Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem na kapitan marvel wczoraj i było fajnie. Dobry film do kina. Troszkę śmiesznie, troszkę akcji i mało (pipi)olo oraz rozkmin o życiu. Na pewno lepsze od marvelowego króla lwa ale gorsze od ant mana czy guardiansów.  Podobała mi się brie i pan jackson. Podobał mi się kotek i młody papież (ten mocno przypakowany). Fajni byli też obcy tacy z humorkiem :) 

 

Dla mnie mocne 6/10. Nie jest to film do długich rozważań ale idealny blockbuster aby sobie w kinie miło spędzić 2 h. 

 

Jednego tylko nie rozumiem w spoilerze pytanie do komiksowych hardcorów 

Spoiler

fury ma ten pejdżer od 95 roku. W między czasie kosmici rozpierdalają ny, roboty atakują jakieś europejskie miasto, tarcza zamienia się w hydre etc itp a on z niego nie korzysta? WTF

 

 

Wiem szukam logiki w adaptacji komiksu ale jednak chciałbym aby to było w miarę logiczne:)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, blantman napisał:

Jednego tylko nie rozumiem w spoilerze pytanie do komiksowych hardcorów 

  Ukryj zawartość

fury ma ten pejdżer od 95 roku. W między czasie kosmici rozpierdalają ny, roboty atakują jakieś europejskie miasto, tarcza zamienia się w hydre etc itp a on z niego nie korzysta? WTF

 

 

Wiem szukam logiki w adaptacji komiksu ale jednak chciałbym aby to było w miarę logiczne:)

Wytłumaczenie od twórców filmu jest takie, że Ziemia ma Avengersów i innych superherosów a Kapitan Marvel

zdecydowała się pomóc znaleźć Skrullom nowy dom i w międzyczasie ochraniała też inne planety od niebezpieczeństw

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...