoilery z 4chana że SPOILER MEGA po śmierci Starka w nowych Avengers rolę nauczyciela przejmuje Fury. A film to kolejny krok w budowaniu Sinister six

Odnośnik do komentarza

Nah

 

wyciek pojawił się po wycieku pierwszych zdjęć z trailera/planu filmu. Mają być 4 stwory powiązane z żywiołami, główna część filmu dzieje się w Europie. Fury pełni rolę Starka po tym jak ten ginie w nowych Avengers. Vulture ma cameo i chyba Scorpion. I tyle. Jak wrócę do domu to wrzucę całość. No ale wiadomix, to tylko spoilery z neta

 

Mam!

 

4xr8uht1ei921.png

Edytowane przez Kalel
Spoilery
Odnośnik do komentarza

75455_2_large-1547567474615.jpg

 

Cytat

Niegrzeczny superbohater powraca w baśniowej wersji filmu „Deadpool 2” dla każdego, z 20 minutami nowych scen i uderzeniową dawką niespodzianek. Gdy ją zobaczysz, zaczniesz się zastanawiać, po jaką cholerę ktokolwiek męczył się z produkcją wersji oryginalnej. (multikino.pl)

 

 

Bluray już czeka na seans weekendowy. :lapka:

Edytowane przez Krystyna JJanda
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
7 godzin temu, Kalel napisał:

Nah

  Ukryj zawartość

wyciek pojawił się po wycieku pierwszych zdjęć z trailera/planu filmu. Mają być 4 stwory powiązane z żywiołami, główna część filmu dzieje się w Europie. Fury pełni rolę Starka po tym jak ten ginie w nowych Avengers. Vulture ma cameo i chyba Scorpion. I tyle. Jak wrócę do domu to wrzucę całość. No ale wiadomix, to tylko spoilery z neta

 

Mam!

 

  Ukryj zawartość

 

4xr8uht1ei921.png

 

XD oh boi.

no nic, fajnie, że robią co innego niż widzimy w komiksach, ale z drugiej strony CZTERY ŻYWIOŁAKI DEMOLUJĄCE EUROPE brzmi to mocno bekowo.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, McDrive napisał:

Dobra, emdżej i flaszowi mam ochotę przyebać grabiami przez papę tak doskonale dobrane role:reggie:

Ja się dodatkowo pytam po co wsadzili grubego chinola do opowieści o Parkerze? Od kiedy Parker miał BFFa? To jest koleś z historii Milesa Moralesa i tam powinien zostać. Za pare lat wprowadza Milesa i co, będzie nowy gruby chinol bawiący się lego?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, McDrive napisał:

Dobra, emdżej i flaszowi mam ochotę przyebać grabiami przez papę tak doskonale dobrane role:reggie:

 

5 godzin temu, szczudel napisał:

Ja się dodatkowo pytam po co wsadzili grubego chinola do opowieści o Parkerze? Od kiedy Parker miał BFFa? To jest koleś z historii Milesa Moralesa i tam powinien zostać. Za pare lat wprowadza Milesa i co, będzie nowy gruby chinol bawiący się lego?

 

Marzę o czasach, kiedy będziemy w stanie zaakceptować, że adaptacje nie mają obowiązku odwzorowywać pierwowzorów. (Spiderman w MCU to inny pajęczka niż ten w 616) Po co mamy otrzymać to samo? Po za tym, Zendaya jest za(pipi)ista i już od Homecoming czuć pomiędzy nią a Hollandem sporą chemię. 

Po anonimowanym Spider-Manie (który być może jest najlepszym filmem komiksowym ever) nic nie będzie nadal takie samo, ale kibucuje Peterowi. Na razie Far From Home zapowiada się wyśmienicie: Mysterio wygląda przecudownie kiczowato, prawdopodobnie udaje bohatera a młodzi bohaterowie nadal mnie urzekają. Czekam z wypiekami. 

  • Plusik 3
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Blue napisał:

Marzę o czasach, kiedy będziemy w stanie zaakceptować, że adaptacje nie mają obowiązku odwzorowywać pierwowzorów. (Spiderman w MCU to inny pajęczka niż ten w 616) Po co mamy otrzymać to samo?

Są pewne świętości, których niszczenie w imię multikulti jest nieakceptowalne (a tym własnie sa rudzinki MJ i JG). Szczególnie, że wyraźnie widać trend białe->czarne/hindu/azja, który nie zostawia wrażenia "wizji artystycznej" a wprost bije poprawnością polityczną.

Możesz zasłaniać się "adaptacjami" ale każdy samodzielnie myślący człowiek widzi problem. Poza tym, adaptacją to może być 1602 a nie kinowy Marvel.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...