Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mcp napisał:

 

 

 

W dniu 8.04.2019 o 18:33, Masorz napisał:

Jest sneak peek, którym Kapitan Marvel wyjaśnia (i potwierdza słowa reżyserów jej solowego filmu) dlaczego przez tyle lat

  Pokaż ukrytą zawartość

nie odbierała pejdżera od Fury'ego.

 

 

https://www.cbr.com/captain-marvel-avengers-thanos-endgame-clip/

:)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mi te filmowe X-meny nie podobały się od pierwszych filmów. Nie rozumiałem dlaczego wrzucają ich w czarne skóry. Tzn wiem, że próbowano doroślejszego, poważniejszego podejścia (w komiksach też), ale nijak mi to nie pasowało.

 

MCU, w moim odczuciu odniosło taki sukces nie tylko dzięki rozrywkowemu podejściu do tematu, ale też dlatego, że postacie były zgodne wizualnie z pierwowzorami. Przecież pierwszy nowoczesny strój Capa, nie był lateksowo-łuskowatą piżamą znaną z komiksów, a mimo to czuć było, że to prawdziwy Kapitan A. Tego mi brakuje w ekranizacjach X-tytułów: poczucia, ze to jest to samo co w komiksie. 

 

Te 5 lat strasznie się będzie ciagło, ale jeśli wejdzie sensowny Richards i X-meni t warto było czekać od lat 90tych.

Odnośnik do komentarza

cf55dl7ksn901.jpg

 

Szelki w 3 wariancie to był strzał w 10. Gdybyśmy dostali na dzień dobry wariant 5ty to byłoby dokładnie to co robiono z X-Menami w filmach. 

Te biało czerwone Pasy czynią strój kapitana. Właśnie takimi smaczkami MCU od początku urzekało. To był film o komiksowym bohaterze, a nie wariacja na temat komiksowych bohaterów. Swoją drogą Thora Czy Iron Mana łatwo było dobrze zrobić. Ale postać z tak pstrokatym strojem w komiksie jak Rogers pokazuje, że MCU od początku wiedziało jak dobrze zabrać się do rzeczy.

 

Liczę, że jak wreszcie wprowadzą X-menów i F4 to ich stroje będą własnie niczym strój Kapitana - hołdem dla komiksu. Inna sprawa, ze Xi pewnie dostaną origin, kóry zaskutuje strojami w stylu:

copyOfFirstPage._SX360_QL80_TTD_.jpg

A pewnie większość fanów mutantów w wieku podobnym do mojego wolałoby wariacje stroi z czasów Jima Lee.

Mozna o X-Men Apocalypse mówić co się chce ale strój Psylocke i, po cześci, Apocalypse'a były krokie w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza

JEżeli cytat twórców:

Cytat

Jesteśmy na początku długiej drogi. Prace nad pięcioletnim planem ruszyły, zanim Disney dogadał wykup Fox. Więc nie rozmawialiśmy nawet o obecności X-Menów. Miło jest mieć ich pod dachem. Wrócą, ale minie sporo czasu, zanim to się stanie.

To dla was słabe źródło bo macie fochy na portal to nie wiem czy ma być was żal czy mam się z was śmiać. 

 

Wrzucili Spidermana na szybko? Widać to było, że gównianie napisana postać będąca zlepkiem wątków Moralesa została wrzucona jak najszybciej do MCU. Gdyby podmienili Petera na Milesa nie byłoby żadnej różnic (no może większej zgodności z komiksowym kanonem). 

 

Mutanci mają nie mniejsze uniwersum niż Avengers. Na szybko to można dodać FF a nie praktycznie nowy gatunek do MCU. 

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...