Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Obrona wychodząca na spalonego jak leci górna piłka to jest klasyk od przynajmniej 3 części, nie da się przed tym obronić, bno wystarczy ułamek sekundy i już mamy 5m straty. Sezony też mają gorsze chwile, przed chwilą do southpampton dolosowało mi Portugalie, wiadomo jak się skończyło - 4 bramki cyborga. Ogólnie w online 90% bramek pada albo po rogach albo po L1+/\ przez pół boiska, obrońcy sami w sobie są za głupi żeby się dobrze ustawić, a zanim się przełączymy i spróbujemy ogarnąc to już zazwyczaj musztarda po obiedzie.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

No przeciez to normalka, ze latwiej przeprowadzic akcje skrzydlem niz przejsc srodkiem.

Jak masz konkret obrone to srodek sobie zamurujesz, taki Kompany + Vidic i srodek spoko, ale coz z tego

wjedzeiesz takim Walcottem na linie koncowa, wdusisz dosrodkowanie na full paska i taki Vidic z Kompanym (pipi) zrobia

gdy taran pokroju Silvy, Maty czy Aguero wbije im 3 bramki z glowy O_O

Odnośnik do komentarza

Po 30 meczach online stw, że ogolnei zawodnicy gdy sa sterowani przez konsole to skrajni debile - wbiegaja na siebie, zabieraja sobie pilke, w obronie jest dramat, nie pilnuja oni nikogo ani nie zwracaja uwagi na pilke, jesli nimi nie sterujemy, stad tyle bramek z wrzutek - jak po zmiane akurat stoi obok kogos lub na przecieciu z lotem pilki to mamy szanse wybronic, ale zazwyczaj tak nie jest ,stad tyle bramek. Przy prostopadlych pilkach jest jeszcze gorzej - odsuwaja sie, robia krok w przod i zawracaja gwaltownie w druga strone. Zamiast bycia za(pipi)istym frustrujacy jest ten online przez zachowania chlopkow rodem z ISS PRO.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze sa glowki z zerowego kata, lecial koles Navasem po linii autowej, wdusil wrzutke na max pasek, pilka leciala jak Pocisk, Cech patrzel na krotkim slupku jak ona sobie ladnie leci, Vidic polecial na dlugi ta pilke wybic co mu sie nie udalo, bo za slupkiem schowal sie Silva, ktory wbil pilke do bramki <czarodziej>

Odnośnik do komentarza

Niech mi ktos powie, wlasnie gralem meczyk na Xboksie, przecwko kolesiowy, ktory nie byl zbyt dobry.
Co prawda przegralem 3;2 ale wlasnie, nie umial zrobic akcji, ale gral tak agresywnie, ze sam popelnilem blad 2x i wyszedl po nim sam na sam.
Jego atak i pomoc tak mnie mocno pressowal, ze gubilem pilki. Jak tak pressowac ? Ustawialem wysoki pressing, ofensywe, obrone do ataku i nic.
A przeciwnik we mnie wjedzal jak w maslo, najlepsze jest to, ze od razu we mnie. Nie bylo nietrafionych wejsc, kasowal mnie rowno, nie wazne
kim bylem, raz nawet przepchnal Chieliniego !
Jak zrobic by w taki sposob atakowac rywala ?

Odnośnik do komentarza

Niech mi ktos powie, wlasnie gralem meczyk na Xboksie, przecwko kolesiowy, ktory nie byl zbyt dobry.

Co prawda przegralem 3;2 ale wlasnie, nie umial zrobic akcji, ale gral tak agresywnie, ze sam popelnilem blad 2x i wyszedl po nim sam na sam.

Jego atak i pomoc tak mnie mocno pressowal, ze gubilem pilki. Jak tak pressowac ? Ustawialem wysoki pressing, ofensywe, obrone do ataku i nic.

A przeciwnik we mnie wjedzal jak w maslo, najlepsze jest to, ze od razu we mnie. Nie bylo nietrafionych wejsc, kasowal mnie rowno, nie wazne

kim bylem, raz nawet przepchnal Chieliniego !

Jak zrobic by w taki sposob atakowac rywala

 

 

Może miał HighPressure+TeamPressing sam często tak gram jest to dosyć znane/powszechne zestawienie lub sam się 'bawił' suwaczkami. Ogólnie wysoki pressing oznacza że gracze będą grać bardziej agresywnie, podwajać krycie etc. z kolei ten drugi pressing oznacza że twoja obrona bedzie grała praktycznie na lini środkowej. Warto samemu pobawić się tymi suwakami. A z tym Chielinim to niestety urok tej gry. 

Edytowane przez -DamiaN-
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprawiłem sobie nową fifkę i zanim zagrałem mecz w karierze trenerskiej to mi się znudziło i wyłączyłem. Przeprowadzanie transferów to jest jakaś masakra no i te menu. Zupełnie nieczytelne a do tego laguje się jak po.j.ebane. Czy tylko ja tak mam, że jak zjeżdżam w dół w poszukiwaniu zawodnika to przeskakuje mi o dwa nazwiska od razu?

 

Pograłem trochę w ultimate ale póki co nie ogarniam tego za dobrze:)

 

Potrenuję troszkę i mogę wam prać dupska. Joł:)

Odnośnik do komentarza

watpie, w UT skill prawie nie ma znaczenia :D

Zreszta w sezonach tez mi się zdarza przegrać z 1 Ibrahimoviczem po 3 dośrodkowaniach ^^

 

 

Nadal mam cicha nadzieje, ze z(pipi)ali ta gre przez pospiech, a wersje nextgenowa podpicuja na tyle, ze przeskok będzie o wiele większy niż się wydaje to na filmach. W zasadzie taki B4 i nowa lepsza FIFA starczyla mi by na długo.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Czy posiada ktoś z Was limitkę FIFA 14 w wersji LEGIA, albo Śląsk Wrocław? Jeśli tak to prosiłbym bardzo o skan w możliwie najwyższej jakości, bo chciałbym przerobić tą okładkę, tak aby powstała limitka Zawisza Bydgoszcz. 

Mogę na kogoś liczyć? Pzdr!


Przydała by mi sie również sama, obojętnie jaka, ale polska okładka. Chodzi dokładnie o tył okladki i to aby był on po polsku. Jak nie dostane skanu limitki, to zrobie sam, ale chcialbym aby tyl okladki nie byl po angielksu, tylko tak jak na prawdę by było - po polsku. Pzdr!

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=zY_rbwERfD4&feature=youtu.be

Graficznie nie powali, ale bedzie ciut lepiej, przez murawe, publikę i nowe animacje, ale mam nadzieje, ze glowki to nie marketingowy bełkot. 3-4 a nawet 5 zawodników startujących do piłki. Możliwość kontrolowania prędkości odbicia główki, kątu i bardziej precyzyjny kierunek, co ma wprowadzić ogromna roznice w stalych elementach gry.

 

(oby, bo glownie przez to nie chialo mi się w nowa FIFE grac)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...