Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 15.03.2019 o 22:51, Solderowy123 napisał:

Przypomniałeś mi o tych "żartach" z Vol.2 o sraniu koledze do łóżka, oraz oczywiscie o tej parodii Ego. Ledwo wymęczylem ten film do końca. Na szczęście, pół roku później,  MCU zrehabilitowało sie Ragnarokiem.

"Zrehabilitowało"?

Albo kupujesz kompletnych durniów w roli bohaterów i z radością topisz się w festiwalu głupoty i absurdu (bo to w sumie ma być rozrywkowe kino), albo oba filmy stawiasz równie nisko. W niczym Ragnarok nie było lepsze od GotG. To są praktycznie identyczne w założeniach filmy, tyle, ze GotG ma lepszą muzykę.

Edytowane przez szczudel
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Okejka, byłem i Ja na CM.

 

Nie sądziłem, że trio Fury, Talos i kot tak skradną film xD Jackson potrafi być świetnym aktorem komediowym, a towarzyszący mu Talos, kot, oraz Marvelowa, to naprawdę znakomity mix. Bardzo spoko wyszło też pokazanie konfliktu z perspektywy drugiej strony, oraz scena w kanionie. Brie jest mimo wszystko urocza, ale jej Mary Sue style przez cały film, to jakieś nieporozumienie, tak jakby scenarzyści obawiali się pokazać jakąkolwiek wadę, bo zepsuło by to jej zayebistość. Btw, beka z ludzi, którzy dowalali się do jej posągowej prezencji. Jej rola, jako przedstawicielki pozbawionych emocji wojowników Kree, miała przecież dokładnie na tym polegać, a i tak wyciągała z niej co tylko dawał scenariusz.

 

Od momentu uzyskania pełni mocy, staje się już niestety tak OP, że praktycznie można zapomnieć o jakimkolwiek fair fight, czy pozorach suspensu. Pamiętacie naukę latania Tonego w pierwszym IM, albo poprzednie finałowe starcia z równie potężnymi bossami? A zapomnij Pan, chyba, że za jakikolwiek ślad słabości uzna się jej podejście do udowodnienia jaka jest się zayebista. No niestety, nigdy nie zostało to nawet napomniane. Ech.

 

Mimo wszystko oglądało się to to całkiem przyjemnie. Mam nadzieję, że przed premierą End Game, Disney wypuści jednak jakiegoś patcha z nerfem na jej girl power, bo w obecnym stanie Thanos zostanie serio rozyebany na atomy jednym low kickiem. 

 

7=/10 

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Square napisał:

Ciekawe co wśród żywych robi 

  Ukryj zawartość

Walkiria.

 

Spoiler

Teoretycznie nie padła ani na statku gdy Thanos robił jesień średniowiecza z dup Asgardczyków, ani podczas Thanos Snap, a to dla tego, że Disney/Marvel kompletnie zignorowali jej obecność po Thorze Ragnarok. Była, a potem już nie :) Typowa dziura fabularna w produkcjach Marvela.

 

Odnośnik do komentarza

Serio?

Spoiler

Thanos rozpierdla w pył pół statku, każda ważna postać coś próbuje robić, a Valkyrie co? "Nie ma mnie w kadrze, wyebane :wujaszek:"

To jest dziura fabularna, którą pewnie dopiero w End Game wytłumaczą jeśli postać pojawi się.

Spoiler

Russo podczas jakiegoś eventu Q&A wyjawił, że postać Tessy przeżyła bo prysła z grupą Asgardczyków przed atakiem. Ktoś zadał pytanie to odpowiedział ale nie zmienia to faktu, że na etapie IW nie ogarnęli tematu bo sceny escapu nie było (nawet w wyciętych). O Corgu też nic nie powiedział więc pewnie jest z Valkyrie.

Zresztą nie pierwsza to dziura w MCU, a te pojawiają się bo wyskakują postacie, które to kilka lat temu nie były brane pod uwagę. Zarys z początków MCU był prosty: robimy solówki ważnych postaci, team up, a wszystko zamkniemy rozpierduchą z Thanosem. Dokładając wątkki, postacie, itd. wiadomym jest, że pojawią się nieścisłości. Ostatnią jest chociażby pager Fury'ego

Spoiler

(nie wiem czy w Captain Marvel wytłumaczyli co robiła przez prawie 20 lat i czemu Fury wcześniej nie wezwał Carol, chociażby podczas inwazji Lokiego).

A schodzą z offtopu. Śmieszkowe kontr-postery

https://screenrant.com/avengers-endgame-fan-made-posters/

Odnośnik do komentarza

poważną dziurę fabularną masz, kiedy nie da się to niczym sensownym wyjaśnić, a tak, jak sam piszesz wszystko wyjaśni się, lub dało by się wyjaśnić w EG. :cool:

Spoiler

wystarczy że opowie, że na początku straciła przytomność i uratował ją np. Korg, po tym jak był świadkiem pokonania Hulka i Thora i było wiadomo, że nic nie zdziałają.

faktyczną dziurę fabularną masz już w postaci wspomnianego pagera  

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...