Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Juz ogarnalem na tyle, ze obrony praktycznie nie ruszam, nie podwajam krycia kosztem obroncow.

Zadupczam LM/RM lub CMami a obrona w osatecznosci, bo wystarczy jedno nieprzemyslane wyjscie CBkiem

i od razu leci balon zza plecy i masakra. No ale czasami nie rozumiem tego, ze moi obroncy zamiast z automatu cofac 

sie na takiego balona robia krok do przpdu a wtedy jest smrod.

Odnośnik do komentarza

Co ja jestem turbo slaby !

Dwa mecze  do rozegrania, 1 pkt do awansu, 31 min zolta kartka, karny dla mnie Gundogan- poprzeczka.

Potem dwie akcje sam na sam, podcinka AUbameyanga na gornej siatce, finezyjny obok bramki.

68 min drugi karny i czerwona kartka, Blaszczyk trafia w bramkarza.

Koles robi kontre,  GGG - Gomez, Glowa, Gol.

88 min Santana przerywa prostopadle, na biegu dobija do plecow Boatenga, pilka odbija sie

i zostaje z tylu i Muriel konczy bramka na 2;0. Koniec spotkania..

Musialem wylaczyc fife i odreagowac bo zostal mi ostatni mecz i 1 pkt do awansu brakuje ;F

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Powiem tak, nie wiem od czego to zależy, ale wydaje mi się, że fifa 14 jest łatwiejsza.

Łatwiejsza pod względem poziomu trudności. 

To chyba pierwsza gra z serii(a gram regularnie co roku grubo po 200h w każdą część od edycji 09) gdzie w drugim meczu zwiększyłem poziom trudności z zawodowca na klasę światową. I gra mi się niewiele trudniej, aczkolwiek jest to poziom trudności adekwatny do moich umiejętności, nie za trudno, nie za łatwo, w sam raz. I wygrałem Barca 3:2 Real. O dziwo wbili mi 2 gole pod rząd na 2:1, a potem ja im wbiłem 2. 

Co mnie bardzo cieszy to ruchy postaci, są płynne, realistyczne, no w końcu to wygląda fantastycznie. Tak samo zachowania postaci, są realistyczne, czasem zwyczajnie są to tak jakby odruchy, szybka reakcja, że wystawi nogę i piłka się odbije itp. Bardzo, bardzo fajne. 

Jak na razie wrażenia bardzo pozytywne, widać w końcu widoczny progres w porównaniu do poprzedniej odsłony. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem.

 

W 14 gra mi się fantastycznie. Jak wspomniałem gra jest szybka, dynamiczna, coś na wzór PES-a 2013. Bardzo dużo elementów właśnie jest z tej edycji PES-a i super. Tego mi w fifie brakowało. 

W ogóle takie świetne akcje wychodzą, że japa sama się cieszy. Gdy widzę, że zawodnik ucieka obrońcy, robię przerzut górą na dobieg, zawodnik dociera do piłki, przyjmuje na klatę jednocześnie wyrzucając piłkę do przodu nie tracąc szybkości. SUPER. Tego nie było, teraz jest, dodaje dynamiki i realizmu. Sprawia, że no kur.wa japa się cieszy.  

Teraz też zawodnicy zwyczajnie próbują innych strzałów, wyszedł mi piękny wolej Lewego z dośrodkowania ze skrzydła. Zawodnicy próbują przewrotek gdy mają miejsce, wspomniane woleje. 

No super mi się gra, jak na razie nie mam nic do zarzucenia. Wszystkie denerwujące mnie rzeczy w poprzednich częściach zostały naprawione lub usprawnione. 

Ah muszę wspomnieć o całkowitym przebudowaniu menu, które jest bardzo dobrym pomysłem. Bardzo mi przypomina(może nie dosłownie) menu z FM. Jak dla mnie plus, jest to teraz z początku bardziej chaotyczne, ale z czasem widać, że fajnie jest to zrobione i solidnie poukładane. 

 

Minigry są ofc nowe i lepsze jak strącanie kartonów(pzdr farmeros xD) lub obrona rzutów karnych bramkarzem. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...