Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Tia to już zdążyłem zauważyć w trakcie grania ze znajomym sezony 2 na 2 - zabawa jest mega, zwłaszcza zacieśnianie więzów wśród mieszkańców Unii Europejskiej w trakcie przerw gdzie można gadać z przeciwnikiem :D Ale graliśmy z typami, co wychodzili bramkarzem non stop 50m przed bramke, 2 kosy sprzedał naszym napastnikom i dostał w sumie jedną żółtą za to :/

Odnośnik do komentarza

wiem, ze L1 to podcinka, R1 finezyjny ale o tej kombinacji nie slyszalem, zaraz odpale i sprawdze.

Wiecej takich tipsow plz ;p

 

a finese chip mi jakoś łatwiej z daleka sie strzela jak bramkarz wybiega, ale to może tylko ja, ale w meczu zazwyczaj tylko raz wybiegają

Odnośnik do komentarza

Mnie bardziej dziwi to, jak wpadaja strzaly.

Mam np na skrzydlach Navasa i Williana, wpadam w naroznik pola karnego, strzelam cepe i albo bramkarz broni albo leci hen hen daleko..

Natomiast wpada mi jakis Jarvis czy inny kolezka w cenie discardu i potrefi wladowac okno z tego samego miejsca, z ktorego ustrzelenie czegos

przez Navasa bylo nie do zrobienia :F

Odnośnik do komentarza

(pipi)a jaka ta gra po sieci jest randomowa, w jednym meczu moj chlopek z metra nie trafil do pustej strzelajac 10 obok, by za chwile po zlym wybiciu bramkarza strzelic z 45 metrow pod poprzeczke z woleja do pustej.

Ale w FUT?

 

Zresztą przecież taka jest piłka cnie?

Odnośnik do komentarza

No ja nie pamiętam żeby mi ktoś gola strzelił z rogu akurat . Ale gram Evertonem w sezonach . Jagielka i Distin w obronie solidni , zmieniam koniecznie na dwóch DMF Barrego i McCarthy a po przerwie Gibson koniecznie .  w ataku niezawodny Lukaku , trochę Barkley mi się męczy pod koniec i wtedy wymieniam na Osmana :) Chcę jeszcze popróbować czterogwiazdkowy Southampton bo pięciogwiazdkowe teamy z cyborgami odpuszczam w tej edycji . Zawsze grałem Chelsea bo świetna obrona to podstawa .

Odnośnik do komentarza

Southampton gram jak mam ochote na 4* zamiast 4.5 Porto, fajnie się gra, podstawa wystawić Osvaldo z Lambertem i Ramireza z ławki, Boruc wyciąga czasem nieziemskie piłki także jest ok.

 

 W sumie granie teamem 4.5 gwiazdki też jest bardzo różnorodne, awansowałem do 7 ligi, zagrałem 5 meczy z rzędu z Liverpoolem na je*anym Anfield, gdzie całe jedno pole karne jest w cieniu i (pipi) widać, do tego każdy ustawiony 5-2-1-2 i główna taktyka długa piłka na 2 cyborgów z przodu, którzy i tak Cię przepchną albo wyprzedzą, a jak nie to Suarez sypnie okno z 30m na luzie jak mu zostawisz 2m miejsca :potter: Sama frajda,

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem że do Evertonu dolosowują mi teamy z 4 i pół gwiazdki ale nie te najlepsze tylko Galatasaray , Leverkusen , Monaco , Newcastle , Napoli , Lazio , 

 

Jak grałem ze dwa mecze Tottenhamem to już co innego : Liverpool , Arsenal , i inne 4+ ale te lepszejsze .

 

Jak oni to podzielili ???

Odnośnik do komentarza

Tak i rozrzut przeciwników zawiera się właśnie w przedziałe powiedzmy Borrusia Moen. <-> Milan, chociaż te lepsze zespoły trafiają się rzadziej. Wchodzenie głowek z rogu też zależy zupełnie od tego co gra wylosuje, przed chwilą przegrałem 1:2 z Roma, typ miał 3 strzały na bramkę, z czego 2 z główki z rogu i strzelił 2 gole. Pomijam, że ja miałem 15 celnych ale to klasyk widzę w tej części, czasem po prostu nie da się bramki strzelić i nawet na pustą gra Ci spudłuje.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Jestem zasmucony faktem, ze w EA pracuja same bezmozgie debile.
Jak mozna stworzyc dobry tryb SEZONY i mega (pipi) pod tytulem UT ?
Ut ma swietna idee (pomysl robienia wlasnych teamow, losowanie kart, ligii turnieje), wykonanie tez dobre (zmiana pozycji zawodnikow, te chemistry) ale
gameplay lezy i kwiczy, sam Japes nagral filmik by pokazac tym kretynom co stworzyli. Przez caly odcinek wrzucal na glowki i podawal prostopadle gora.
I co ? I wygrywal wiekszosc meczy bez problemu, bo? Bo Przed tym nie da sie bronic.. Znerfili wrzutki i podania gora ?
Na pewno, dzisiaj bramke glowa strzelil mi Bernard kryty przez Chieliniego. Bledy obrony typu wyjscie do przpdu gdy pilka leci za kark to norma.
Nie mowie o nieudolnych probach wybicia, ktora koncza sie upadkiem obroncy i sytuacja sam na sam dla przeciwnika..
Moze po tych nagraniu japesa te ciecie z fify zobacza co sie dzieje, moze cos w koncu ruszy, bo dosc mam grania w nerwach przeciwko kolesiowi
ktory spamuje dlugie za plecy wiedzac, ze i tak ktoras przejdzie..
Oto link do nagrania: http://www.youtube.com/watch?v=kHi-e3uHy3Y

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...