Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Głupoty piszesz. Fifa w ciągu ostatnich lat zaliczyła ogromny progres - od 10 do 13tki wszystko szło w dobrym kierunku. Pewnie gdyby nie EA, w PESie nadal poruszalbys się w 8 kierunkach - taka prawda.

W tym roku nie wiedzieć dlaczego poprawiając niektóre elementy, jak balans cialem i fizyke pilki, pozostale (dobrze dzialajace) postanowili s(pipi)ic. Dodatkowo ciage gra się przycina i freezuje.

Jak dla mnie obydwie firmy zrobily swoich fanow w (pipi)a, jak ktoś kupil 2 galy by pograc online, to wywalil prawie 4 stowki w bloto.

Tutaj jest niegrywalne (jedynie WG została), w PESie w ogole nie działa.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Głupoty piszesz. Fifa w ciągu ostatnich lat zaliczyła ogromny progres - od 10 do 13tki wszystko szło w dobrym kierunku. Pewnie gdyby nie EA, w PESie nadal poruszalbys się w 8 kierunkach - taka prawda.

W tym roku nie wiedzieć dlaczego poprawiając niektóre elementy, jak balans cialem i fizyke pilki, pozostale (dobrze dzialajace) postanowili s(pipi)ic. Dodatkowo ciage gra się przycina i freezuje.

Jak dla mnie obydwie firmy zrobily swoich fanow w (pipi)a, jak ktoś kupil 2 galy by pograc online, to wywalil prawie 4 stowki w bloto.

Tutaj jest niegrywalne (jedynie WG została), w PESie w ogole nie działa.

gdyby nie pes dalej w fifie nie miałbys siły strzałów i i miał jedną animacje strzału. Głupie gadanie.

Odnośnik do komentarza

a Ty bys chodzil do kumpla by pograc z zywym przeciwnikiem.

w sumie...

nadal musisz :teehee:

 

Prawda jest taka, ze EA od paru lat zrobilo ogromny progres, jeżeli chodzi o ich pilke nozna. Konami zas co roku od 2008 r wydawalo produkt, który nie powinien być wydany, na koniec generacji zmienili silnik i znowu kaza sobie placic 230 zl za bete gry. Zerowe poszanowanie klienta.

 

Czyli po patchu jest lepiej niż w 13?

 

Zdecydowanie. Możesz poczekać jeszcze na więcej opinii, 2 sezony to nie wyznacznik, ale wstępnie zgadzam się z Ragusem, dla mnie obecnie przez ciezar zawodnikow i poprawione strzaly FIFA 14 jest gale lepsza niż zeszloroczna edycja.
 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dziś robiłem wszystkie gierki treningowe na srebro i zatrzymałem się oczywiście na... podaniu górą (trzeba trafić do koszów). Zeszło mi na to GODZINĘ! W zeszłym roku też to nie było łatwe z tego co pamiętam. Najgorsze że na nic tu się nie zdają umiejętności tylko trzeba mieć mega farta, że akurat piłka wpadnie. Po prostu masakra.

Odnośnik do komentarza

Powie mi ktos od czego to zalezy ?
Tzn ciec mi rzuca prostpadle gora i czasem obronca zamiast automatycznie sie cofac robi glupi krok do przodu i jestem w (pipi)e.

Mowie a postaram sie tak pograc i na 10 pilek dojda moze ze 2. Dodam, ze nie sa to pilki bite na pale, patrze jak zawodnik do niej rusza

i rzucam gdy widze jakakolwiek szanse, a taki przeciwnik np rzuca balona zza polowy i to przechodzi..

 

Druga sprawa, mianowicie wrzutki.

Zauwazylem, ze im "glupsza" wrzutka tym lepsza. Tzn w normalnej pilce rzadko wrzuca sie biegnac w linii prostej, zawsze sie wypuszcza pilke na swoja "lepsza noge" lub po prostu ustawiamy sie przodem do zawodnika, do ktorego chcemy podac a tutaj np biegne na pelnym biegu przy linii autu, wybiega do mnie boczny obronca to uciekam troche w gore, jeszcze blizej linii autu, wale wrzutke na 90% sily i zawsze z tego jest jakies zagrozenie. wtf ?

 

Zaobrazuje sytuacje nr 2.

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.jpg
 

Czerwony kolot to my w poczatkowej fazie ataku,

Brazowy to przeciwny boczny obronca

niebieski to my po "wyminieciu" rywala na pelnym biegu w strone linii autowej

 

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Patch faktycznie troche naprawil ale bardziej widze roznice w szybkosci menu niz w rozgrywce. Kilka uwag:

 

-dosrodkowania nadal wchodza bez problemu i w wiekszosci zamienia sie je na bramke

- podania gora na dobieg trojkat+l1 tez dochodza bardzo czesto

-podania gora wykonywane przez cpu sa az smieszne, komp wychodzi 1vs1 a moja obrona jest 10m dalej <ok>

-szybkosc tych kwadratow w menu, szybkosc menu w zarzadzaniu druzyna w trybie menedzerskim dalej wolna ale juz poprawiona wzgledem poprzedniej wersji

-poziom trudnosci mocno zanizony

-dobrze ze mam gta v bo po dluzszej sesji w fife musze sie wyladowac :)

Odnośnik do komentarza

A myślałem że tylko ja się z tym męczę hehe . Próbuję i nic z tego nie wychodzi na razie ;)

Ta gra treningowa po prostu jest zle wytłumaczona. Dzisiaj widzac, ze po każdym celnym dośrodkowaniu mnożnik nam się zwieksza, wrzuciłem 2 na sam początek i 1 starałem się jak najdalej.

Wpada od razu 16 tys. Wystarcza później już tylko 3 pilki znowu trafic w początkowe beczki.

 

PS. Mi FIFA nadal się zacina...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...